En iyi Bilim Kurgu dizileri 2019 yılında daha fazla sayıda insanın dikkatini çekmeye başladı. Dünyanın yok olduğu, uzaydan saldırı aldığı ve daha nice olayların anlatıldığı Bilim Kurgu dizilerinin en iyilerini sizin için derledik.

The 100

En İyi Bilim Kurgu Dizileri = Saatlerce İzlemeye Doyamayacaksınız!

Dünyanın nükleer bir felaket sonrasında yaşanmaz hale gelmesinden sonra uzay gemisinde yaşayan bir grup insan uzay gemisinde suç işleyen 100 kadar genci dünyaya geri göndermeye karar verir. Ailelerini uzay gemisinde bırakarak dünyaya geri dönen 100 kadar genç dünyanın eskisi gibi olmadığını ve başkalarınında olduğunu anlar.

Black Mirror

En İyi Bilim Kurgu Dizileri = Saatlerce İzlemeye Doyamayacaksınız!

Sosyal medyanın göründüğü gibi olmadığını anlayan bir grup insan yaşayacakları gizem ve sır dolu olaylara bir türlü anlam veremez, aldıkları mesajlar kim veya kimler tarafından gönderiliyor bilemezler…

Lost In Space

En İyi Bilim Kurgu Dizileri = Saatlerce İzlemeye Doyamayacaksınız!

Küçük bir çocuğun demir bir robotu kontrol ettiğini düşünebilir misiniz? O robotu kontrol etmeyen isteyen bir de yakınlarında kadın düşman vardır. Çocuk robotu kontrol edememeye başladığında ise robot ortamın kontrolünü ele geçirir ve kabusu yaşatır. Netflix’te yayınlanan dizi ilk başta normal daha sonra ise karışık gelebilir ama izlemenizi tavsiye ederiz.

En İyi Netflix Dizileri adlı içeriğimize e mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.
Kategori: