İtalyanca’yı en iyi şekilde öğrenebilmeniz için mükemmel araştırmalar yaptık. Birinci sınıf kalitesinde kurslar, en beğenilen İtalyanca öğretmenleri ile sizleri bekliyor. İsterseniz, konuşma düzeyini kolayca öğrenebilir veya akıcı bir şekilde İtalyanca öğrenebilmek için gerekli kurslara başvurabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız İtalyanca kursları listesine bakmadan vazgeçmenizi istemeyiz. Hadi listeyi birlikte gözden geçirelim.

1. Türkler İçin Kapsamlı İtalyanca Kursu

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

İtalyanca öğretmenleri alanında uzman kişilerden oluşan kursun, içeriği oldukça kapsamlıdır. Evde veya istediğiniz her yerde, sınıf ortamını yakalayabilirsiniz. Bu kurslar Türkçedir, böylece kolayca anlayabilir ve öğrenebilirsiniz. Öğretmeniniz akıcı bir şekilde ve kursu ilginç hale getirerek sizleri sıkmadan, önce size en gerekli ve temel kullanımı öğretecek, beyninizi yoran ve ders almanızı engelleyen detaylardan kaçınacaktır. Benzetmeler yoluyla dili kolayca öğrenecek ve İtalyanca’nın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. 1 bölüm ve 46 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 13 saat 5 dakikadır. Doç. Dr. Bilal Semih Bozdemir tarafından verilen kursun eğitmen puanı 3,5’tir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/turkler-icin-franszca-kursu/

Online İngilizce kursları hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

2. Sıfırdan Kapsamlı İtalyanca Öğren

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Bu ders, alanında uzman İtalyanca öğretmeni ile dershane ortamında çekilmiştir ve birçok öğrencinin yararlanması için ulaşıma açılmıştır. İtalyanca, öğrenilecek en iyi beş dilden biridir ve Avrupa Birliği’nin resmi dili İtalyanca’dır. Artık 60 milyon kişinin konuştuğu dili öğrenmek çok kolay. Uzman öğretmeniniz sizi İtalyan gibi yapacak ve size her zaman, her yerde erişebileceğiniz çevrimiçi kurslar ile yardımcı olacaktır. 1 bölüm ve 19 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 5 saat 36 dakikadır. Doç. Dr. Bilal Semih Bozdemir tarafından sağlanan kursun eğitmen puanı 3,5’tir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/sfrdan-kapsaml-italyanca-ogren/

3. Learn Italian Language: Complete Italian Course – Beginners

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Kursun içeriğine bakacak olursak şunları görürüz:

  • İtalyanca telaffuz yöntemleri,
  • İtalyanca yazma kuralları,
  • İtalyanca dilbilgisi kuralları,
  • İtalyanca fiiller,
  • İtalyanca kelime bilgisi,
  • İtalyanca iletişim becerileri.

Bu İtalyanca kursu, yenilikçi ve güncel öğretim tekniklerini ile, dersleri kısa ve yoğun e-öğrenme oturumları olarak tasarlayan uzman öğretmenlerin değerli yardımı ile harmanlayarak sizlere sunmaktadır. Kurs toplamda 27 bölüm ve 42 dersten oluşmaktadır. Toplam uzunluğu 7 saat 52 dakika olan kursun eğitmenleri AbcEdu Online ile çalışmaktadır. Eğitmen puanı ise 4,3’tür. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/italian-course-for-beginners/

4. 3 Minute Italian- Course 1 | Language Lessons for Beginners

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Yabancı bir ülkeyi ziyaret ettiğinizde, en ilgi çekici şey yerel insanlarla yerel dilde konuşabilmektir. İtalyanca öğrenmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmek için yaratılan bu kurs ve herkes tarafından, özellikle de deneyen ve başarısız olanlar tarafından kullanılabilir. Kurs yeni başlayanlar için mükemmel bir fırsattır. Çünkü İtalyanca’yı küçük parçalara ayırarak ve size mantıklı ve anlaşılması kolay bir şekilde nasıl bir araya getireceğiniz gösterilmektedir. İtalyanca bilmeden kendi cümlelerinizi birkaç dakika içinde yazabilirsiniz. 12 bölüm ve 95 tersten oluşan kursun toplam uzunluğu 4 saat 30 dakikadır. Kieran Ball tarafından verilen İtalyanca kursu eğitmen puanı 4,7’dir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/3-minute-italian-full-course-1/

5. Survive Italy Without Being Fluent in Italian

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Bu giriş kursunda, İtalyanca’ya hızlı bir şekilde başlamak ve öğrenmenizi hızlandırmak için bazı beceriler öğrenebilirsiniz. İtalyanca kelime dağarcığının %50’sini neredeyse hiç çaba harcamadan hemen öğrenebilme fırsatı sunan kurs ile, birkaç saat içinde İtalyanca telaffuzunda ustalaşabilirsiniz. Birkaç hafta içinde uzun ve karmaşık cümleler kurabileceğinizi iddia eden bir kurstur. 6 bölüm ve 26 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 1 saat 22 dakikadır. Kurs, Manu Venditti tarafından verilmektedir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/survive-italy/

Online İspanyolca kursları seçenekleri yazımızdadır.

6. Learn to Pronounce, Read & Write Italian in Less Than 3 Hours

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Önce İtalyanca telaffuz etmenin ne kadar kolay olduğunu ve İtalyanca konuşurken bazı şeylerin sizi neden kandırdığını anlatarak başlayan kurs, ardından mükemmel İtalyanca telaffuz için en önemli iki faktöre incelemeye başlamaktadır. İtalyanca’nın tüm seslerini uygulamalı bir şekilde gösteren bir kurstur. Ayrıca, zor yazım senaryolarını ayrıntılı olarak incelemektedir ve her kelimenin vurgu konumunu incelemektedir. Kurs toplamda 8 bölüm ve 48 saat sürmektedir. Toplam uzunluğu ise 6 saat 43 dakikadır. Kurs, Manu Venditti tarafından verilmektedir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/speak-italian-like-an-italiano/

7. Parla con Maya: Learn How To Speak Italian!

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Bu yeni başlayanlar için yoğun bir kurstur ve 8 bölümden oluşur, her bölüm “dil bilgisi” ve “kelime bilgisi” olmak üzere ikiye ayrılır. Bu sayede kelimeyi sadece hatırlamakla kalmaz, aynı zamanda anlayabilir, böylelikle çok güzel bir dil öğrenebilirsiniz. Her bölümün sonunda kısa bir test vardır. Ve daha fazla görev arıyorsanız, bunları “Görevler İndirilebilir Kaynaklar” bölümünde bulabilirsiniz. Bu etkileşimli kursla, tüm günlük durumları nasıl yöneteceğinizi kolayca öğreneceksiniz. Kursun eğitmeni Maya Raic’tir ve eğitmen puanı 4,2’dir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/parla-con-maya/

8. Learn Italian for Beginners: The Ultimate 80-Lesson Course

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Birkaç dakika içinde İtalyanca konuşmaya, yazmaya ve anlamaya hazır mısınız? O halde bu kurs tam size göre. 80 adet yüksek kaliteli tanıtım videosunun kilidini açabilirsiniz ve size adım adım rehberlik eden eğitmeniniz ile kursu tamamlayabilirsiniz. 5 bölüm ve 80 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 4 saattir. Eğitim, Innovative Language tarafından verilmektedir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/learn-italian-for-beginners/

9. Learn Essential Italian Vocabulary in Just 10 minutes a Day

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

İtalyanca’yı kullandığınızda, iletişim kurmak için mükemmel dilbilgisine ihtiyacınız olmadığını bu kurs sayesinde çabucak anlayacaksınız. Bu kurs, bilimsel olarak kanıtlanmış hatırlatma ve aralık tekrarlama ilkelerine dayanmaktadır. Hafızamız belirli hikayeler veya olaylarla ilişkilendirilebilirse, o zaman bazı şeyleri hatırlama olasılığımız daha yüksektir. Bu nedenle, İtalyanca kelime listesini okumak işe yaramayacaktır! Bu videoları günde sadece 10 dakika izleyerek hikayeler, çılgın fikirler, ilginç küçük şeyler duyacaksınız ve bu fikirler öğrenmek istediğiniz kelimelerle ilişkilendirilecek. Bu kelimeleri hafızanıza kilitlemek için 4, 10 ve 20 gün içinde gözden geçirdikten sonra öğrenmiş olacaksınız. 6 bölüm ve 35 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 5 saat 7 dakikadır. Manu Venditti tarafından verilmektedir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/top-400-italian-words/

10. The Complete Italian Masterclass with Andrea

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Bu kursta, yapıları öğrenecek ve yapılandırmak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bileceksiniz. Kurs boyunca, çalışmak için ve genellikle konuşma becerilerinizi test etmek için zaman olacaktır. Konuşma becerilerinizi geliştirmek için sanal sohbetler de yapılmaktadır. Sonunda bir bitirme sertifikası alınmaktadır. 6 bölüm ve 21 dersten oluşan kursun toplam uzunluğu 2 saat 6 dakikadır. Kurs, Andrea Roccella tarafından verilmektedir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/italianwithandrea/

En iyi online Almanca kursu hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

11. Conversational Italian Made Easy

En İyi Online İtalyanca Kursu – 2021 Güncel – Kaliteli İtalyanca Eğitimleri Arasından 11 Seçenek

Kurs başından itibaren, dilbilgisi diline ve kavramlarına değil, yararlı ifadelere ve cümlelere odaklanmaktadır. İyi tasarlanmış olan İtalyanca kursu, temel İtalyanca konuşmayı öğretmektedir. İnsanlarla tanışırken kullanabileceğiniz basit sözcüklerden, daha karmaşık sözcüklere ve deyimlere kadar her şeyi öğrenebileceğiniz bir kurstur. Toplam 9 bölüm ve 25 dersten oluşmaktadır. Toplam uzunluğu ise 2 saat 20 dakikadır. Kursun eğitmeni ise Esteban Perez Rodriguez’dir. Kursa kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak link aşağıdadır:

https://www.udemy.com/course/conversational-italian-made-easy/

İtalyanca Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Online İtalyanca kursu var mıdır?

İtalyanca öğrenmek için online kurslar mevcuttur. Çeşitli siteler üzerinden online kurs elde edebilirsiniz.

İtalyanca öğrenmek isteyenler nereden başlamalıdır?

İtalyanca öğrenmek isteyenlerin yapması gereken ilk iş planlı çalışmaya kendilerini hazırlamaktır. Daha sonra online ilk seviye kursu ile devam edebilirsiniz.

Ücretsiz İtalyanca kursu var mıdır?

Online siteler üzerinden ücretsiz olarak ders veren web siteleri mevcuttur.

İtalyanca öğrenmek mantıklı mıdır?

Birçok ülkede ortak dil olarak kullanılan İtalyanca, gerek iş hayatınızda gerekse günlük hayatınızda size çok yardımcı olabilir. Bu yüzden İtalyanca öğrenmek mantıklıdır.