Can Sıkıntısına İyi Gelen Siteler

Can Sıkıntısına Ne İyi Gelir? diye bir arayıştaysanız, sizin için hazırladığımız Can Sıkıntısına İyi Gelen Siteler içeriğine mutlaka göz atın.

Hepimizin zaman zaman canı sıkılabilir ve bu çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkar. İnsanlar olarak canımız sıkıldığında hemen bir yerlere gidebiliriz veya herhangi bir internet sitesine girerek keyifli vakit geçirebiliriz. Ancak zaman zaman bu konuda ”canım çok sıkıldı, hangi internet sitesine girsem?” diye de düşünebilir ve bu soruya uzunca bir süre yanıt arayarak bilgisayarımızı en sonunda kapatır ve yatağa gider uyuruz. Artık bu olmayacak!

Can sıkıntısına iyi gelen siteler ve can sıkıntısına iyi gelen şeyler arasına bazı ekleyecekleriniz olacak. Birkaç farklı site önerimiz ile hem can sıkıntınızı giderecek, hem de zaman zaman size ”bu siteyi kim neden yaptı?” diye sordurtacak önemli bazı siteler tanıtacağız. Bu arada hepsi ücretsiz olan bu sitelerden isteyen herkes faydalanabilir ve isteyen herkes istediği zaman bu sitelere girebilir.

Virüslü olmayan ve herhangi bir problemin yaşanmasının söz konusu dahi olmayacak olduğu bu internet sitelerinde uzunca saatler olmasa bile kısa süreli olarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Eğer her bir olayın ardında mantık arayan ve her bir dakikasını çok değerli görenlerdenseniz bu siteler sizleri bile kendisine çekebilir ve çok fazla insanın bu sitelerde uzunca saatler eğlendiklerinin kanıtı mevcuttur. 

Canınız sıkıldı ama yapacak bir şey yok mu? Ne yapacaksınız en güzeli bir alışveriş sitesine girerek neler olup neler olmadığına bakmak, internetten online haberlerin durumunu son dakika haberlerini takip, müzik dinlemek ve daha birçok farklı seçenek var ama en doğrusu yine bu sitelerde gezinerek zaman geçirmek olabilir. Yoksa bir süre sonra yine sıkılma söz konusu gündeme gelebilir ve bunu engelleyecek olan bu internet siteleri sayesinde can sıkıntınızı gidermiş olursunuz.

 

İsterseniz site önerilerine geçmeden hemen önce biraz can sıkıntısının nedenlerine bakalım?

Can sıkıntısı günümüzde ne kadar çok imkan ve fazla tercih yapılabilecek eğlence sektörü olsa da insanların en büyük sorunlarından birisi haline gelmiş durumdadır. İnsanlar fiziksel olarak sıkılmazlar, yani durduk yerde nasıl ki bir ağlama durumu fiziken olmayacak ise sıkılmakta bir eylemdir ve psikoloji tarafından özellikle tetiklenir. Kısa, uzun ve orta vadede geçmiş yaşananlar insan vücudunda bazı psikolojik problemlere sebep olabilir. Bu ise beraberinde bazı sorunları getirebilir ve insanlar psikolojik bir sağlık sorunu yaşayabilirler veya fiziksel olarak olmayan sıkılmak eylemini birkaç saate veya dakikaya kadar yaşama riskleri bulunmaktadır. Hepimiz canlı olarak zaman zaman belirli sebeplerden ötürü can sıkıntısı yaşarız.

Kimi zaman bir arkadaşımızın bizimle dışarı çıkmaması, kimi zaman sınavdan geçememek, kimi zaman yeterince uyuyamamak gibi buna milyarlarca alternatif eklemek mümkün. 1 milyar insana neden sıkıldığını sorsak 1 milyar üzerinde yanıt alırız ve bunun sebebi de insan psikolojisinde gizlidir. İnsanlar sıkılabilirler, sıkılmak bir psikolojik hastalık veya sorun değildir. Sadece sıkılan insan zaman zaman eğer ki bunu sık yaşıyor ise depresyon yaşıyor olabilir. Depresif davranışlara sebep olabilecek bu psikolojik sorunla sıkılmayı bir tutmak ise asla mümkün olmamaktadır.

Can sıkıntısı yaşadığınız zaman internette gezinerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Can sıkıntınızı giderecek olan en iyi şey aslında kendinizin bileceği eylemlerdir. Bazıları internetten alışveriş yaptıkları zaman can sıkıntıları gider, bazıları ise internetten dosyaları kontrol ederek sıkıntısını atar. Bu konuda kendi sıkıntınızı nasıl giderecek olduğunuzu yine en iyi kendiniz bilebilirsiniz ki bu konuda çok fazla öneri vermekte doğru olmaz.

#1 Görünmez İneği Bul!

Can Sıkıntısına İyi Gelen Siteler

Bu siteye girerken bilgisayarınızın sesinin açık olduğundan emin olduktan sonra girin ve play tuşuna basın. Site Türkçe olarak da hizmet sunmaktadır ve görünmez bir ineği sesle bulmak için ücretsiz olarak yaratılmış olan bir internet sitesidir.

Ne kadar fazla inek bulursanız o kadar fazla seviye elde edersiniz ama her bir oynayışta oyundaki puanlarınız kayıp olur ve bu durumdan ötürü de sadece can sıkıntısına iyi gelen siteler arasında ilk sırada kolay ve basit olması ile adından söz ettirebilir. Siteyi ziyaret ederken bilgisayarınızın sesi açık değilse puan kazanmanız pek de olası değil.

#2 Yılanı oynat!

Yılanı oynat!

Bu internet sitesinde mouse hareketleri ile yılanı belirli aralıklarla oynatarak ekranda farkı hareketlenmelere izin verebilirsiniz ve sıkıldığınız zamanlarda aslında bu size eğlenceli gelebilir. Ama bizden zovovo.com olarak söylemesi: Gözleriniz bozulabilir, kulaklarınızda geçici işitme kayıpları olabilir!

#3 Linkleri virüslü gibi göster!

Linkleri virüslü gibi göster!

Bir arkadaşınıza şaka yapmak istiyorsunuz ama nasıl şaka yapacak olduğunuza karar veremiyor musunuz? Site.com linkini virüslü bir linkmiş gibi göstererek arkadaşınıza şaka yapabilir ve onu kandırabilirsiniz.

#4 Sleepyti.me

Sleepyti.me

En doğru uyku zamanınızın hangisi olduğunu merak ediyor ama buna yanıt arıyorsanız biraz şaka amaçlı, biraz ise ciddi olan bu internet sitesini ziyaret ederek en doğru uyku zamanınızı bilerek doğru uyku saatinizi tutturup hem can sıkıntınızdan uyuyarak kurtulabilirsiniz, hem de psikolojik olarak yaşadığınız bu sorunu giderebilirsiniz. En doğru uyku zamanı insandan insana farklıdır ancak bu internet sitesi sadece uyku zamanını değil, uyku zamanlarını göstererek size farklı farklı uyku zamanları yani saatlerini gösteriyor. AM-PM kısmına dikkat edin.

AM: Öğleden önce

PM: Öğleden sonra

#6

Can Sıkıntısına İyi Gelen Siteler

1 dakika içerisinde cookiye yani kurabiyeye ne kadar tıklama gerçekleştirebilirsin? Bu tıklamalar sana bir artı puan kazandırabilir ve ne kadar hızlı davranırsan o kadar fazla kazanç elde edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En İyi Ücretli Ve Ücretsiz VPN Programları – 2019

En İyi Ücretli ve Ücretsiz ENGELLENMEYEN VPN Programları – 2021

İnsanı kim yarattı? – Allah ne zamandan beri var? – Evreni yaratan kimdi?

İnsanı kim yarattı? – Allah ne zamandan beri var? – Evreni yaratan kimdi?