Her gün milyonlarca video içeriğinin yayınlandığı Twitter’dan video indirme konusu son dönemde sık sık soruluyor. Twitter video indirme siteleri listesine ise her geçen gün daha fazla sayıda site ekleniyor ve bu sitelerin sayısı gün geçtikçe yükseliş göstermekte. Ücretsiz Twitter video indirme siteleri sayesinde Twitter’da görüp beğendiğiniz videoları rahatlıkla indirebilir ve mobil cihazlarınızda veya bilgisayarınızda depolayabilirsiniz.

Twitter video indirme işlemi nispeten basit ve kolay bir işlem olmasına rağmen bazı durumlarda karmaşık gelebilir. Bunun için oluşturulan siteler sayesinde videoları çok kısa süre içerisinde indirebilir ve hiçbir karmaşa içerisine girmeden videolara internet erişiminizin olmadığı yerlerde bile videoları izleyebilirsiniz.

Bu arada GIF indirmek istiyorsanız, TWITTER GIF İNDİRME içeriğimize bakabilirsiniz.

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir?Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Twitter’dan video indirmek için yapmanız gerekenler aslında basit. Eğer ki video indirmek istiyorsanız ve mobil cihazınızda ekran kaydı uygulaması varsa videoyu tam ekran açıp hemen öncesinde de ekran video kaydı uygulamasını başlatarak videoyu telefonunuza otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Ancak bu durumda seside video bitene kadar açmak zorunda kalacaksınız ve video sinema çekimi benzeri olmasa bile ses daha boğuk gelecektir.

Bu yöntem yerine videonun orijinal dosyasını alttaki Twitter video indirme siteleri 2020 arasından bir site seçerek indirmek daha doğru seçim olacaktır.

Twitter Video İndirme Siteleri

Bu sitelere verilebilecek örnekler son derece fazladır. Özellikle tek bir tane olmadığı için bazı durumlarda yavaşlıklar veya benzer sorunlar yaşanması halinde farklı video indirme siteleri kullanılarak çok kısa süre içerisinde Twitter’dan video indirmeye başlayabilirsiniz.

 

Tr.Savefrom.net

Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Türkiye’de en hızlı Twitter video indirme sitesi olarak ilk sıralarda kendisine yer bulan bu internet sitesi tamamen ücretsiz Twitter videoları indirme siteleri arasında bulunuyor. Sitenin aktif olarak her gün binlerce kullanıcısının bulunduğu tahmin edilirken, özellikle video seçenekleri sunuyor olması, sesli veya sessiz indirme seçenekleri sunması ve video formatı seçeneklerini kullanıcılara sunuyor olması son derece büyük bir artı olarak göze çarpıyor. Güvenle kullanılabilecek Twitter video indirme sitesi olan bu siteden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

SaveTweetVid.com

Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Yine en güvenilir Twitter video indirme sitesi listesi arasında yer alan bu siteden herhangi bir ücret ödemesi yapmadan, reklamlara tıklamadan güvenle videolar indirebilirsiniz. Bu siteden yapılacak Twitter video indirme işlemi güvenli olacağı gibi en iyi kalitede videoyu indirmenizi sağlayacaktır. Bazı Twitter video indirme sitelerinde olan kalitesiz görüntü durumu bu sitede bulunmamaktadır.

TwitterVideoDownloader.com

Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

twdownloader.net adresi ile aynı olan bu internet sitesinden Twitter videolarınızı saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. İstediğiniz tüm Twitter videolarını bu siteden herhangi bir ücret ödemeden, herhangi bir reklama tıklama şartı aranmadan hızlı olarak indirebilirsiniz. 2 farklı alan adı üzerinden yayın yapan internet sitesi daha çok TwitterVideoDownloader.com adresiyle tercih ediliyor.

DownloadTwitterVideo.com

Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Uzun süredir aktif olarak Twitter video indirme sitesi olarak bilinen bu siteden her gün yüzlerce video indiren kullanıcı bulunmaktadır. Her gün binlerce Twitter videosunun indirildiği internet sitesi hem hızlı olması, hem tasarım açısından son derece kolay bir tasarıma sahip olması ile kullanıcılarına zorluk çıkarmadan Twitter videolarını saniyeler içerisinde indirmelerine imkan tanıyor. Sitede reklamlar bulunuyor olmasına rağmen herhangi bir reklama tıklama veya ücret ödeme gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Ayrıca Türkçe Twitter video indirme siteleri arasında bulunan bu sitede Türkçe Twitter video indirme talimatlarına bakarak hiç bilmeyen bir kişi bile Twitter videolarını indirebilir.

Geftvid.com

Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Türkçe Twitter video indirme sitesi olarak bilinen bu internet sitesinde de sadece Twitter videosunun linkini ilgili arama kutucuğu alanına yapıştırarak saniyeler bile sürmeden Twitter’dan indirmek istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz tüm indirmeler tamamen ücretsiz olduğu için sitede özellikle herhangi bir ücret ödemeden veya açılır pencereler olmadan videolarınızı kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Twitter Videolarını İndirmek Yasal Mı?

Twitter’da yayınlanan videoları cihazlarınıza indirmek için yasal bir kısıtlama olmadığı sürece videoları cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Twitter Video İndirme Siteleri Güvenli Mi?Twitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Bu konuda geçmişte çok sayıda Twitter videolarını indirmek için siteler güvenlik sorunları yaratabiliyordu. Ancak günümüzde birçok popüler site güvenlidir. Video dosyalarına herhangi bir virüs eklenmesi veya benzer şeyler çok nadir durumlarda sitelerin ele geçirilmesi veya bilinmedik Twitter videolarını indirme sitelerinden indirme yapılması durumunda yaşanabilir. Aksi durumda videoları cihazlarınızda barındırmak herhangi bir güvenlik tehdidine sebep olmayacaktır.

Bugün milyonlarca Twitter videosu cihazlara indirilmekte ve her geçen gün daha fazla sayıda video mobil cihazlarda depolanmaktadır.

 

Twitter Video İndirme Siteleri Konusu Hakkında Sıkça Sorulan SorularTwitter Video İndirme Siteleri – Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Twitter Video İndirme Siteleri Güvenli Mi?

Evet. Çok sayıda Twitter video indirme sitesi bulunmaktadır ve bizim listemizde yer verdiğimiz siteler 9 Ekim 2020 tarihi itibariyle bilindiği kadarıyla güvenlidir. Zaten bu tür sitelerden günümüzde pek fazla sorun yaşanması mümkün değildir. En fazla sitenin çökmesi sorunu olabilir ki bu da size herhangi bir zarar vermeyecektir. Ayrıca alternatif siteler bu tür durumlarda her zaman için kullanıma açık bir şekilde videoları indirmeniz için alternatif yedek sitelerdir.

Twitter Video İndirme HD Mi?

Twitter video indirme sitelerinden indirdiğiniz video dosyaları videonun çözünürlüğü ile aynı veya indirme işlemi öncesinde seçeceğiniz çözünürlükte olmaktadır.

Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sadece ilginin tweetin üzerinde bulunan linki kopyalamak veya mobil uygulamadan giriyorsanız yukarı doğru bakan tweet yanındaki işarete basıp “bağlantıyı kopyala” seçeneğine basıp video bağlantısını-linkini kopyaladıktan sonra herhangi bir Twitter video indirme sitesi üzerinden istediğiniz her zaman videoyu indirebilirsiniz.

*Bu içerik Zovovo.com’a özel olarak üretilmiştir.