Elektrikli motosiklet çeşitleri için internet üzerinden farklı marka ve modellerin araştırmasını yapmakta büyük fayda vardır. Marka ve modeline göre değişkenlik gösteren pek çok elektrikli motosiklet modeli için ne kadar sürede şarj olduğu, kullanılan malzemenin yapısı, motor özellikleri ve tasarımı son derece büyük bir önem taşır.

Fiyatları da bu tür fonksiyonel özellikleri ve tasarımı gibi bir takım iç ve dış faktörleri göz önünde bulundurularak değişkenlik gösterir. Elektrikli motosiklet almayı düşünüyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz bu yazımıza göz atmanız hangi marka ve modelde bir elektrikli motosiklet satın alacağınız konusuyla ilgili karar vermeniz açısından son derece faydalı olacaktır.

Elektrikli Motosiklet Markaları Ve Modelleri

Elektrikli motosiklet markaları ve modelleri ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz listede en çok tercih edilen elektrikli motosiklet markaları şu şekilde sıralanmıştır.

5- Harley Davidson Live Wire Elektrikli Motosiklet

4- Arc Vector Elektrikli Motosiklet

3- Zero SR/F Elektrikli Motosiklet

2- Horwin EK3 Elektrikli Motosiklet

1- Honda Elektrikli Motosiklet

5- Harley Davidson Live Wire Elektrikli Motosiklet

Harley Davidson Live Wire Elektrikli Motosiklet Türkiye’de ve dünyada en iyi elektrikli motosikletler üreten bir marka olarak en iyi elektrikli motosiklet markası tavsiye listemizde ilk sırada yerini almaktadır. Gerek motor özellikleri gerekse iç ve dış tasarımı olarak motor tutkunu pek çok kişi için en başta gelen ve en çok sevilen markalardan biri olarak karşımıza çıkar.

Harley Davidson Live Wire Elektrikli Motosiklet

Elektrikli motosiklet yani scooter kullanımı günümüzde son derece yaygın bir hale gelmiş durumdadır. Hal böyle olunca da pek çok kişi sıfır ve ikinci el elektrikli motor fiyatları ile ilgili bir takım araştırmalar içine girmiştir. Harley Davidson elektrikli motor modelleri üzerinden bir seçenek yapacak olursanız yaşam tarzınızı da göz önünde bulundurarak size en uygun olan bir elektrikli motosiklet modelini tercih edebilirsiniz.

Farklı arazi yapıları için ya da şehir içi kullanımı için farklı modeller, Harley Davidson markası bünyesinde yer almaktadır. Bu noktada almayı düşündüğünüz elektrikli motosikletin tekerlek yapısı son derece önemli bir kıstas olacaktır. Harley Davidson Live Wire elektrikli motosiklet model ve çeşitleri bu konuda size son derece yardımcı olacaktır.

4- Arc Vector Elektrikli Motosiklet

Arc Vector Elektrikli Motosiklet Harley Davidson’dan sonra motor tutkusu olan pek çok kişi için en iyi motosiklet listesinde ilk sıralarda yer alır. Arc Vector elektrikli motosiklet, nostaljik tasarımın modern donanımla birleşmiş halidir. Bu yönüyle nostalji seven pek çok motor tutkunu için son derece estetik bir yapıya sahiptir.

Arc Vector Elektrikli Motosiklet

Ayrıca bununla birlikte oldukça yüksek bir performansa sahip bir elektrikli motosiklet olması nedeniyle de çok sevilen bir elektrikli motosiklet olmanın haklı gururunu yaşar. Kolay kullanım ve tekerlek yapısı nedeniyle de trafikte oldukça büyük bir rahatlık sağladığı için de pek çok kişi için tercih sebebidir.

3- Zero SR/F Elektrikli Motosiklet

Zero SR/F Elektrikli Motosiklet elektrikli motosiklet almak için çok fazla bütçesi olmayan kişiler için son derece iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. En uygun fiyatlı elektrikli motosiklet olarak bilinen Zero SR/F elektrikli motosiklet görüntü olarak fiyatını göz önünde bulunduracak olursak son derece estetik bir tasarıma sahiptir. Orta derece bir motora sahip olan Zero SR/F elektrikli motosiklet fiyat ve performans açısından bakıldığı zaman pek çok kişi tarafından tercih edilebilir.

Zero SR

2- Horwin EK3 Elektrikli Motosiklet

Horwin EK3 elektrikli motosiklet hem çevreye duyarlı ve son derece yüksek bir performansa sahip olup hem de bütün bunların yanı sıra oldukça uygun bir fiyata sahip olması nedeniyle motor tutkusu olan milyonlarca insanın kalbine taht kurmuş olan bir elektrikli motosiklettir. Horwin EK3 elektrikli motosiklet, Türkiye’nin en uzun menzilli elektrikli motosikleti olarak bilinir.

Horwin EK3 Elektrikli Motosiklet

Horwin EK3 elektrikli motosiklet bütün bunların yanı sıra Almanya’da düzenlenmiş olan Red Dot adlı tasarım yarışmasında ödül almış bir elektrikli motosiklettir. Yani bir elektrikli motosikletten bekleyeceğiniz her şeye fazlasıyla sahiptir desek hiç de yanlış bir şey söylemiş olmayız. Hem çevre dostu olması hem yüksek bir performansa sahip olması ve uygun fiyatlara satılması hem de son derece güzel bir tasarıma sahip olması bakımından Horwin EK3 oldukça etkileyici bir elektrikli motorsiklettir.

Horwin EK3 özellikler nelerdir diye bir araştırma yapacak olursak; 97 Km maksimum hıza sahip olmasının yanı sıra tek pilde 90 km çift pilde 180 km menzil yapabiliyor olması en önemli özellikleri arasında yer alır. Horwin EK3 kaç saatte şarj olur diye soracak olursanız yaklaşık 4 saat gibi kısa bir süreden söz etmek mümkün olacaktır.

1- Honda Elektrikli Motosiklet

Honda Elektrikli Motosiklet için elektrikli motosikletler yani elektrikli scooterlar arasında en önemli markalardan biridir diyebiliriz. Hemen hemen her gün yüzlerce kişinin bir takım arama motorlarına Honda elektrikli motosiklet kaç para ya da Honda elektrikli scooter yazdığını ve bu marka elektrikli motor hakkında bilgi sahibi olmak istediğini görmekteyiz.

Honda Elektrikli Motosiklet

Honda elektrikli scooter genel olarak kaliteli özellikler taşıyan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir elektrikli motosiklet modelidir. Honda elektrikli motor 3 tekerlekli modelleri de mevcuttur. Son derece fazla model, renk ve çeşide sahip olan bu elektrikli motosikletleri Honda markasının güvencesiyle satın alabilirsiniz.
Kategori: