Bir kızın seni gerçekten sevip sevmediğini söylemenin kesin bir yolu yok ama sevdiğin kişinin ne düşündüğünü anlamak için dikkat etmen gereken bazı işaretler vardır. Sevdiğiniz kişinin sizi gerçekten sevip sevmediğini bilmek istiyorsanız, nasıl davrandıklarına ne söylediklerine ve birlikte olduklarında ne yaptıklarına dikkat etmeniz gerekir. Aşk herkes için farklı şeyler ifade etse de birinin sizi gerçekten sevip sevmediğini, size âşık olup olmadığını veya geçici olarak size aşık olup olmadığını anlamanın birçok yolu vardır. Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun cevaplarına birlikte bakalım.

1. Karşınızda Bulunan Kişinin Hareketlerini Dikkatlice İncele

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Sevdiğiniz kişinin size sergilediği hareketler ile bazı hislerini anlamak mümkün olacaktır.

  • Sevdiğin kişinin senin yanında doğal hareketler mi yoksa yapmacık hareketler mi sergilediğini incele: Aşık olmak aynı zamanda diğer kişiye tamamen açılmak demektir. Diğer kişinin başkalarına göstermediği tamamen farklı bir yönünü görürseniz, bu aşk olabilir. Örneğin, partneriniz toplum içinde çok ciddi ve kibarsa, ancak ikiniz de yalnızken daha şaşkın ve aptal yanını gösteriyorsa, bu onun size açık ve sizi sevdiği anlamına gelir. Karşınızdaki kişi en derin duygularını sizinle paylaşıyorsa ve umursamıyorsa, bu aynı zamanda aşk olabilir. Diğer kişi önünüzde mükemmel görünmeye çalışmıyorsa ve ayaklarının dişlerinin arasına sıkışması veya yiyecek olması umurunda değilse, hepsini görmekten memnunsunuzdur.
  • Sevdiğin kişinin senin yanında mutlu hissedip hissetmediğini tart: Bu, kötü bir günde bile doğru olmalı. Sevdiğiniz kişi çok kötü bir gün geçirmişse ama sizi görünce iyimser ise, bu aynı zamanda bir sevgi işaretidir. Eğer sana aşıksa, seni görmek veya sesini duymak onu birazcık bile olsa daha iyi hissettirecektir. Sevdiğiniz bir dahaki sefere huysuz olduğunda veya kötü bir gün geçirdiğinde, etrafınızdayken nasıl davrandığınıza bir bakın.
  • Sana bakarken gözlerinin parlayıp parlamadığına bakın: Aptalca görünse de, bir dahaki sefere sevdiğiniz birini gördüğünüzde yüzüne bakın. Size sadece “uykulu bakış” olarak tanımlanabilecek şaşkın, gözyaşı, kayıp ve büyüleyici bir şekilde mi bakıyor? Bu görünümü gördüğünüzde tanıyorsunuz. Sana her zaman o şekilde bakmıyor; Bu bakışları sabah veya masada beklenmedik anlarda fark edebilirsiniz. O kişiyi yüzünde aynı ifadeyle size bakarken yakalayabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişinin sizin yanınızda sarhoş gibi hareketler sergiliyor mu diye incele: Aşk, insanları sebepsiz yere başını döndürür, devirir ve güldürür. Bu kişi çevrenizdeyken bu şekilde davranıyorsa, aşk olabilir. Sevdiğiniz kişi sizi görmeye geldiğinde canlı, heyecanlı ve gülmeye yakın görünüyor mu? Eğer öyleyse buna aşk denebilir. Komik olmayan bir şey söylediğinizde kahkahayı patlatırsa, size aşık olabilir. Diğer kişi size huzursuz enerji veriyorsa veya etrafınızdayken hareketsiz kalamıyorsa, orada olmaktan heyecan duyabilirler.
  • Senin ile birlikte üzüntünüzü paylaşıyor mu diye bakın: İnanılmaz bir duygusal acı yaşadığınızda veya soğuktan bitkin düştüğünüzde, sizi seven kişi de etkilenir. Sizi gerçekten seviyorsa, bazı olumsuz duygularını emecek ve çok üzülecektir çünkü hemen daha iyi hissetmenizi isteyecektir. Sizin kadar üzgün olmaları gerekmese de ruh hallerinden etkilenmeleri gerekir çünkü sizin mutlu olmanızı istiyorlar.

Ayrıca en iyi erkek parfümleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Hakkında Video Anlatımı

2. Sevdiğiniz Kişinin Söylediklerini Dikkatlice Dinleyin

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Sevdiğiniz kızın size özenle anlattığı her şeyi sizin de özenle dinlemeniz gerekmektedir.

  • Sevdiğiniz kişinin geleceğiniz hakkında konuşmalarını tart: Bu kişi sizi gerçekten seviyorsa, geleceklerinin bir parçası olacağını düşünecek ve bu konuda hiçbir endişesi veya şüphesi olmayacaktır. Sevdiğiniz bir kızın gelecekte ne yapacağınızdan, hayatınızın bir yıl, iki, hatta on yıl sonra ne olacağı hakkında düzenli olarak konuşursa, muhtemelen size aşıktır. Gerçek bağlılık, diğer insanla sonsuza kadar birlikte olacağınızdır. Diğer kişi gelecek hakkında konuşurken size her zaman sarılırsa, muhtemelen sizi gerçekten seviyordur. Eğer diğer kişi çocuklarınızın nasıl görüneceği, emekli olacağınız veya balayına gideceğiniz hakkında konuşursa, sizi gerçekten sevebilir.
  • Size karşı sözlerinin anlamlı olup olmadığını kontrol edin: “Yeni saç stilini beğendim” demekle “Ne olursa olsun kendimi daha iyi hissettirmeyi başarıyorsun.” demek arasında fark var. Diğer kişi, karakterinizin ve kişiliğinizin önemli yönlerini takdir ettiğini gösteren iltifatlar öderse, muhtemelen sizi gerçekten seviyordur. Sevdiğiniz kişinin sizi sürekli iltifatlarla yıkmasına gerek yoktur; Aradaki fark nicelik değil niteliktir.
  • Sana gerçekten hissederek mi sevdiğini söylüyor diye emin olun: “Seni seviyorum!” “Seni seviyorum” demekle “seni seviyorum” demek arasında büyük bir fark olduğunu unutma. Sevdiğiniz kişi sizi gerçekten seviyorsa ve gözlerinin içine bakarken, dürüstçe ve karşılığında hiçbir şey beklemeden söylüyorsa, muhtemelen bunu gerçekten içten bir şefkatle söylüyorlardır. Eğer diğer kişi sizi inkar edilemez bir şekilde seviyorsa, bunu sebepsiz yere söyleyecektir, sizden bir iyilik istiyormuş gibi göründüğü ya da söylemek üzere olduğu için değil.
  • Sevdiğiniz kişinin size kendini tam anlamıyla anlatıp anlatmadığına bakın: Sevdiğiniz kişi sizi gerçekten seviyorsa, o zaman size gerçekten açılacak ve düşündüklerini, hissettiklerini, korkularını ve özlemlerini sizinle paylaşacaktır. Size çocukluğundan, en büyük pişmanlıklarından, en acı dolu anlarından veya geleceğe yönelik romantik hayallerinden bahsederse, sizinle hemen hemen her konuda konuşurken rahat olabilir ve muhtemelen sizden hoşlanacaktır. “Bundan daha önce hiç kimseye bahsetmedim.” Eğer yaparsa, muhtemelen seni gerçekten seviyor ve sana güveniyordur.
  • Sizi özlüyor mu diye kontrol edin: Bir kızın size mesaj atması, sizi araması veya sevdiklerinizle birlikteyken sizi ne kadar özlediğini söylemesi, bu onun sensiz hayatını düşünemeyeceği anlamına gelir. Üç haftalık bir tatildeyken ondan hiç haber almadıysanız, bu aşk olmayabilir. Seni özlediğini söylemek için seni aramak zorunda değildir.

Pornografi ile ilgili inanılmaz gerçekler bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Sorusuyla Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Bir kadının hoşlanışının belirtileri nelerdir?

Bir kadının size bakarken gözleri parlıyorsa ve eli ayağına dolaşıyorsa, sürekli gülümsüyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

Aşık olan birisi nasıl duygular hisseder?

Aşık bir kişi duygusal olarak savunmasız hale gelir. Duygusal ve fizyolojik değişiklikler uykusuzluğa, iştahsızlığa ve rahatsızlıklara neden olur. Aşık olan kişi, daha önce sorunları olanlarla yakınlaşır. Nöronların üretken hale gelmesi kişiyi pozitif kılar.

Bir kişi aşık olunca neler yapmaktadır?

Aşık olduğunuzda, tıpkı sarhoş olduğunuzda olduğu gibi, kendinizi rahat hissedersiniz, çekingenlik ve korkuları salıverirsiniz. Beyindeki aşk hormonu oksitosin ve alkol hissi hemen hemen aynıdır.
Kategori: