Televizyon almak isteyen kişiler artık birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca televizyon modeline denk gelmektedir. Full HD televizyon modelleri, akıllı televizyon modelleri, kavisli ekranı olan televizyon modelleri, nice çeşitte televizyon modeline denk gelmek günümüzde çok mümkün. Dolayısıyla hangi televizyon markasının bizim aradığımız özelliklere sahip olduğunu bilerek alışveriş yapmak bizleri daha bilinçli tüketici sınıfına yerleştirir. Bu yazımızda sizler için derlediğimiz en iyi TV markaları ve modelleri arasından 10 tanesine göz atabilirsiniz.

Ayrıca en iyi sakal tıraş makinesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vestel 55UD8400 Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

Vestel markası tarafından üretilen bu smart LED TV modeli 55 inçlik boyutuyla ve ultra çözünürlük özelliği ile görsel anlamda size muazzam bir performans sunacaktır. 4 çekirdek işlemcili olan bu ürünün aynı zamanda dahili 4K uydu alıcısı da bulunmaktadır. 4 çekirdekli işlemci ile birlikte oldukça hızlıdır. 4K uydu alıcısının sağladığı görüntü netliği ise sizi fazlasıyla tatmin edecektir. A+ enerji sınıfına ait olan Vestel 55UD8400 Smart LED TV elektrik kullanımı bakımından da oldukça tasarrufludur.

Philips 55PUS6501 Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

55 inçlik düz ekranlı ve Android işletim sistemine sahip olan Philips 55PUS6501 Smart LED TV ile 4K ultra HD yayınlar izlemenin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Philips tarafından üretilen bu televizyon modelinde HDR Plus özelliği ile televizyondaki görüntüler çok daha net ve renk kalitesi bakımından üstün performans sergilemektedir. Üstelik 4 çekirdek işlemcisi ile birlikte hızından da asla ödün vermeyen bu televizyon modeli ile çok rahat edeceğiniz aşikar.

Vestel 65FA7550 Full HD Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

1920×1080 full HD ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkan bu ürünün ini noktalarından biri akıllı rehber ve akıllı tavsiye özelliğine sahip olmasıdır. Böylece bu özelliklerden faydalanarak ne izleyeceğiniz de karar vermeniz kolaylaşabilmektedir. Vestel tarafından üretilen bu Full HD Smart LED TV 65 inçlik büyük boyutuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu televizyon modelinde dahili uydu alıcısı bulunduğu için herhangi bir şekilde ekstra kumanda ihtiyacı olmadan televizyon seyretmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung 55MU7350 Ultra HD 4K Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

A sınıfı bir ürün olan Samsung 55MU7350 Ultra HD 4K Smart LED TV harcadığı enerji bakımından oldukça tasarrufludur. 4K çözünürlüklü ekranının yanı sıra HDR özelliğine de sahip olan bu televizyonla birlikte hem renkler hem de netlik daha kalitelidir. Samsung tarafından üretilen bu akıllı televizyon modelinde aynı zamanda PurColour teknolojisi bulunmaktadır. Dört çekirdekli işlemcisi ise televizyondan yüksek performans almanızı kolaylaştırmaktadır. Curved ekranı ise kendinize adeta televizyon için hissetmenizi sağlayacaktır. Hem çözünürlük, hem netlik, hem renk kalitesi hem de hız performansı bakımından Samsung, en iyi TV markaları içerisinden biridir.

Sony KD-55XE8577 Android Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

Teknoloji denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Sony tarafından üretilen 55 inçlik ekran boyutuna sahip bu akıllı televizyon modeli 4K ultra HD çözünürlüğe sahiptir. Bunun yanı sıra HD Processor X1 özelliği ile de dikkat çeken bu akıllı LED TV modelinin sizlere sunduğu renk kalitesi ise adeta kusursuz olarak tanımlanabilir. 55 inçlik boyutu ile ve sunduğu muazzam görüntü kalitesi ile birlikte sağladığı ses kalitesi de üst düzeydir. A enerji sınıfında yer alan Sony KD-55XE8577 Android Smart LED TV sizlere enerji kullanımı bakımından da büyük bir tasarruf sağlayacaktır. Her anlamda sizleri tatmin edecek olan bu akıllı televizyon modeline evinizde yer vermeyi düşünüyorsanız fazla beklemeden bir an önce satın alın.

En iyi SUV markalarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

LG 55UJ630V Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

4K ultra HD uydu alıcılı olan bu televizyon modeli ile birlikte elde edeceğiniz muazzam görüntü HDR 10 teknolojisi ile birleştiğinde ise çözünürlük, netlik ve renk kalitesi anlamında sizler için harika bir görüntü yansıtma performansı sergileyecektir. A enerji sınıfı bir ürün olan LG 55UJ630V Smart LED TV düşük enerji tüketimi ile birlikte enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Bir akıllı televizyondan istediğiniz bütün her şey karşılayabileceğiniz bu televizyon modeli televizyon karşısında geçireceğiniz vakitleri de de daha kaliteli yapacaktır.

Samsung 65JU7500 Smart LED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

Curved özelliğine sahip ekranı ile dikkatleri üzerine çeken Samsung 65JU7500 Smart LED TV modelinin en iyi özelliklerinden diğeri ise ultra HD çözünürlüğünün yanı sıra HDR premium teknolojisi ile birlikte detayları daha çok ön plana çıkarıp bilmesidir. Sunduğu çözünürlük bakımından üst düzey performans gösterdiği gibi HDR premium teknolojisi de ekranın parlak taraflarına isabet eden birtakım detayları çok daha rahat seçebilmenizi sağlayacaktır. Bu özellikle birlikte hiçbir detay gözünüzden kaçmayacaktır. Ayrıca kavisli ekranı da ekran başındakilere daha eşit bir görüş mesafesi sağlamaktadır. Böylece televizyona karşı hangi konumda oturursanız oturun kendinizi daima izlediğiniz görüntüdeki atmosferin içinde hissedeceksiniz. Samsung tarafından piyasaya sürülen bu ürünle birlikte seyir zevkini izin %100 bir artış göstermesi işten bile değildir.

LG 55C6V Smart OLED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

LG markasının piyasaya sunduğu en iyi televizyon model ürünlerinden biri olan LG 55C6V Smart OLED TV en başta kavisli ekranı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu akıllı Led TV’nin ultra HD premium ekran çözünürlüğü bulunur. 55 inçlik boyutuyla ve sunduğu görüntü kalitesi ile size muazzam bir TV deneyim yaşatacak olan bu ürün aynı zamanda Dolby Vision özelliğini de desteklemektedir. Böylece muazzam renk kalitesi ve muazzam görüntü kalitesi ile bu televizyonda izlediğiniz bütün görüntüler sizlere olduğundan bile daha güzel görünecektir.

webOS platformuna da sahip olan bu ürünle birlikte Netflix tarafından yayınlanan yüksek çözünürlüklü filmleri ya da dizileri de 4K ekran çözünürlüğü özelliği ile izlemeniz mümkündür. Üründe aynı zamanda 3D özelliği de bulunmaktadır. Kavisli ekran ve 3D özelliği birleştiğinde ortaya çıkan görüntüye ise inanamayacaksınız.

LG 55B7V Smart OLED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

55 inçlik ekran boyutuna sahip olan bu akıllı OLED TV sizlere yüksek çözünürlük imkanı sağlamaktadır. Tasarımı oldukça ince olan 4K uydu alıcılı LG 55B7V Smart OLED TV hem görüntü hem de renk kalitesi bakımından yaşayacağınız seyir deneyimine üst seviyelere çıkaracaktır. Görüntü performansı bakımından sunduğu yüksek kalite ses performansı bakımından da geçerlidir. Dolby Atmos ses sistemine sahip olan LG 55B7V Smart OLED TV’nin karşısına geçip bir film açtığınızda bir anlığına sağınıza solunuza bakıp sinemada olmadığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Zira bu hususta sunduğu performans size kendinizi sinemada gibi hissettirecektir. webOS 3.5 özelliğini de barındıran LG 55B7V Smart OLED TV modelinde bir akıllı televizyondan beklediklerinizin fazlasını bulacaksınız.

En iyi şeker ölçüm cihazı bilgileri hakkında detaylar yazımızdadır.

LG OLED65C6V Smart OLED TV

En İyi TV Markaları – 2021 Güncel – Kendinizi Ekranın İçinde Hissedeceğiniz 10 TV Marka Önerisi

65 inçlik dev bir ekrana sahip olan LG OLED65C6V Smart OLED TV sizlere muazzam bir görüntü kalitesi sunmaktadır. 4K çözünürlüklü videoları ve görüntüleri tam manası ile sizlere yansıtan ultra HD premium özelliğine sahip bu modelle birlikte televizyon izlemek artık sizin için öylesine bir aktiviteden çok daha fazlası olacak. 65 inçlik dev ekranın diğer bir özelliği ise kavisli olmasıdır. Bu kavisli ekran size bütün bakış açıları içerisinde kaliteli bir görüntünün ne demek olduğunu hissettirecek.

Bu modelde bulunan HDR özelliği de görüntü bakımından daha net, renk bakımından daha kaliteli bir seyir zevki yaşatacak. Ayrıca LG tarafından üretilen bu modelde Netflix’e girmeniz ve Netflix’in içerisinde yer alan 4K çözünürlüklü filmleri, birileri ya da belgeselleri en yüksek kalitede rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu marka için tercih edilebilecek en iyi TV markaları biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

En İyi TV Markaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Curved ekran nedir?

Kavisli ekran olan bu ekran modelleri sağ ve sol taraftan kavisli olmaktadır.

Hangi TV markasını almalıyım?

LG markası tarafından sunulan ürünler hem kalite hem de özellik bakımından oldukça ileri seviyedir.

TV alırken nelere dikkat edilmeli?

Televizyon alacak kişilerin öncelikle aldıkları televizyonun çözünürlük gibi özelliklerine dikkat etmesi önerilmektedir. Zira artık çoğu görüntü karşımıza 4K çözünürlükte çıkmaktadır. Dolayısıyla 4K görüntüyü destekleyen televizyon modellerini tercih edebilirsiniz.

En İyi Televizyon Markaları ile ilgili önerilerinizi, yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.