En merak edilen konular arasında yer alan ” en sakadatsiz burçlar ” hangileri gelin birlikte bakalım .

 

Koç : Koç burcu özellikle erkeği sadakatsizlikleriyle meşhur burçlar arasındadır. Özgürlüklerine düşkündür , kısıtlanmayı sevmezler. Gözüne kestirdiklerini bir av gibi görüp elde edene kadar peşinden giderler , ufak bir kaçamak peşinde olurlar genelde bu duygusal anlamda olmaz.

İkizler : Bu burçla bir ilişkiye başlamadan önce mutlaka sevgilisi olup olmadığından emin olup öyle başlamanızı öneririz. Şeytan tüyü ile de dolaştıklarından ,istedikleri kişilerle hemen bir flört yaşarlar , bu onun aynı zamanda bir motivasyon kaynağıdır.

Yengeç : Şaşırılacak bir durum gibi gözükse de evet bu burçta aldatır . Hem romantik , duygusal hem de çapkın burçlar arasında yer alır.

Terazi : Flörtöz burçlar arasında yer alır. Eğer başı boş bırakılırsa aldatırlar , hemen arayış peşinde olurlar.

Akrep : En tutkulu burçlar arasında yer alır. Libidosu ve arzuları yüksek olduğunda aldatır ve bunu gizli bir şekilde hissettirmeden yapar. İntikam amaçlı da aldatmaya meyilli olurlar.

Yay : En çok aldatan , maceracı burçtur diyebiliriz. Bağlanmak onlara göre değildir . Evli olsalar dahi aldatma onlara göre normal gelebilir. Sizi elde etmek için peşinizden koşup , elde ettikten sonra bir anda koşarak uzaklaşırlar ve bu duruma bir anlam veremezsiniz.

Kova : Özgürlüğüne düşkün burçlar arasında başı çekerler. Aranızda bir problem varsa bunu konuşmak yerine başka yerde heyecan ararlar. Eğer size gerçekten aşık ise aldatmazlar ama öylesine bir ilişki olarak bakıyorlarsa aldatmaya meyilli olurlar.

Balık : Balık burcu da yengeç burcu gibi duygusal ve romantiktir. Her limanda bir sevgili yapma durumu kesinlikle balık burcuna aittir. Ama sevdikleri zaman sadıkta olabilirler. Aslında balık burcu kişiye değil , aşka aşık bir burçtur.

 
Kategori: