Yaptığınız çayı veya kahveyi sıcak tutmak için termoslara ihtiyacınız vardır. Bu termoslar büyük boy olduğu gibi ufacık da olabilir. İşlevleri kadar tasarımları ve şekilleri de ön planda olan termosları pikniğe giderken, ofisteyken, yolculuğa çıktığınızda yani hayatın her alanında istifade edebilirsiniz.

Aşağıda en iyi termos markaları sıralanmıştır. Birbirinden mükemmel ve birbirinden maharetli termosları sakın kaçırmayın.

Contigo Termal Bottle Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

Termos markaları arasında prestijli bir yere sahiptir. İçine koyduğunuz sıvıyı tam 30 saat boyunca sıcak tutabilir. Ayrıca soğuk tutma kapasitesi de mevcuttur. 45 saat aralıksız içeceğinizi soğuk tutabilir. Soğuk çay veya soğuk kahve sevenler için kullanımı idealdir.

Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir. İsteyenler çeşme altına da tutabilirler. Temizliği ve kullanımı gayet kolaydır. Termos, silikon malzemeyle kaplanmıştır. Bu özellik, sizlere tutuş kolaylığı sağlayacaktır. Termosu kolayca tutup çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Ürünün haznesi 0.5 litreden başlar. Yukarıya doğru gider. İstediğiniz depolama genişliğinde alarak Contigo Termal’den yararlanabilirsiniz.

Ayrıca en hızlı kargo seçeneklerine de bakabilirsiniz.

HH Mizu Bottle

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

Helly Hansen markası, Norveç’ten çıkmıştır. 1877 yılından bu yana alanının öncüleri arasındadır. Yaptığınız çayı veya kahveyi termosun içerisine koyarak gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Okula, işe, parka, pikniğe, gezmeye, vb. kısacası nereye giderseniz gidin HH imzalı termosları sakın unutmayın.

Geri dönüşüm imkanı mevcuttur. Yüzde 100 BPA free’dir. Özel tasarım yalıtım sistemi sayesinde termosun içindeki içecek asla soğumaz. Uzun zaman diliminde çayınız ve kahveniz sıcacık kalır. Ayrıca bitki çaylarınızı da bu termosta muhafaza edebilirsiniz.

Her bütçeye uygun HH markasını evinizden eksik etmeyin. 0.75 litrelik mini boylarını alarak çocuklarınıza çayı ve kahveyi sevdirebilirsiniz. Onların okul çantasına koyarak enfes lezzetleri gittikleri yere de götürmelerini sağlayabilirsiniz.

Stanley Master Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

Aile boyu sayesinde uzun vadede kullanım imkanı sağlayan bir üründür. Ailecek pikniğe veya parka gittiğinizde yanınızda kahve ve çay gibi içecekler taşıyabilirsiniz. Çayınızın sıcaklığını ailenizle paylaşabilirsiniz. Termos, içine konulan her sıvıyı 40 saate kadar sıcak tutma özelliğine sahiptir. Böylece çay kahvenizi uzun zaman diliminde yaşayabilirsiniz.

1913 yılından bu yana müşterilerine termos hizmeti sağlar. Stanley imzalı, özel tasarım ürünleri sakın kaçırmayın. İster aile boyunu ister çocuklarınız için üretilmiş olanları alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile termostan faydalanabilirsiniz. Termosun içinde hiçbir şekilde zararlı kimyasal, tehlikeli madde, vb. yoktur.

Laken Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

Laken’in çocuklar için ürettiği renkli ve resimli termoslardan satın alabilirsiniz. Bu termosları çocuklarınız okula giderken yanlarında götürebilirler. Okula veya kreşe giderken istedikleri zaman soğuk su içebilirler. İzolasyonu ve yalıtımı sayesinde 24 saat boyunca içecekleri serinletir, soğuk tutar. Güvenlik kilinin olması büyük bir şanstır. Çanta içinde ani bir sallanmada termosun açılıp dökülmesini engeller. Her olumsuz durum düşünerek tasarlanmıştır. Sizlerin ve çocuğunuzun rahatı için üretilmiştir.

BPA tipi tehlikeli maddeler, termos içinde yoktur. Lütfen, termosa özellikle 45 ve 50 derece sıcaklığın üstünde içecek koymayınız. Termosun dış kaplaması yanmaz ve patlamaz. Güneş ışığında zarar görmez. Gerektiği zamanlarda kolay bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

T/M Kuplu Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

En iyi termos markalarından biridir. Yanında kulpu mevcuttur. Bu da size tutuş kolaylığı sağlayacaktır. Gittiğiniz her yere yanınızda kolayca taşınabilir. Fazla yer kaplamaz. Çok da ağır değildir. Örneğin; 350 mililitrelik bir T/M termos, 295 gram ağırlığındadır. Çantanızda müsait bir yerde saklayabilirsiniz.

T/M imzalı termosların kapağına soğuk veya sıcak içeceklerinizi koyabilirsiniz. Dağ yürüyüşüne, tatile, vs. gittiğinizde bardak aramak zorunda kalmazsınız. Ebatları ufak olduğu için genelde tek kişilik kullanımı mevcuttur. Termosun içindeki her sıvı saatlerce sıcak durabilir. Sıcaklığını kaybetmemiş çayınızı afiyetle yudumlayabilirsiniz. Güzel sohbetler eşliğinde içebilirsiniz.

Nurgaz Extreme Çelik Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

12 saat sıcak tutma avantajı vardır. Yani bir çayı veya kahveyi tam 12 saat boyunca sıcacık yapar. İşe, ofise, okula, tatile, vb. yanınızda götürebilirsiniz. Güne sıcak bir kahve ile başlayabilirsiniz. Soğuk içecekler için 24 saat hizmet verir. Yani buz gibi meyve suları, soğuk çaylar, vb. tüketmek için 24 saat süreniz var.

1 litre büyüklüğündeki termosun ağırlığı 555 gramdır. Her yere götürülebilir. Kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Çantanızda veya valizinizde çok yer kaplamayacaktır. Tehlikeli kimyasal ürün, olumsuz madde, vb. asla içermez. Termosun kapağı kolayca açılır. Dönerek açabilirsiniz. Kapağını bardak niyetine kullanabilirsiniz.

Çağdaş sanat akımları listesini de inceleyebilirsiniz.

Ferrino Tourist Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

1870 yılında, İtalya’da üretime başlayan Ferrino markası ordu için tasarlamaya başladı. Şimdi ise tüm dünyaya ürünlerini satmaktadır. Şık görüntüsü, zarif tasarımı, kolay tutma yeri ve her türlü sıvıya uygun olması taktire şayandır.

Kapağı bardak olarak kullanılabilir. Bardak bulamadığınızda kapaktan çay içebilirsiniz. Sıcak tutma özelliğinin yanında soğutma avantajı da mevcuttur. Vakum izolasyonu ve hava geçirmeyen özel sistemi sayesinde Ferrino Tourist termosu uzun yıllar, güvenle kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten üretildiği için son derece dayanıklı ve sağlamdır. Her türlü darbeye ve çarpmaya karşı kendisini korur. Düşme gibi olumsuz durumlardan alnının akıyla çıkmayı başarır.

Aladdin Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

1908 senesinde kurulan Aladdin markası, o günden bugüne kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı termoslar üretmektedir. Farklı boylardaki ve ebatlardaki termoslardan ihtiyacınız olan seçin, kullanmaya başlayın. Her türlü soğuk ve sıcak içecek için kullanılabilir. Termosun içinde çay, bitki çayı, kahve, soğuk kahve, meyve suyu, vb. saklayabilirsiniz. Kahvaltı edemeden evden çıktığınız zamanlarda yanınızda Aladdin imzalı termosları bulundurabilirsiniz. Afiyetle mis kokulu çayınızdan yudumlayabilirsiniz. Güne zinde başlama şansını sakın kaçırmayın.

Evde veya ofiste bulunan kahve makinelerine uyumludur. Makinenin altına koyarak çayınızdan ve kahvenizden yudum alabilirsiniz. Kilit sistemi mevcuttur. Böylece termos yan yattığında asla dökülmez. Her türlü darbeye karşı korunaklıdır. Uzun vadede kullanım imkanı mevcuttur. İsteyenler ellerinde, isteyenler bulaşık makinesinde termosun hijyenini sağlayabilirler.

Klean Kanteen Termos Çeşitleri

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

Mükemmel kalitede termos arayanlar için Klean yeter. Sızdırmaz özelliği, dayanıklı olması ve uzun yıllar kullanılabilmesi gibi avantajları bünyesinde barındırır. Hem soğuk hem sıcak tutma özelliği mevcuttur. Çayınızı ve kahvenizi yaptığınız doğa yürüyüşü sonrasında yudumlama şansına erişebilirsiniz. Tam 11 saat sıcak tutma özelliği mevcuttur. Kahvenizi ve çayınızı 11 saat boyunca yavaş yavaş tüketebilirsiniz. Günün her saatinde çay demleme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Su, soğuk çay, portakal suyu, vb. içecekleri buz gibi tüketebilme imkanına kavuşun. 38 saate kadar soğutma avantajı vardır. Bugün yaptığınız meyve suyunu yarın da aynı kalitede içebilirsiniz.

En iyi bulaşık makinesi bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Zojirushi Termos

En İyi Termos Markaları – 2021 Güncel – Kaliteli Termoslar Arasından 10 Tavsiye

En iyi termos markaları arasında yer alan Zojirushi’yi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her termosun boyu ve haznesi farklıdır. Size en uygun olanı tercih ederek soğutma ve sıcak tutma özelliklerinden istifade edebilirsiniz. Gövdesi, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Düşmeye ve çarpmaya karşı korumalıdır.

Japonya’da üretilen termoslar, tüm dünyada sıklıkla tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. İçine koyduğunuz demli çayınızı veya kahvenizi uzun zaman diliminde, rahatça tüketebilirsiniz. Ayrıca soğutma avantajından da yararlanabilirsiniz. Güvenlik kilidi sayesinde aniden açılmaz, içindeki sıvı dökülmez.

En İyi Termos Markaları Hakkında Merak Edilenler

Japon malı termos markaları nelerdir?

Ak Sudex ve Zojirushi en iyi Japon markalar arasındadır.

En iyi termos bardak markaları hangileridir?

Klena Kanteen, Aladdin, vb.

En iyi termos markaları hangileridir?

Stanley, contigo, zojirushi, vs.