Dil öğrenmek hepimiz için çok zor olsa da, online İspanyolca kursu arayışına girdiyseniz, bu konuda kusursuz kurs kaynaklarına sahip olabilirsiniz. İngilizce gibi çok duymadığımız bir dil olması başta ürkmenize neden olabilir. Ancak İspanyolca diline merak sarmışsanız, sizler için kusursuz anlatım teknikleri kullanılan birbirinden güzel kursları bir araya getirdik.

Türkler İçin İspanyolca

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

İspanyolcaya dair hiçbir bilginiz yoksa, tek kelime bile bilmiyorsanız, bu kurs tam size göre! Eğer başlangıç seviyesinde iseniz, kelime dağarcığınızı ve günlük konuşma dili hakimiyetini geliştirmek için bu kursu tercih edebilirsiniz. Kurs içerisinde alfabeden başlanarak A1 seviyesi tamamen bitirilmektedir. A2 seviyesine de hafif bir giriş yapılmasının ardından kurs sona erer. Sıfırdan başlayanlar için yormayacak kurs seçenekleri arasında yer alan bu eğitim, 18 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm farklı bir gramer kuralı ile ders yapılır. Konu anlatımı ve video sonundaki örneklemelerden sonra, videonun bitiminde ödev verilir. bu ödevlerin düzenli yapılması, ilerlemeniz için önem taşımaktadır. Aynı zamanda bu kurs, yetişkinler için olduğu kadar İspanyolca öğrenmek isteyen çocuklar için de uygun bir kaynaktır.

https://www.udemy.com/course/turkler-icin-ispanyolca/

Online İngilizce kursu bilgilerine de bakabilirsiniz.

Başlangıçtan İleri Seviyeye Kapsamlı İspanyolca Eğitim Seti

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

Oldukça kapsamlı bu kurs, sizi A1 seviyesinden alıp C2 seviyesine kadar taşımaktadır. Kurs içerisinde bolca örnek soru, örnek cümle, ödevler ve egzersizler yer almaktadır. Ciddi anlamda İspanyolca öğrenmek isteyenler için bu kurs, kusursuz bir fırsat olacaktır. ileri seviye gramer ve dil bilgisi içerikli eğitimlerde, zaman formlarından günlük konuşma kalıplarına kadar geniş bir yelpazede eğitim verilir. İspanyolca metin okuma ve yazma konusunda da dersler içeren set, hava durumu, mevsimler, günler, zaman kipleri gibi günlük yaşamda gerekli olabilecek tüm bilgileri vermektedir.

Pasif cümle ve aktif cümle gibi İspanyolcada önemli olan bilgilerin tamamını bu kurs ile bulabilirsiniz. İleri seviye İspanyolcaya kadar hakimiyet kurmayı öğrenebileceksiniz. Her yaşa hitap eden bu kurs, A1 seviyesini geçmiş olan öğrencilere daha uygundur. Seviyelere ayrılarak kursiyerlere sunulan bu eğitim, istediğiniz seviyeden başlamanıza olanak sağlar.

https://www.udemy.com/course/temelden-detayl-ispanyolca-dersleri/

İspanyolcada Zamanlar: Türkler İçin İspanyolca 2

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

İspanyolcanın temel cümle öğelerini ve cümle diziliş prensibini anlamışsanız, zamanlar konusunda zorlanmanız normaldir. İspanyolcada, diğer dillerden öğrenmeye çalışanların en çok zorlandıkları konulardan biri zamanlardır. Çünkü zaman kipi, cümlenin neredeyse tamamını değiştirir. Eğer A1 seviyesi altyapınız varsa, ancak zamanlar konusunda zorlanıyorsanız, bu kursu tercih edebilirsiniz. Tüm zamanlar, kipler ve kalıplar, fiil çekimleri gibi konuları bu kurs ile öğrenebilirsiniz. Özellikle subjuntivo konusunda zorlanan öğrenciler için bu kurs ile İspanyolcanın en temel sorunlarından biri ortadan kalkmış olacaktır. Kurs, B1 seviyesinde  olan, ancak aklında soru işaretleri kalan kursiyerler için de uygundur. Ders sonlarında verilen çalışma ve örnekler sayesinde öğrenilenlerin pekiştirilmesi sağlanır.

https://www.udemy.com/course/ispanyolcada-zamanlar/

Yeni Başlayanlar İçin İspanyolca Dersleri

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

A1 ve A2 seviyesinde İspanyolca dersleri veren bu kurs, günlük kullanıma yönelik bir yol izlemektedir. Bu sayede ders sırasında öğrendiklerinizi direkt olarak uygulama imkanı bulabilirsiniz. Kurs sırasında kursiyerlere restoranda sipariş verme, kendini ya da bir başkasını tanıtma, saat ve tarih söyleme, otel rezervasyonu gibi temel günlük beceriler kazandırılmaktadır. Online İspanyolca kursu, aynı zamanda geniş ve gelecek zaman kalıplarını temel alır. Bu sayede zamanlar kadar zor bir konuya girmek zorunda kalmadan, kolayca istediğiniz cümleyi kurabilecek duruma gelebilirsiniz. Seyahat ve yer yön tarifi sayesinde istediğiniz yerin adresini sorabilir, kolayca yönünüzü bulabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-ispanyolca-dersleri/

1 Ayda İspanyolca Öğren

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

1 ay süresi olan bu kurs, İspanyolcayı kursiyerlerine kısa yollardan, günlük konuşmalardan öğretmeyi vaat etmektedir. Alıştırmalar ve örneklerle desteklenen bu kurs, aynı zamanda ikili diyalog görüntüleri ile de desteklenmektedir. İspanyolcada en sık kullanılan kelime ve deyimler, günlük konuşma becerileri gibi beceriler, bu şekilde kazandırılmaktadır. Aynı zamanda geniş, geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman kiplerinde cümle kurma çalışması da yapılmaktadır.

Kelime aksanları konusunda ayrıca ders saatleri ayrılarak eğitim verilen kurs, kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz etmenize yardımcı olmaktadır. Günlük yaşam içerisinde gerekli olan hava, yön, günler, aylar, tarih ve saat söyleme ve sorma becerileri gibi beceriler, bu kurs ile kazandırılabilir. Kurs içerisinde İspanyol kültürü ve alışkanlıkları konusunun da yer alması, dile daha kolay adapte olmanıza yardımcı olacaktır.

https://www.udemy.com/course/1-ayda-ispanyolca-ogren/

Ayrıca Almanca kursu veren yerler listesini inceleyebilirsiniz.

Türkler İçin İspanyolca 3: Beceriler

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

 

Tamamlayıcı bir kurs niteliğindeki bu eğitim, en az A2 seviyesinde olmanızı gerektirir. Gramer, dinleme, okuma, okunan metinden sorulara yanıt verme, çeviri becerileri gibi alanlarda eğitim veren kurs, 5 ana bölümden oluşur. 1. Bölümde üst seviye gramer bilgileri verilmektedir. 2. Bölümde İspanyolca konuşulan bir ülkede başımıza neden gelebileceği konusunda bilgi verilirken, bu durumlarda kurulması gereken cümlelere de çalışılmaktadır. 3. Bölümde dinleme ve yazma becerileri çalışılır. 4. Bölümde okuduğunu anlama ve buna göre sorulan soruya yanıt verme becerileri çalışılır. Son bölümde ise ileri seviye çeviri yapılarak daha gelişmiş bir İspanyolcaya sahip olmanız sağlanır.

https://www.udemy.com/course/turklericinispanyolca3/

Sıfırdan İspanyolca Öğrenin

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

A1 ve A2 seviyesini tek kursla tamamlamak isteyenler için kusursuz bir fırsat olan bu eğitim, İspanyol filolojisi uzmanı filolog bir öğretmen tarafından hazırlanmıştır. En temel konulardan başlayarak dili açıklar ve temel prensiplerini verir. Telefon ya da bilgisayara indirilebilecek dökümanlar da sunan bu eğitim, 22 videodan oluşmaktadır. Günlük konuşmalar, yer- yön tarifi, saat kavramı, kendini tanıtma gibi becerilerin bu kurs ile kazanılması mümkündür.

https://www.udemy.com/course/sifirdan-ispanyolca-ogrenin/

İspanyolca Atasözleri ve Deyimler

En İyi Online İspanyolca Kursu – 2021 Güncel – Dil Öğrenmeyi Kabus Olmaktan Çıkaran 8 İspanyolca Eğitimi

 

İspanyolcaya hakim olsanız da, bir dilin mecazlarını bilmeden tam anlamıyla o kültüre sahip olamazsınız. Bu yüzden bu kurs, özellikle B2 seviyesinden yukarda olan kursiyerler için önem taşımaktadır. Kurs, 100’den fazla deyim, 50’den fazla atasözünü içerir. Atasözlerinin kökenleri, Türkçe karşılığı, sohbet içinde kullanımı, deyimlerin cümle içinde aldıkları yer gibi konular, dersler içerisinde öğretilir. 29 derslik bu eğitim, 4 saatten oluşur. Bu eğitimde 29 sınav yapılmaktadır. Ayrıca DELE sınavı için bu eğitimin alınması doğru ve yerinde olacaktır. İspanyolca dil bilgisini ölçen bu sınav için bu kurstan destek alabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/ispanyolca-atasozleri-ve-deyimler/

En iyi online keman kursu hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Online İspanyolca Kursu Hakkında Merak Edilenler

Online İspanyolca kursundan fayda sağlanır mı?

Online kurslar, sizin disiplininize ve çalışma sisteminize bağlı olarak fayda sağlamaktadır. Ancak gün içinde çalışan, aynı anda okula gitmek zorunda kalan ya da farklı sorumlulukları olan kişiler, online kurslardan daha büyük verim alabilmektedir. Anlatılan dersin kalitesi online eğitimlerde daha fazla dikkat çeker.

Bakırköy’de en güvenilir İspanyolca kursu hangisidir?

Bakırköy’de bulunan, aslen İngilizce kursu olarak açılmış English Time gibi işletmeler, İspanyolca kursu da vermektedir. Aynı zamanda İspanyolca öğretmenleri ve filoloji uzmanları da kendi kurslarını açmaktadır. Bu yüzden Bakırköy’de bulunan tüm kurslardan verim alabilirsiniz.

Galatasaray Üniversitesi İspanyolca kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa yalnız üniversitenin kendi öğrencileri başvuru yapabilmektedir. Kurs, hafta sonları online canlı eğitim şeklinde işlemektedir. Online İspanyolca kursu almak isteyen öğrencilerin, okul yönetimine üniversite sayfası üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Bu sayede kontenjan ölçüsünde alım yapılabilmektedir.