Twitter gif indirme siteleri sayıca her geçen gün daha fazla artışta. Çünkü kullanıcılar her geçen gün, her geçen dakika daha fazla gif paylaşmayı sürdürüyorlar. Bu durum kullanıcılar üzerinde özellikle beğendikleri gifler olduğunda “Twitter’dan gif nasıl indirilir?” sorusuna yol açıyor ve çoğu kullanıcı bu sorunun yanıtını bulmakta zorlanıyor.

Twitter’ın özellikle de kısa vadede gif indirme seçeneği sunması beklenmezken sadece bu gif görsellerin Twitter’a kaydedilmesine izin verdiği veya beğeni seçeneği ile hesapta beğeniler bölümünde kalmasına izin verdiği biliniyor.

Bu da eğer ki kullanıcı paylaştığı tweet dizisini silerse bu durumda tweet ile beraber gif formatının sonsuza kadar silinmesine sebep olabiliyor. Twitter dışında silinen tweetler ve gif dosyalarını normal Twitter kullanıcılarının görebilmesi maalesef ki mümkün olmuyor.

Twitter Gif İndirme Nasıl Yapılır?Twitter Gif İndirme – Twitter Gif Nasıl İndirilir?

Twitter’dan gif dosyalarını indirmek için yapmanız gerekenler aslında çok ama çok basit. Sadece kullanıcının hesabından attığı tweeti ilgili Twitter gif indirme sitesi kutucuğuna kopyaladıktan sonra yapıştırıp “indir” butonuna basmak yeterli. Ancak bu sitelerin adını bilmek daha önemli. Biz sizler için hepsini bir araya getirdiğimiz en iyi Twitter gif indirme siteleri 2020 listesi ile bu sitelerin adlarına ve adreslerine yer verdik.

Bu siteler üzerinden 7 gün 24 saat hiç durmadan istediğiniz kadar çok sayıda Twitter gif dosyasını cihazınıza kaydedebilir ve bu gifleri istediğiniz zaman zarfınca saklayabilirsiniz. Twitter gif indirme işlemini yaparken herhangi bir ücret ödemeniz veya hesap vermeniz gerekmediği için “Twitter gif indirme güvenli mi?” sorusunun yanıtı da çoğu kullanıcı için “evet güvenli” olarak verilebilir.

Twitter gif indirme sitelerinden yapacak olduğunuz gif indirme işlemlerinde herhangi bir para ödemek ya da reklamlara basmak zorunda olmadığınızı bilin. Burada adınız ve adresini vereceğimiz Twitter gif indir siteleri sayesinde gif dosyalarınızı çok kısa süre içerisinde indirebileceksiniz.

Twitter Gif İndirme Siteleri

Twitter’dan gif indirmek için yapılması gereken aşağıdaki sitelerden bir tanesini seçmek ve ardından ise Twitter gif dosyasını cihazınıza indirmek için ilgili aşamaları takip etmektir.

getmytweet.comTwitter Gif İndirme – Twitter Gif Nasıl İndirilir?

Dünyanın en çok kullanılan Twitter gif indirme siteleri arasında birinci sıralardan yer alan bu internet sitesinden her türlü gif dosyasını anında indirebilirsiniz. Aşırı kolay olması sayesinde hemen herkes bu siteden Twitter gif dosyalarını 1 dakikadan az süre içerisinde gerek mobil gerek ise PC gibi bilgisayarlara indirebilir. Aynı zamanda bu siteden yapacak olduğunuz gif indirme işlemlerinde herhangi bir ücret ödeme veya reklamlara tıklama, açılır pencerelere izin verme gibi beklentiler veya şartlar bulunmamakta. Bu sayede istediğiniz kadar sayıda gif dosyası indirmenize izin verilebilmektedir.

downloadtwittervideo.comTwitter Gif İndirme – Twitter Gif Nasıl İndirilir?

Bu internet sitesi de aynı zamanda Twitter’dan video ve gif indirmek için kullanılabilecek internet siteleri arasındadır. Twitter video indirme siteleri arasında bu internet sitesinden istediğiniz her zaman yararlanabilecek olduğunuz gibi aynı zamanda Twitter gif indirme işlemlerinizde de bu siteden istediğiniz kadar gif indirebilirsiniz. Diğerlerinde olduğu gibi bu sitede de herhangi bir açılır pencere şartı veya reklamlara şartı gibi gereksiz şartlar aranmamakta, herhangi bir Twitter hesap bilgisi vermeden tamamen anonim bir şekilde her istediğiniz Twitter hesabından paylaşılan gifleri indirme hakkı size tanınmaktadır.

twdownload.com

Twitter Gif İndirme – Twitter Gif Nasıl İndirilir?Bu sitede çok fazla sayıda insanın aktif olarak Twitter gif dosyalarını indirmek için kullandığı siteler arasındadır. Siteden yapılacak olan her bir işlemde herhangi bir hesap bilgisi talep edilmeksizin kullanıcıların tamamen anonim kalarak istediği gif dosyasını indirmelerine izin verilir. Ayrıca yapılacak olan gif indirme işlemlerinde açılır pencere gibi engeller çıkarak sizi rahatsız etmez ve reklam engelleyiciler ile sitede reklamları bile görmenize gerek kalmadan 1 dakikadan kısa süre içerisinde Twitter gif indirme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

twdownloader.netTwitter Gif İndirme – Twitter Gif Nasıl İndirilir?

En kaliteli Twitter gif indirme sitelerinden bir tanesi olan bu siteden yapacak olduğunuz gif indirme işlemleri diğerleri ile aynıdır. Tüm sitelerde olduğu gibi bu site üzerinden yapacak olduğunuz gif indirme işlemlerinde de herhangi bir hesap bilgisi veya ücret ödemesi yapmadan gif dosyalarını cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Twitter Gif İndirme Konusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Twitter’dan gif indirmek konusunda özellikle kullanıcıların en büyük endişesi anonim kalıp kalmayacakları konusudur. Özellikle bazı kişisel hesaplarda paylaşılan gif dosyalarını indirmek isteyen kullanıcılar bunun için kimliklerinin gizli kalmasını istemektedirler.

Twitter gif indirme işlemlerinde anonim kalabilir miyim?

Verdiğimiz tüm sitelerden yapacak olduğunuz tüm Twitter gif indirme işlemleri %100 anonim olarak yapılmaktadır. Herhangi bir kimlik bilgisi veya hesap bilgisi vermeden mobil cihazlar veya PC bilgisayarlar üzerinden bu sitelerden herhangi bir tanesini kullanıp gizli kalarak gif dosyalarına erişebilir ve bu dosyaları indirebileceksiniz.

Twitter’dan gif indirme iPhone

iPhone kullanıcıları da bu siteler üzerinden Twitter gif dosyalarına ulaşabilir ve cihazlarına indirebilir. Ancak kullanıcıların Twitter’dan indirdikleri gifleri cihazlarına kaydetmeleri için ekstra yöntemler kullanmaları gerekli olabilir. Android cihazlardan da gif dosyaları indirilebilmektedir.

Twitter gif indirme işlemi zor mu?

Hayır, kesinlikle zor değil. Twitter’dan gif indirmek ortalama sadece 1 dakikadan az bir zamanınızı alacaktır.

*Bu içerik Zovovo.com’a özel olarak üretilmiştir. İndirme işlemlerinden kullanıcının kendisi sorumludur.
Kategori: