Kadın ve erkeklerin farklı beden ölçülerine sahip olması, her markadan alışveriş yapılabilmesini mümkün kılmamaktadır. Maalesef çoğu marka, belirli bir aralıktaki beden ölçülerine göre üretim ve ürün satışı yapmaktadır. Herkes hayatının belirli dönemlerinde kilo alıp verebilmektedir. Bu dönemlerde kişilerin kendilerine uygun kıyafet tercih edebileceği belirli markalar bulunmaktadır. Kilo alınmasının yanı sıra, fazla kilo sorunlarına neden olan rahatsızlıklara sahip kişilerin de büyük beden kıyafet bulmaları bazen zorlaşmaktadır. Oldukça geniş beden seçeneklerine sahip olan ve kaliteli ürünler sunan en iyi büyük beden markaları şu şekilde sıralanabilir;

9. Büyük Moda

buyuk moda

Büyük Moda markası, 44 ile 62 beden aralığında kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Sadece kadın kıyafetleri satan bu markada, ev giyiminden günlük kıyafetlere ve gece kıyafetlerine kadar oldukça fazla seçenek yer almaktadır. Online mağazası üzerinden de müşterilerine hizmet veren firma, müşteri destek departmanı sayesinde de oldukça büyük bir başarı yakalamayı başarmıştır.

8. Marks & Spancer

marks spencer

Marks & Spancer markası, oldukça eski zamanlarda beri hazır giyim sektöründe yer alan ve dünyaca ünlü bir firmadır. Firma, kadın ve erkeklere özel olarak büyük beden kıyafetlerin satışını gerçekleştirmektedir. Tüm kıyafetlerin kalıplarının bedenlere tam olarak uyum sağlıyor olması, bu markayı tercih eden müşteriler tarafından en çok sevilen avantajlar arasında yer almaktadır. Marks & Spancer firmasına ait ürünlerin kaliteli kumaşları, geniş beden seçenekleri ve farklı birçok alanda tercih edilebilinecek ürün çeşitliliği ile özellikle büyük beden markaları arasında en çok tercih edilen mağazalar arasında yer almasını sağlamıştır.

7. Sefamerve

sefamerve

Sefamerve markası hem perakende hem de toptan satış yapan bir firmadır. Özellikle tesettür giyimi üzerine modellere ağırlık yer veren marka, 7XL bedene kadar ürün satışı yapmaktadır. Sadece tesettür giyimine uygun değil, her tarz ve konsepte uygun geniş beden kıyafetleri satın alabileceğiniz bu marka, online mağazası ile de müşterilerine yedi yirmi dört hizmet vermektedir. Markanın kullanımını tercih ettiği kumaşlar ve diğer malzemeler oldukça kalitelidir. Firma, müşterilerinin uzun yıllar herhangi bir deformasyon sorunu yaşamadan kıyafetlerini kullanabilmelerine imkan sunmaktadır.

6. Mango

mango

Kullanıcıların yıllardır severek alışveriş yapmış olduğu Mango, 52 bedene kadar üretim yapmaktadır. Hem erkek hem de kadın hazır giyim ürünlerinin rahatlıkla bulunabileceği bu marka, günlük kıyafetlerin yanı sıra, iş hayatında tercih edilebilinecek şık kıyafetlere ve özel davetlerde giyilebilecek abiye kıyafetlere de koleksiyonun da yer vermektedir. Yıllardır hazır giyim sektöründe olan Mango, orijinal tasarımları ve kaliteli ürünleri ile büyük beden hazır giyim konusunda da oldukça sık tercih edilmektedir.

5. Lc Waikiki

lc waikiki

Hazır giyim sektöründe oldukça uzun yıllardır varlığını sürdüren ve kalitesini koruyan Lc Waikiki, en iyi büyük beden markaları arasında da kişilerin ilk tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır. Binlerce farklı ürüne ev sahipliği yapan marka, birçok ürününde 5 XL bedene kadar üretim gerçekleştirmektedir. Her tarza ve zevke uygun hazır giyim ürününün rahatlıkla bulunabileceği Lc Waikiki, uygun fiyat skalası ile de tercih edilmektedir. Kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinde oldukça fazla ürün bulunduran bu markadan; ev giyimi, günlük kullanım, plaj kıyafetleri, iş hayatında tercih edilecek şık kıyafetler ve tüm bunların yanı sıra şık gece elbiseleri ve erkekler için takım elbise seçeneklerine ulaşmak oldukça kolaydır. Birçok noktada şubesi bulunan Lc Waikiki mağazasının, online mağaza kanalı üzerinden de hızlı ve güvenli bir şekilde tüm alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

4. Faik Sönmez

faik sonmez

Büyük beden giyim alanında oldukça uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmada, 36 bedenden 56 bedene kadar oldukça geniş bir skala yer almaktadır. Şık ve klasik giyim modellerinden, elbiselere kadar farklı birçok ürünü bulabileceğiniz Faik Sönmez, yıllardır sunduğu kalite ile müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikaları ile büyük beden markaları arasında yer alan Faik Sönmez, sadelik ve şıklığı arayanların en sık tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır.

3. Tuvid

tuvid

Tuvid markası, kadın büyük giyimi üzerine hizmet vermektedir. Kadınların her alanda tercih edebileceği kıyafetlere erişim sağlayabilecekleri Tuvid markası, kaliteli ürünleri ile uzun yıllardır tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Tuvid markası, her yaştan kadına ve her tarza uygun ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Online mağazası aracılığı ile güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş işlemlerinizi evinizin konforunda gerçekleştirebilirsiniz.

2. Butik Violetta

butik violetta

Butik Violetta markası da uzun yıllardır büyük beden hazır giyimi sektöründe hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Her yaşa hitap edebilen tasarımları ile herkesin beğenisini kazanan marka, online mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın kaliteli ürünleri aynı zamanda, uzun yıllar kullanım sağlanılabilmesine müsaade eden dayanıklı tasarımları, müşterilerin Butik Violetta markasını tercih etmesindeki en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Butik Violetta markasından perakende olarak alışveriş yapılabildiği gibi toptan alım işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

1. H&M

hm

H&M markası, büyük beden hazır giyiminde 44-58 beden aralığı çalışmaktadır. Kadın, erkek, bebek ve çocuk kategorilerinde geniş ürün seçeneklerini müşterileri ile buluşturan marka, birçok farklı noktada hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri ve farklı tasarımları ile her tarza hitap edebilen marka, en iyi büyük beden markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. H&M markası, online mağazası ile de müşterilerine hizmet vermektedir.
Kategori: