Animasyon ve tasarım işleriyle uğraşmak istiyorsanız bu kurstan yararlanabilirsiniz. Online eğitim verildiği için evinizden çıkmadan konu hakkında yeterli bilgiye ve birikime sahip olabilirsiniz. 3D Max kursu arayanlar, bu yazıya göz atabilirler. Sizler için 12 tane kurs örneği listeledik.

3ds Max 2018 & V-ray ile Başlangıçtan İleri Seviyeye

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Sinan Korkulu tarafından verilen 3d derslerinden çok verim alabilirsiniz. 3d Max’ın detaylarını öğrenebilir, V-ray ışıklarını nasıl kullanmanız gerektiğini idrak edebilirsiniz. Derse herkes katılabilir. Kurs ücreti cüzi bir rakam olduğu için ödeme konusunda sıkıntı çekmezsiniz.

Başlangıç seviyesindekiler, bu kursa gönül rahatlığıyla katılabilirler. Ancak orta ya da ileri seviyeye sahipseniz bu kurs sizin için zaman kaybı olabilir. Kendi düzeyinize uygun bir kurs bulun ve ona kaydolun. https://www.udemy.com/share/101rHC/ adresine giriş yaparak ders içeriği ve eğitmen biyografisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

3ds Max: Modelleme ve Animasyon Sanatını A’dan Z’ye Öğrenin

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Türkçe eğitim veren 3d Max kurslarından biridir. Yeterli İngilizce bilginiz yoksa bu kursa katılabilirsiniz. Temel attıktan sonra daha zor ve karmaşık veriler hakkında çalışma yapabilirsiniz. Kurs ücreti cüzi bir miktarda olduğu için kolayca herkes bu ücreti ödeyip derslere katılabilir.

Animasyon tasarlamak, Special F-X programından yararlanabilmek, vb. için bu kursu mutlaka takip edin. Mac ya da PC sahibi olmanız gerekir. Ayrıca 3d max 2019 sürümünün yüklü olması şarttır. https://www.udemy.com/share/101tuc/ linkine tıklamanız yeterli. Burada öğrendiğiniz bilgileri pratiğe çevirebilirsiniz.

En iyi E-ticaret eğitimi kurslarını da inceleyebilirsiniz.

SAV interior (3ds max & Vray)

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Mimarlık bölümü öğrencileri, yeni mezunlar, tasarım işiyle uğraşanlar bu dersten yararlanabilirler. Dersin dili Türkçe olduğu için kolayca hocayı anlayabilir ve onunla bağlantı kurabilirsiniz. Network oluşturma anlamında da bu dersler çok faydalıdır.

3 D Max’in 2017 sürümü sizde varsa hemen derse kayıt olun. Uygun fiyat seçeneğiyle gönlünüzü cezbedecektir. Modelleme, render, vb. konularda detaylı eğitim almak için bu kursa yazılın. https://www.udemy.com/share/101wgQ/ linkine tıklayarak anında bilgi alabilirsiniz. Kurs ücreti, ders içeriği, vb. konularda yetkin eğitim almak için bu kaynaktan istifade edebilirsiniz.

A’dan, Z’ye 3dsMAX

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Başlangıç seviyesinde de olsa bilgisayar kullanma beceriniz varsa bu kursa hemen kaydolmayı deneyin. 3d Max’le ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz. Teorik eğitimin yanında pratik eğitim de alarak kendi vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Bu kurs sonunda aldığınız sertifikayı da özgeçmişinize ekleyerek iş başvurusunda bir adım öne geçebilirsiniz.

Bu teknoloji çağında tasarım ve yazılım bilmek çok önemlidir. 3d Max sayesinde model yapabilir, animasyonlar oluşturabilir ve sanatçı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Sinan Ilkaz’ın verdiği derslerle ilgili her şeye https://www.udemy.com/share/101x4I/ bu linkten ulaşabilirsiniz.

Corona Render Temelleri ve Gerçekçi Render Teknikleri

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Corona Camera ve Corona Render hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Temel seviyede bile olsa 3d Max kullanmayı biliyorsanız bu kurstan çok verim alırsınız. Çünkü bu sayede animasyon yapabilir, çeşitli tasarımlar yaratabilirsiniz. profesyonel manada da birçok ajansa ya da firmaya danışmanlık yapabilirsiniz. Zaman içinde kariyerinizde yükselebilir, en iyi noktaya gelebilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/102EOM/ adresine giriş yaparak neyi merak ediyorsanız araştırabilirsiniz. Eğitmen, ders, kurs ücreti, vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Dersleri birçok kaynaktan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurs sonunda elde ettiğiniz sertifikayı da Cv’nize ilave ederek çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

3ds Max + V-Ray: 3ds Max PRO in 6 hrs

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Bilgisayar beceriniz varsa, bilgisayarınızda 3d Max’e ait bir sürüm mevcutsa hemen bu kursa kaydolun. Başlangıç seviyesinden başlayarak ileri düzeye kadar eğitim veren bu kurstan faydalanabilirsiniz. 3d Max kursu bünyesinde model oluşumu, mimari tasarımlar, vb. alanlarda çalışmalar yapabilirsiniz.

Profesyonel olarak animasyon ve tasarım şirketlerinde çalışabilirsiniz. İngilizce, Lehçe, Portekizce, İtalyanca ya da İspanyolca dillerinden en az birini çok iyi bir şekilde konuşabiliyorsanız bu kursa hemen kaydolun. https://www.udemy.com/share/101X06/ adresinden kursa ulaşabilir, daha fazla detay inceleyebilirsiniz.

En iyi Almanca kursları hakkında bilgiler yazımızdadır.

3D Visualization For Beginners: Interior Scene with 3DS MAX

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

3D modelleme, animasyon, dizayn gibi konularda eğitim almak istiyorsanız bu yabancı kaynaktan faydalanabilirsiniz. Eğer İngilizceniz çok iyiyse bu kursa hemen başvurun. Alanında uzman kişiler tarafından ders alın, pratikler yapın. Tasarım ve animasyon sektöründe çalışmak için network geliştirin.

5 binin üzerinde öğrencinin katıldığı bu kursu sakın göz ardı etmeyin. https://www.udemy.com/share/101wDO/ linkine tıklayarak kurs sayfasına gidebilirsiniz. Kursun içeriği, konular, fiyat bilgisi, tarih, vb. alanlarda verilere erişim sağlayabilirsiniz.

3ds Max Mastery in 7 Hrs: Project Based Intro for Beginners

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Temel seviyede 3d Max kullanıcısı olabilirsiniz. Endişe etmeyin, bu kurs tam size göre. İşinde uzman eğitimciler tarafından modelleme ve animasyon dersleri alabilirsiniz. Bu derslerde öğrendiklerinizle kendinizi daha çok geliştirebilir, farklı alanlarda iş imkanı elde edebilirsiniz.

https://www.udemy.com/share/101ZoM/ linkine tıklayarak derse daha önceden katılmış öğrencilerin fikirlerini okuyabilirsiniz. Ders planı ve müfredat hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Rumence, İngilizce, Lehçe, İtalyanca dillerinden en az birini çok iyi bir şekilde biliyorsanız korkmayın. Dersleri kolaylıkla takip ederek bilgiye ulaşabilirsiniz.

3ds Max & Vray: Advanced Arch Viz Interior Projects

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz. Eğitim alanında üstün hizmetleri ve avantajları olan udemy.com’dan faydalanmayı ihmal etmeyin. Tasarımcılık ve 3d Max konusunda alanında uzman eğitimciler tarafından dersler alabilir, kendinizi daima geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. https://www.udemy.com/share/101Wb6/ adresine tıklamanız yeterli. Fiyat, tarih, kullanıcı yorumu, müfredat, vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Derslerdeki kaynakları cihazınıza indirebilirsiniz. Öğrendiğiniz her bilgiyi pratiğe rahatlıkla çevirebilirsiniz. Makale çeşitliliği, klasör sayısı, mobil bağlanma kolaylığı, vb. avantajlarıyla bu kursu sakın kaçırmayın.

Interior 3D Rendering with 3ds Max + V-Ray: The Quickest Way

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Udemy.com’da en çok satan derslerin başında gelir. 3d modelleme öğrenmek isteyenler, bu işin tekniğini öğrenip bilgilerini kariyerlerine aktarmak isteyenler bu kursa katılabilirler. Yabancı diliniz varsa çok rahat edersiniz. https://www.udemy.com/share/101wKQ/ linkine tıklayıp kursla ilgili kafanızdaki tüm sorulara yanıt arayabilirsiniz. Eğer kursa kaydolduktan sonra beğenmezseniz 1 ay içinde ödediğiniz para iade edilir. Bu avantajıyla ülkemizdeki ender eğitim platformlarından biri olmayı başarmıştır.

Siber güvenlik eğitimlerine de bakabilirsiniz.

3ds Max + Vray: Advanced Architectural Exteriors

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

Temel seviyedeki becerilerinizi zamanla ilerleterek yüksek bir noktaya getirebilirsiniz. Kolaydan zora giden eğitim modeliyle siz de animasyon ve tasarım uzmanı olabilirsiniz. https://www.udemy.com/share/101wrY/ linkine tıkladığınızda dersle ilgili pek çok veriye anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

İngilizce olarak verilen kursun eğitimlerinden sonuna kadar faydalanın. Hem teorik hem pratik alanda kendinizi geliştirin. Ayrıca network açısından da bu kursa katılmak çok faydalı olacaktır.

Exterior 3D Rendering with 3ds Max + Vray : The Quickest Way

En İyi 3D Max Kursu – 2021 Güncel – 3D Max Kursu Arayanlar İçin 12 Öneri

https://www.udemy.com/share/101DtY/ linkine tıklamanız yeterli. Kurs müfredatı, eğitmen bilgisi, vb. hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Piyasadaki birçok modelleme kursunun aksine fiyat bakımından düşük ancak verimlilik bakımından yüksektir. 3d Max kursu arayanlar bu alternatifi mutlaka değerlendirsinler.

3D MAX KURSU Hakkında Merak Edilenler

İstanbul’da gidilebilecek 3D Max kursu var mı?

İstanbul’un pek çok semtinde bu tip kurslar vardır. Ancak online hizmet veren yukarıdaki kurslardan birini tercih etmeniz daha doğru olur.

3D Max kurs fiyatları nelerdir?

Kursun eğitmenine ve içeriğine göre fiyatlar da değişir.

Ücretsiz 3D Max kursu var mıdır?

globalenstitü.com ve İsmek kurslarına bakabilirsiniz.