Waffle Makinesi  – Son yıllarda tatlı tercihlerimiz arasına giren waffle son birkaç yıldır Türkiye’de popüler hale gelmiştir. Üzerini çeşitli meyve ve soslar ile süsleyebildiğiniz bu tatlı kendine özel pişmiş hamuru ve çikolata sosu ile oldukça beğenilen tatlılar arasında yer almaktadır.

Çikolata sosu ve birkaç malzeme ile yapılması oldukça pratik olan bu tatlı ister meyveli ister dondurmalı olarak yenilebilmektedir.

Türkiye’de ilk tanındığı yıllarda sadece özel tatlı dükkanlarında satışa sunulan bu ürünler artık ev tipi waffle makineleri ile sayesinde pratik bir şekilde hazırlanabilmektedir. Birçok marka tarafından üretimi yapılan waffle makinesi çeşitleri içerisinde oldukça popüler ve fiyat performansı olan ürünler listelememiz şöyledir,

8. Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi

7. Fakir Elyss 1000 Watt Waffle Makinesi

6. Korkmaz Mia Waffle Makinesi

5. Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi- Misty

4. Schafer Waffıe Waffle Makinesi

3. Kiwi 2405W Waffle Makinesi

2. Premier Pwm 215 Waffle Makinesi

1. Sinbo SSM-2517W Waffle Makinesi

8. Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi

Granit iç yüzey plakaları bulaşık makinesinde kolay temizlenebilir özelliği sayesinde birçok bayanın tercih ettiği Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi 1000 watt gücüne sahip olan waffle makinesi ısınma ve pişirme süresi olarak diğer waffle makine çeşitleri arasında oldukça kullanışlıdır.

Yapışmaz iç yüzeyi sayesinde lezzetli wafflelar yapabilirsiniz. Aniden gelen misafirleriniz için kısa sürede waffle pişiren Karaca waffle makinesi aynı zamanda pankek plakası ile de pankek yapma fırsatı taşımaktadır.

Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi

Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi

7. Fakir Elyss 1000 Watt Waffle Makinesi

Fiyat ve performans konusunda oldukça başarılı bir ürün olan Fakir Elyss 1000 Watt Waffle Makinesi özellikle kullananlardan tam puan almaktadır. Hızlı ısınma özelliğine sahip plakaları sayesinde yapıştırmadan lezzetli waffle pişirmek mümkündür.

waffle makinesi kullananların yorumları üzerinden anlaşıldığı üzere evlerde en çok tercih edilen marka Fakir olmaktadır. Küçük ev aletlerinde oldukça başarılı ürün üretimi yapan bu marka waffle makinesi üzerine de oldukça başarılıdır.

Fakir Elyss 1000 Watt Waffle Makinesi

Fakir Elyss 1000 Watt Waffle Makinesi

6. Korkmaz Mia Waffle Makinesi

Fiyat performans ürünü olarak kabul edilen Korkmaz mia waffle makinesi ısıtma gücü bakımından oldukça yüksektir. 850 watt ısıtma gücüne sahip olan bu makine ile yapılan waffle’lar yapışmaz ve kendine özel desene sahip olmaktadırlar.

19 cm genişliğindeki bu makine minimal tasarımı ile ev tipi waffle makineleri içerisinde birçok kişinin tercihidir. Isıyı eşit dağıtma özelliği sayesinde tüm waffle’ı eşit derece pişirmekte ve yakma yapmamaktadır.

Yapışmaz granit kaplama iç yüzeyi sayesinde kolay temizlenen bu makine oldukça popüler ürünler arasında yer almaktadır.

Korkmaz Mia Waffle Makinesi

Waffle Makinesi – En İyi 8 Waffle Makinesi

5. Arzum Ar2033 Waffy Max Waffle Makinesi- Misty

Diğer ürünlere göre daha büyük olan Arzum Waffy max waffle makinesi granit görünümlü yapışmaz plaka tasarımıyla waffle hamurunu yapıştırmadan kolayca pişirilmektedir.

Geniş iç haznesi sayesinde çok daha geniş waffle pişirilen bu makine aynı zamanda üst kısmında yer alan ısı ayar düğmesi sayesinde istenilen sıcaklığa ayarlanabilmektedir. Kontrol panelinde yer alan ikaz ışığı kullanıma hazır hale gelen makineyi bildirmekte ve bu ışık yandıktan sonra waffle’ınızı iç haznesine döktüğünüzde Kısa sürede pişirilmektedir.

Üzerinde yer alan çiçek deseniyle oldukça dikkat çekici bir yapıya sahip olan bu makine aynı zamanda ısıya dayanıklı yanmaz tutmak kulubu ile de kullananlara kolaylık sağlamaktadır. Ergonomik tasarımı ve 700 watt gücü ile en az enerji tüketen waffle makinaları arasında yer almaktadır

Arzum Ar2033 Waffy Max Waffle Makinesi Misty

Arzum Ar2033 Waffy Max Waffle Makinesi- Misty

4. Schafer Waffıe Waffle Makinesi

Schafer Waffıe Waffle Makinesi, yapışmaz plakaları sayesinde kolay waffle pişirme sağlamaktadır. 1000 watt güç ile çalışmakta olan bu makinenin rezistansı kolay ısındığı için 4 dakikada pişirme özelliği sunmaktadır.

Üzerinde yer alan kontrol panelindeki ayarlanabilir termostat sayesinde ısı ayar düğmesi aracılığı ile sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu makine kullananlar tarafından olumlu yorumlar almıştır.

Klasik tasarımı ve şık modeli ile kalp desenli pankekler yapmanızda mümkündür. Özellikle aniden gelen misafirler için oldukça pratik bir tatlı hazırlama imkânı sunan bu makine tercihleriniz arasında bulunabilmektedir.

Schafer Waffie Waffle Makinesi

Schafer Waffıe Waffle Makinesi

3. Kiwi 2405w Waffle Makinesi

Çocuk kilidi bulunan Kiwi 2405W Waffle Makinesi en ucuz waffle makinesi arasında yer almaktadır. Kaymaz ayağı sayesinde her yüzeyde kolaylıkla kullanılabilen bu makine aynı zamanda teflon iç plakaları sayesinde kolay temizlenebilmektedir.

750 watt gücünde çalışmakta olan bu ürün aşırı ısı koruması sayesinde yanmayı engellemektedir. Plakaları makine ile birlikte olduğundan bulaşık makinesinde yıkanması mümkün değildir.

Kiwi 2405w Waffle Makinesi

Kiwi 2405w Waffle Makinesi

2. Premier Pwm 215 Waffle Makinesi

Diğer waffle makinelerine göre daha ufak olan Premier Pwm 215 Waffle Makinesi kaymaz ayakları ve yüksek gücü sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Isı ayarı bulunması ile oldukça kullanışlı ürünler içerisinde yer alan bu ürün 1200 watt gücü ile en yüksek ısı ayarına sahip waffle makinesi olma özelliği sayesinde hızlı bir şekilde waffle pişirmektedir. Aynı zamanda kablo sarma yuvası ile de mutfakta ter kaplamamaktadır.

Premier Pwm 215 Waffle Makinesi 1

Premier Pwm 215 Waffle Makinesi

1. Sinbo Ssm-2517w Waffle Makinesi

Yapışmaz iç yüzeyi en ucuz waffle makinesi modelleri arasında yer almakta olan Sinbo SSM-2517W Waffle Makinesi ısı ayarı bulunmayan bu makinenin plakaları da cihaz ile sabit olduğundan dolayı silme yöntemi ile temizlenebilmektedir.

750 watt gücüne sahip olan bu ürün kolay temizlenebilir özelliği ve ısınma önleyici özelliği sayesinde hem kullanım açısından hem de fiyat açısından oldukça avantajlıdır. Paslanmaz çelik iç haznesi üzerine dökülen waffle hamuru kısa sürede pişmektedir.

Sinbo Ssm 2517w Waffle Makinesi

Sinbo Ssm-2517w Waffle Makinesi

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En Çok İzlenen Yabancı Diziler 
Kategori: