Ceyda Düvenci’nin yaptığı ilk evliliği, oyuncu Kaan Girgin ile gerçekleşmiştir. 2000 yılında Kaan Girgin ile evlenen Ceyda Düvenci ilk eşi olan sinema oyuncusundan 2002 yılında boşanmıştır.

Ceyda Düvenci’nin Eski Eşleri Kimlerdir?

Oyuncu Ceyda Düvenci’nin hayatını birleştirdiği kişiler, şöyle sıralanmıştır:

  • Kaan Girgin: Ceyda Düvenci ilk eşi, ünlü sinema oyuncusu ile 2000 ile 2022 yılları arasında evli kalmıştır.
  • Engin Akgün: Ünlü bir iş insanı olarak tanınmış olan Engin Akgün, Ceyda Düvenci ile hayatını 2008 yılında birleştirmiştir. Evlilikleri 2013 yılına kadar devam etmiş ve 2013 yılında boşanma kararı almışlardır.

Ceyda Düvenci Kaç Kere Evlendi?

ceyda duvenci kac kere evlendi

Ceyda Düvenci’nin yaptığı evlilik sayısı, toplamda 3’tür. Ceyda Düvenci ilk eşi ile 2000 yılında evlenmiştir, son evliliğini ise 2015 yılında yapmış ve hala mutlu bir evlilik hayatını sürdürmektedir.

Ceyda Düvenci Eski Eşinden Neden Ayrıldı?

Ceyda Düvenci’nin Engin Akgün’den ayrılmasının nedeni, Engin Akgün tarafından aldatılmasıdır. Ünlü sinema oyuncusu, Ceyda Düvenci ile henüz 1.5 yıllık evli iken bir gazeteci ile beraber olmuştur. Bu olayın yaşanmasından sonra da Ceyda Düvenci ile boşanmaya karar vermiş ve kısa bir süre içinde de evliliklerini sonlandırmıştır.

Ceyda Düvenci Kaç Çocuğu Var?

Ceyda Düvenci’nin çocukları, ikinci ve son evliliğinden olmak üzere toplamda 2’dir. Engin Akgün ile yapmış olduğu evliliğinden olmuş kızı Melisa Nur Akgün ile son evliliğinden olan Okan Ali Şakrak’tır.

Ceyda Düvenci’nin İkinci Eşi Kimdir?

Ceyda Düvenci’nin ünlü oyuncu Kaan Girgin ile hayatlarını ayırmasından sonra yaptığı evlilik Engin Akgün ile gerçekleşmiştir. İkinci evliliğini severek yapan Ceyda Düvenci, Engin Akgün ile 2008 ile 2013 yılları arasında evli kalmıştır. 5 yıllık evliliklerinden bir kız çocuğu olan Ceyda Düvenci ile Engin Akgün, evliliklerinin yürümemesinden dolayı boşanma kararı almışlardır.

Ceyda Düvenci Kaç Yaşında?

Ceyda Düvenci’nin yaşı, 45’tir. Düvenci, 16 Nisan 1977 tarihinde doğmuştur.

Bülent Şakrak Ceyda Düvenci Kaç Yıldır Evli?

ceyda duvenci kac yildir evli

Oyuncu Ceyda Düvenci ile hayatlarını 2015 yılında birleştirmiş olan Bülent Şakrak, 7 yıldır beraberlerdir. Mutlu bir evlilik yaşamları olduğunu söyleyen Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin Okan Ali Şakrak adında bir oğulları da vardır.

Bülent Şakrak Daha Önce Kiminle Evliydi?

Bülent Şakrak’ın eski eşi, Özge Borak’tır. Özge Borak ile hayatını 2006 yılında birleştiren Bülent Şakrak, evliliklerini 2010 yılında sonlandırmışlardır. Boşanmalarından 5 yıl geçmesinden sonra da Ceyda Düvenci ile bir evlilik yapmıştır.

Bülent Şakrak Ceyda Düvenci Ayrıldı Mı?

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti, evliliklerini hala devam ettirmektedirler. Aralarında bir sorunun yaşanmaması ile beraber, herhangi bir ayrılık ya da boşanma kararını da vermemişler, bu durumu herhangi bir kanal üzerinde hayranları ile paylaşmamışlardır.

Ceyda Düvenci Eski Eşi Kim?

Ceyda Düvenci’nin boşandığı eşi, Engin Akgün’dür. Ceyda Düvenci ile Engin Akgün arasında Ceyda Düvenci ile ilişkisinde olduğu gibi herhangi bir aldatılma veya ihanet durumu söz konusu değildir.