Her kadının sevgisini gösterme şekli değişkenlik gösterebilir. Bu yetiştiği aile , bulunduğu çevre , daha önceden yaşadıkları vs. tüm bunların hepsi kadının ilişkiyi yaşamadaki davranış şeklini değiştiren unsurlardır. Sizlere sevmeyen kadınların davranışlarını “Sevmeyen Kadın Nasıl Davranır?” başlıklı içeriğimizde en bariz şekilde 12 maddede sıralayacağız.

 1. Sevmeyen kadın sana hiçbir konuda destek vermez. Bir kadın seni seviyorsa , sana kötü ve zor zamanlarında destek olur , seni motive eder, planlarını destekler. Senin mutluluğun için elinden geleni yapar.
 2. Herşeyde seni suçlar. Ona ne kadar iyi davransanda kıymetini bilmez.
 3. Önceden sizin çocukça yaptığınız şapşik hareketleriniz , şımarıklarınız hoşuna gidiyorken , sonrasında bu davranışlarınızı saçmasapan bulur.
 4. Seninle ilgili hiçbirşey umrunda olmaz.
 5. Her fırsatta hayatında ters giden işlerinde suçlu olarak sizi gösterir.
 6. Senin tüm sevgine karşılık sana karşı kaba ve saygısız davranmaya başlar.
 7. Kıyafetine , üstüne, başına neyin yakışacağına artık hiç dikkat etmiyordur.
 8. Bir zamanlar seninle birlikte vakit geçirdiği zamanları varken , artık sana ayırcak vakti olmaz. Bir yere gitmek istediğinde mutlaka bir bahane bulur, seninle az zaman geçirir. Daha çok arkadaş veya çevresindeki diğer kişilere vakit ayırır. Seninle olmamak adına herşeyi yapar. Tabiki arkadaşlarıyla da ayrı zaman geçirebilir. Fakat seven kadın bu planlarını yaparken sanada danışmalıdır.
 9. “Biz” yerine “ben” diye konuşmalara başlar. Birlikte yapılacak planlarına seni dahil etmez. Seni hayatının dışında bırakmak ister.
 10. Sorunlar olduğunda çözüm bulmaktan hemen kaçar. Bu durumda zaten sizi kafasında bitirmiştir.
 11. Sevgi ve aşkla ona yakınlaşıp , sarılmalarınıza karşılık vermez .
 12. Hiç görmediğiniz kusurlu yönlerinizi sürekli yüzünüze vurmaya başlar. Sizi heyecanladıran şeyler onu ilgilendirmez.

Tabi bu maddeler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu maddelerden birkaçını bile kendi ilişkinizde görüyorsanız , o ilişkiden size fayda gelmeyeceğini bildirmek isteriz. Bu durumda ilişki uzadıkça , ilişkinize ve kendinize olan saygıyı da kaybetmiş olursunuz.

Sağlıklı , mutlu , bir ömür boyu süren ilişkilerinizin olması temennisiyle.

Kategori: