En İyi Huawei Telefonları

Huawei, Çin merkezli bir teknoloji markası olarak tanınmaktadır. Özellikle son beş yılda, tüm dünya tarafından en çok tercih edilen telefon modellerinin üretimini yapan Huawei, üst segment telefon modelleri ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Tüm teknolojik özellikler ile donatılmış akıllı telefon modelleri; kullanışlı menüsü, telefon tasarımları ve giyilebilir teknolojik ürünleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Telefonların dayanıklı olması, düzenli güncellemeleri ile müşterilerin severek kullandıkları Huawei akıllı telefonlar, uygun fiyatları ile de muadilleri ile üst segmentlerde yer almaktadır. Huawei, müşteri memnuniyeti konusuna oldukça önem veren bir firmadır. Müşterilerin geri dönüşleri ve tavsiyeleri ile kendisini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. En iyi Huawei telefonları olarak belirlenen modelleri şu şekilde sıralanabilir;

10. Huawei P Smart S

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P Smart S – En İyi Huawei Telefonları

P Smart 2021 modelinden sonra piyasaya çıkartılan Huawei P Smart S modeli, oldukça ince ve hafif bir tasarıma sahiptir. Uygun fiyata sahip olan Huawei P Smart S modeli, Android 10 işletim sistemine sahiptir. 4 GB rama sahip olan bu model, 3 inç ekran boyutu ile oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. 180 gram ağırlığı ile kişilerin telefonu taşıması konusunda da büyük avantaj sunmaktadır. Yapay zeka destekli kamerası ile mükemmel fotoğrafların çekilmesine olanak sunmaktadır.

9. Huawei P Smart 2021 128 GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P Smart 2021 128 GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei P Smart 2021 128 GB özelliklere sahip olan bu model, 206 gram ağırlığa sahiptir. Huawei’ in bu modeli, orta düzey ve giriş seviyesindeki kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören bir modeldir. Hızlı şarj özelliğine sahip olan bu telefon modeli, yüksek performans gerektiren oyunların rahat bir şekilde oynanmasına imkan sunmaktadır. 64 GB depolama alanına sahip olan Huawei P Smart 2021 modeli, tek bir şarj ile ortalama bir kullanım ile 2-3 gün dayanma kapasitesine sahiptir.

8. Huawei P30 Lite 64 GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P30 Lite 64 GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei P30 Lite 64 Gb telefon modeli, 64 Gb depolama alanının 512 Gb’a kadar artırılabilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Dikkat çeken bir diğer özelliği ise, Kirin 710 CPU’dur. Bu sayede, oyun oynama sırasında ve internette dolaşım sırasında yüksek hızda bir performans elde edilmesini sağlamaktadır. Ekran ve gövde oranı yüzde doksandır. Bu özelliği ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu telefon modeli, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmüştür. 159 gramlık ağırlığı ve dayanıklı kasası ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir.

7. Huawei Mate Xs 512 GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei Mate Xs 512 GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei’ in bu modeli OLED ekran tipine sahiptir. 1148*2480 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. Modelde yer alan ikinci ekran, 6,36 inç boyutunda olup, aynı zamanda ikinci ekranın çözünürlüğü 892*2480 piksel özelliğine sahiptir. Huawei akıllı telefon sürekli açık ekran ve Multi-Touch özelliklerine sahiptir. Çerçevesiz tasarımı ile oldukça ilgi gören bu model, katlanabilir ekranıyla da dikkat çekmektedir. Tüm bu özellikleri ile bu model, bütçe dostu fiyatıyla da herkese hitap edebilmektedir. Huawei Mate XS modeli; çift çekirdek, 8GB bellek kapasitesi ve Kirin 950 5G özellikleri sayesinde, kullanıcıların hızlı ve sorunsuz bir performansa sahip olunmasını sağlamaktadır.

6. Huawei Y7

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei Y7 – En İyi Huawei Telefonları

Huawei Y7 modeli, damla çentikli çerçevesiz kullanımı ile dikkat çekmektedir. Huawei Y7, işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 450’yi kullanmaktadır. Kullanımı tercih edilen bu işlemci sayesinde, telefonda gerçekleştirilen işlemler sırasında, telefonun donması gibi rahatsız edici sorunların yaşanmasının önüne geçilmiştir. Bu modelin sahip olduğu kamera sistemi ise, kullanıcıların profesyonel çekimler yapabilmesine de olanak sunmaktadır.

5. Huawei Y9 Prime 2019 128GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei Y9 Prime 2019 128GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei markasına ait olan Huawei Y9 Prime 2019 128GB modeli, kavis detaylı tasarımı ve yumuşak dokusu ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. En son teknolojiler kullanılarak üretilen bu model, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. İdeal depolama gücü, kaliteli lensi, yüksek hızı ve güçlü bataryası ile kullanıcıların eşsiz bir deneyime sahip olmasına imkan sunmaktadır. Yüksek performans isteyen oyunlar için ideal bir işlemci hızına sahiptir. Üç ayrı kamerası ile fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir. Yüksek depolama alanı ile kişiler için ödemli belgelerin ve fotoğrafların muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Çift hat özelliğine sahip olan bu model, 196 gram ağırlığa sahiptir.

4. Huawei P40 Lite 128GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P40 Lite 128GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei P 40 Lite 128 GB modeli, kendi segmentinde yer alan akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen modeldir. Hızlı şarj özelliğine sahip olan bu model, Huawei en iyi telefonları arasında gösterilebilir. 48MP ana kamera ve dörtlü kamera sistemine ek olarak, sahip olduğu ön kamera ile kullanıcıların mükemmel fotoğraflar çekmesine olanak sağlamaktadır. Oldukça şık ve estetik bir tasarıma sahip olan bu model, farklı renkleri ile de dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır.

3. Huawei P30 Pro 128 GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P30 Pro 128 GB – En İyi Huawei Telefonları

Huawei markasının P30 Pro 128 GB modeli, piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Bu model, özellikle çok sık fotoğraf çeken kişiler tarafından sevilmiştir. AIS ve OIS teknolojileriyle geliştirilen kameralar, kullanıcıların profesyonel seviyelerde çekimler yapabilmesini sağlamaktadır. 6 GbB ram, 125 GB depolama alanı ve 4 inç ekran özelliklerine sahip olan bu Huawei modeli, uygun fiyatları ile de rağbet görmektedir.

2. Huawei P40 Pro 256 GB

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P40 Pro 256 GB – En İyi Huawei Telefonları

P40 Pro 256 GB akıllı telefon, sahip olduğu yüksek depolama alanı ile kullanıcılara fazlası ile saklama alanı sunmaktadır. Eğimli ekran teknolojisine sahip olan P40, OLED ekran sayesinde de kullanıcıların muhteşem bir görsel deneyim yaşamasına olanak sunmaktadır. Dörtlü kamera tasarımı, 4K çekim ve görüntülü konuşma özellikleri ise, bu modelin kullanıcılarına sunmuş olduğu diğer avantajlardır. Aynı zamanda P40 Pro modeli, 5G teknolojisini de desteklemektedir.

1. Huawei P Smart Pro

en-iyi-huawei-telefonlari

Huawei P Smart Pro – En İyi Huawei Telefonları

Huawei P Smart Pro, kaliteli fotoğraf çekimi yapabilmesi ve yüksek işlemci hızına sahip olması ile dikkat çeken bir modeldir. Bu modelin sahip olduğu yüksek parlaklık özelliği, kullanıcıların her ortamda telefonlarını konforlu bir şekilde kullanabilmelerine imkan sunmaktadır. Yüksek işlemci hızı sayesinde, telefon ile gerçekleştirilen işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bu model, Huawei en iyi telefonları arasında yer almaktadır.