Mama sandalyesi bebeğinizin ilk mamalarını yemeye başladığı dönemlerde en çok ihtiyacınız olan şeylerden biri olacak. Bu aşamada bebeğinizin her gün bir kaç kez bu sandalyeyi kullanacağını göz önünde bulunduracak olursak mama sandalyesinin son derece ergonomik bir şekilde tasarlanmış olması oldukça önemli bir durum teşkil eder.

Mama sandalyesinin, en iyi kalitede ve ergonomik bir yapıya sahip olması her zaman için bebeğin gelişmekte olan kas ve iskelet sistemini etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Bu sebepten dolayı mama sandalyesi araştırmasına girdiğiniz zaman en iyi mama sandalyesi markası hangisidir? En çok tercih edilen bebek mama sandalyesi ya da mama sandalyesi en iyisi hangisi şeklinde bir takım aramalar yapabilirsiniz.

En İyi Mama Sandalyesi Markaları

Bebeğiniz için bir mama sandalyesi almayı düşünüyorsanız en iyi mama sandalyesi markaları konusu ile ilgili hazırlamış olduğumuz liste hangi mama sandalye markasını tercih edeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

En iyi ve anne babalar tarafından en çok tercih edilen mama sandalyeleri şunlardır;

7. Kraft Monza Mama Sandalyesi Fragola

6. Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi

5. Yoyko Deluxe Mama Sandalyesi

4. Antilop Mama Sandalyesi

3. Kiwi Koala All In One Katlanır Tekerlekli Mama Sandalyesi

2. Pilsan Elegance Mama Sandalyesi

1. Uni Baby 3060 Lüks Mama Sandalyesi

7. Kraft Monza Mama Sandalyesi Fragola

Kraft Monza Mama Sandalyesi Fragola doğum sonrası 3 yaşa kadar kullanılabilen, yumuşak pedli bir mama sandalyesidir. Güvenli bir mama sandalyesi olarak koruma bandına sahiptir. Konforlu ve yumuşak bir oturağı olduğu için son derece ergonomik bir yapıya sahiptir. Kraft mama sandalyesi ön tepsisi çıkarıldığı zaman normal bir sandalye olarak da kullanılabileceği için pek çok anne babanın en çok tercih ettiği mama sandalyeleri arasındadır.

Kraft Monza Mama Sandalyesi Fragola

Kraft Monza Mama Sandalyesi Fragola

6. Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi

Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi bebeğinizin hem eğlenip hem de yemek yemesi için son derece elverişli bir mama sandalyesidir. Özellikle yemek yemekte zorlanan, iştahsız bebekler için ön tepsisinde yer alan ilgi çekici renlerdeki oyuncaklar sayesinde bebekler bu mama sandalyesinde oyalanırken bir yandan da yemek yiyebilir. Eğer ki portatif mama sandalyesi almayı tercih ediyorsanız Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi aradığınız üründür diyebiliriz. İstediğiniz zaman söküp takabileceğiniz için bu özelliği sayesinde baby plus mama sandalyesini her yere taşıyabilirsiniz.

Baby Plus Diny Oyuncakli Mama Sandalyesi

Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi

Baby Plus Diny Oyuncaklı Mama Sandalyesi bebeklerin hassas vücudu için son derece ergonomiktir. Standart bir yükseklikte olan bu sandalye hem çok hafif hem de oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.

5. Yoyko Deluxe Mama Sandalyesi

Yoyko Deluxe Mama Sandalyesi tasarım ödüllü olup son derece estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda da son derece rahat bir koltuğu vardır. Beş noktalı emniyet kemeri sayesinde bebekleri olası bir düşme durumuna karşı korur. Bebeğin kayıp düşmesine engel olan Stop-Go sistemi de bu sandalyede mevcuttur. Beş ayrı yükseklik ayarının olması da bebeğe mama yedirirken rahat etmenizi sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilen, portatif tepsisi sayesinde de oldukça kolay bir kullanım olanağı sunar.

Yoyko Deluxe Mama Sandalyesi

Yoyko Deluxe Mama Sandalyesi

4. Antilop Mama Sandalyesi

Antilop Mama Sandalyesi İkea’nın kendi tasarımıdır. İkea mama sandalyesi olarak da geçer. Portatif ve rahat kullanımı sayesinde en çok tercih edilen mama sandalyeleri arasında en başta yer alan Antilop Mama Sandalyesi evin içinde çok fazla yer kaplamaması nedeniyle çok sevilen bir üründür. Üç noktalı emniyet kemerine sahip olan bu mama sandalyesi bebeklerin rahat bir şekilde oturması için de son derece uygundur.

Antilop Mama Sandalyesi

Antilop Mama Sandalyesi

3. Kiwi Koala All In One Katlanır Tekerlekli Mama Sandalyesi

Kiwi Koala All In One Katlanır Tekerlekli Mama Sandalyesi bu sandalyeyi bir yerden bir yere götürmeye uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sandalye ilk olarak şık görüntüsüyle dikkat çeker. Görüntüsü kadar ergonomisi de oldukça iyidir. Geniş bir oturma bölümü olan Kiwi Koala All In One Katlanır Tekerlekli Mama Sandalyesi beş noktalı emniyet kemeri sayesinde oldukça güvenlidir. Katlanabildiği için evde pek fazla yer kaplamaz.

Ayrıca kullanmadığınız tepsiyi koymanız için de arkasında bir yer vardır. Kiwi Koala mama sandalyesi kaç yaşa kadar kullanılır diye soracak olursanız bu sandalyeler 25 kiloya kadar taşıyabildiği için yaklaşık olarak 6 yaşa kadar kullanılabilir. Kumaşının silinebilir olması da kullanım açısından son derece büyük bir rahatlık sağlar.

Kiwi Koala All In One Katlanir Tekerlekli Mama Sandalyesi

Kiwi Koala All In One Katlanır Tekerlekli Mama Sandalyesi

2. Pilsan Elegance Mama Sandalyesi

Pilsan Elegance Mama Sandalyesi demir ayaklı, portatif ve son derece sağlam bir mama sandalyesidir. Ayakları çok kolayca sökülüp takılır. Özel kilit sistemi ve üç noktalı emniyet kemeri sayesinde bebekler için oldukça güvenlidir.  Aynı zamanda kanserojen madde içermediği için sağlıklı bir üründür. Pilsan mama sandalyesi çıkarılabilen geniş bir tepsi ve taşınabilir özelliği ile pek çok kişinin tercih ettiği, pratik bir mama sandalyesidir.

Pilsan Elegance Mama Sandalyesi

Pilsan Elegance Mama Sandalyesi

1. Uni Baby 3060 Lüks Mama Sandalyesi

Uni Baby 3060 Lüks Mama Sandalyesi son derece kullanışlı ve oldukça üst seviyede özelliklere sahip bir mama sandalyesidir. Üstelik tüm bu özelliklere rağmen Uni Baby 3060 Lüks Mama Sandalyesi fiyatları da çok uygundur. Ön tepsisi ayarlanabilir. Sırt bölümü 3 farklı yöne hareket ederek bebeğin rahat etmesi sağlanabilir ve beş noktalı emniyete sahiptir.

Uni Baby 3060 Luks Mama Sandalyesi

Uni Baby 3060 Lüks Mama Sandalyesi

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Dünyanın En İyi Dans Eden Ülkeleri 
Kategori: