Resimdeki ya da fotoğraftaki yazı stilini hemen bulmak için internette yer alan bazı sitelere başvurmanız gerekir. Ancak bu siteler sayesinde o yazı fontunu kolayca tespit edebilirsiniz. Bir websitesindeki fontu bulma veya Resimden Yazı fontu bulma işlemi yapan web siteleri arasından 9 öneriyi sizler için toparladık. İyi okumalar.

whatfontis.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Bu site sayesinde fotoğrafta yer alan bir yazı stilinin ne olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Ardından öğrenmek istediğiniz yazı stilinin yer aldığı belgeyi ya da resmi siteye yükleyin. Site kendi içinde çalışmalar yaparak yazı fontunu tespit etmeye çalışacaktır.

Bu web sitesi genelde doğru sonuçlar vermektedir. Herhangi bir amaç doğrultusunda, istediğiniz her yazı fontunu öğrenebilirsiniz. Eğitim, adli, eğlence, vb. amaçlarla bu yazı fontunu doğru bir şekilde öğrenerek hayatınıza katkı yapabilirsiniz. Özellikle tasarımcılar ya da uzmanlar yazı fontlarıyla ilgilenirler.

En iyi programlama dilleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

fontsquirrel.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Bu siteye bir tıkla giriş yapabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz yazı fontunu okutarak sonucu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ücretsiz bir sitedir. Bu nedenle herkese hitap eder. Ancak ücretli versiyondan faydalanmak isteyenler de olabilir. Bu versiyonun daha çok avantajı olur. Yazı fontunu bilgisayara indirebilirsiniz. Masaüstünde , word çalışmalarında, vb. alanlarda bu yazı stilinden yararlanabilirsiniz.

Eski bir belgedeki ya da resimdeki yazı fontunu bu site sayesinde hemen öğrenebilirsiniz. Bu işlem için para ödemenize gerek yoktur. Ayrıca herhangi bir kurulum ya da abonelik de istemez. İnternetiniz olduğu müddetçe siteye giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

myfonts.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Önemli sitelerden biridir. Anında istediğiniz yazı stiline kavuşabilirsiniz. O yazı fontunun ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Jpg, gif, png, vb. formatlarda yer alan fotoğrafları bu siteye okutmanız yeterli. Site anında size bilgi verecektir. Bu yazı fontu adli soruşturmalar için kullanılabilir. Ayrıca pek çok meslek dalı da yazı fontuyla ilgili çalışmalar yapabilir. Yazılımcılar, tasarımcılar, sanatçılar gibi.

Site üzerinde birçok yazı stili kayıtlıdır. Bunlardan istediklerinizi satın alabilirsiniz. Bilgisayarın masaüstünde, word ve sunu programında, photoshop ve video editleme işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Myfonts.com’dan çok memnun kalacaksınız.

fontspring.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Resim, fotoğraf, belge, vb. üzerinde yer alan yazı fontunu kolay yoldan bu site üzerinden öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitedeki yazı fontlarıyla elinizdeki fontu kıyaslamak. Belge yükleme işlemi yaparak da yazı stilini öğrenebilirsiniz. Öğrenme işlemi fazla zaman almaz. Kısa sürede doğru sonucu size verecektir.

Bu sitede alışveriş de yapabilirsiniz. Afiş, video, resim, poster, vb. etkinlikleriniz için yazı fontu satın alabilirsiniz. Fontlar, gayet ideal rakamlardan satışa sunulmuşlardır. Her bütçeye hitap eden fontlar yaygın bir şekilde yer alırlar. Bunlardan arzu ettiklerinizi alarak kullanabilirsiniz.

squirrel.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Başarılı bir yazı fontu bulma sitesidir. Aradığınız yazı fontunu hemen siteye gönderin ya da yükleyin. Kısa sürede fontun adını öğrenebilirsiniz. Çeşitli belgelerdeki, eski resimlerdeki, vb. evraklardaki yazı stillerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Elde ettiğiniz yazı fontunu kullanarak resim, yazı gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Bu çalışmalarda yazı stilini aynen kullanabilirsiniz. Yaratıcı ve harika işler için mükemmel bir sitedir. Sizlere bu konuda yardımcı olur. İçinizdeki yaratıcı insanı ortaya çıkarmak için bu site size ilham kaynağı olabilir. Yazı fontlarını farklı mecralarda kullanarak özgün ve sanatsal işler yapabilirsiniz.

fonttr.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Yazı fontu bulma siteleri içinde yer alan mükemmel bir alternatiftir. Siteyi gün içinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Tamamen bedava bir içeriğe sahiptir. Yazı stili bulma işlemini para almadan gerçekleştirir. Kolay bir kullanım ara yüzüne sahiptir. Sizi hiç zorlamaz. İstediğiniz zaman siteyi açıp yararlanabilirsiniz.

Genelde yazı stili bulma işlemini akademik personeller gerçekleştirir. Antik metinlerdeki yazı stillerini öğrenmek isterler. Bunun için o metne ait resmi siteye yüklemek yeterli olacaktır. Birkaç saniye içinde size doğru sonucu gösterecektir. Photosphop, word, sunu, video edit, vb. alanlarda çalışmalar yapmak isteyenler de bu siteden yararlanabilirler.

Bilgisayar performans testi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Font Matcherator

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Etkili bir sitedir. Birçok avantajı mevcuttur. Kısa zaman diliminde aradığınız fontu bulmanızı ve kullanmanızı sağlar. Bu fontu indirip cihazınızda aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Gazete, dergi, kitap, afiş, resim, vb. çalışmalar yapmak isteyenlere özel bir sitedir. Her fontu kolayca bulmanızı sağlar. harika bir site tasarımı vardır. Ara yüzü gelişmiştir, basittir. Aradığınız her şeyi bir tıkla bulabilirsiniz.

Görsel öğeyi siteye yükleyerek işe başlamanız gerekir. Birkaç saniyede yazı fontunun ismini öğrenip çalışmalar yapabilirsiniz. Yazı, çizim, resim, vb. aktiviteleri gerçekleştirebilmek için öğrendiğiniz bu yazı stilinden faydalanabilirsiniz.

WhatTheFont.com

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

İngilizce ara yüzü olan bir sitedir. Ancak çok başarılıdır. Rakiplerinin aksine daha hızlı çalışır. Bu nedenle yazı stili bulma siteleri arasında en çok tercih edileni budur. Siteye girdikten sonra resim yüklemeniz yeterlidir. Resimdeki ya da belgedeki yazı stilini hemen bulur ve size söyler. Bu yazı fontunu satın aldıktan sonra bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bilgisayarların denetim masası bölümüne tıklayarak indirdiğiniz yazı fontunu istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Birçok tasarımcı ve sanatçı bu siteden istifade ederler. Resim, video, yazı, belge, vb. formatlar için ilginç yazı tiplerini tespit ederek farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Yazı fontlarının ücretleri çok fazla değildir. İstediğinizi seçip indirebilirsiniz. Bilgisayarınızın havasını değiştirecek yazı stilini hemen bulun!

Driver güncelleme programları detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yazı Tipimi Bul

Yazı Fontu Bulma – 2021 Güncel – Yazı Fontu Bulma Siteleri İçinden Mükemmel 10 Tavsiye

Android ya da IOS tarzı mobil cihazlar için uygun bir programdır. Bir web sitesi değildir. Bu uygulamayı indirerek kullanmanız gerekir. Cihazınızdan bu uygulamaya resim ya da belge eklemeniz yeterlidir. Doküman üzerinden aradığınız yazı stili örneğini daire içine alıp işaretleyebilirsiniz. Uygulama size yazı fontu hakkında bilgi verecektir.

Tasarımcılar için harika bir uygulamadır. Telefon ya da tablete kolayca indirilebilir. Hatta masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza da indirerek bu programı kullanabilirsiniz. Yazı fontu bulma işlemleri için kullanılır. Pek çok internet sitesinin aksine çok kullanışlı bir programdır. Aradığınız yazı stilini pratik bir şekilde sizlere gösterir. Mükemmel program ara yüzü mevcuttur.

YAZI FONTU BULMA HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Resimden font bulma işlemi nasıl yapılır?

Bunun için internet sitelerinden yararlanmak gerekir. fonttr.com, spring.com, myfonts.com, favorisitem.com, vb. adreslerinden istifade edebilirsiniz.

Yazı fontu yapma işlemi nasıl gerçekleşir?

Fontlab programını kullanarak kendi yazı fontunuzu tasarlayabilirsiniz. Bu süreç çok kolay değildir. Bir uzmandan ya da bir sanatçıdan destek almanız gerekebilir.

En iyi font bulma programı hangisidir?

Bu alanda pek çok program ya da internet sitesi vardır. Hepsi de gayet kullanışlıdır. Örneğin; Find My Font, fontspring.com, WhatTheFont.com, whatfontis.com, squirrel.com, vb. formatları kullanarak çalışma yapabilirsiniz.
Kategori: