Nevresim takımları uzun yıllardan beri hayatımızda hem hijyenik hem de dekoratif olarak kolaylık sağlamaktadır. Çocuk, yaşlı, genç her yaştan insanın kullandığı nevresim takımları yatak odalarımızı güzelleştirmekte ve bizlere daha sağlıklı bir uyku deneyimi sağlamaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=7ou1y8oBY-g

Odamızın boyutuna ve aradığımız özelliklere göre nevresim takımı seçmek oldukça önemlidir. Öte yandan oluşabilecek bakterilerden korunmak adına kullandığımız nevresim takımını belli aralıklarla değiştirmemiz gerekmektedir.

Nevresim takımı almayı düşünüyorsanız, sizler için ilginizi çekebilecek markaları derledik.

10. Özdilek

9. Taç

8. Pierre Cardin

7. Sarev

6. Clasy

5. Yataş

4. English Home

3. Karaca Home

2. Berolige

1. Madame Coco

10. Özdilek

Özdilek markası 1971’den beri hayatımızdadır. Özellikle genç ve çocuk nevresim takımları konusunda tecrübeli olan marka, dünyanın pek çok yerine ürettiği ürünleri göndermektedir. Kampanyalı nevresim takımları ile siz de bütçenize ve zevkinize uygun nevresim takımınızı seçebilirsiniz.

Ozdilek 1

Marka 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Sadece nevresim takımı değil, ev tekstiline dair de pek çok ürünü bulunmaktadır.

 

9. Taç

40 yıllık tecrübeye dayanan Taç nevresim takımları bizlere sunduğu üstün kalite ile gece uykularımız artık çok daha konforlu! Tasarımları sade sevenlerden karışık olsun benim olsun diyen herkese hitap etmektedir.

Taç nevresim takımları kaç lira? Markanın internet sitesinde nevresim takımı başta olmak üzere tüm ürünlerinin fiyatları mevcuttur. Dönem dönem olan indirim kampanyalarından yararlanabilmek için bildirimleri açmayı unutmayınız. Zira bu kadar uygun fiyata bu kadar kaliteli nevresim takımlarını başka bir markada bulamayabilirsiniz.

Nevresim Takımları

Nevresim Takımları

8. Pierre Cardin

Pierre Cardin markası 1950 yılında Fransa’da kurulmuştur. Tasarımları ile modaya öncülük eden marka Fransa’da da oldukça ün sahibidir. Öyle ki Fransız otoriteleri tarafından en iyi ilk 5 tasarımcı arasında yer aldığı söylenmektedir.

Nevresim takımı fiyatları diğer markalara nazaran biraz pahalı olabilir, ama bu gözünüzü korkutmasın. Alacağınız bir nevresim takımını uzun yıllar kullanma ihtimaliniz yüksektir. Son çıkardığı modellerden olan Deluxe pamuk nevresim takımı ile gözleri üzerine çevirmeyi başarmıştır.

Eğer yatak odanız için sade ve kaliteli görünen bir nevresim takımı arayışı içindeyseniz, Pierre Cardin’e mutlaka bakmalısınız.

Pierre Cardin Nevresim Takımları

Pierre Cardin Nevresim Takımları

7. Sarev

Ülkemizin öncü markalarından biri olan Sarev, Sarar’a bağlıdır. En az 70 yıldır hayatımızda olan Sarev birçok farklı çeşidi ile hayatımızı renklendirmeye devam etmektedir.

En iyi nevresim takımı hangi marka? Şüphesiz bu soruya verilen yanıtlardan biri Sarev markasıdır. Nevresim takımı modelleri arasında poplin, tancel, percale, flanel vb bulunmaktadır. Öte yandan geniş renk skalası ile her oda rengine ve dekorasyonuna uygun nevresim takımları sunmaktadır.

Sarev

Sarev

6. Clasy

Clasy markası “Bizimle uyumak güzeldir!” sloganı ile ve saten nevresim takımları ile gözlerimizi kamaştırmaya devam etmektedir. Ürünlerin saten olması, nevresim takımlarına ayrı bir şıklık ve zarafet sunmaktadır.

Firma, yetişkinler için olduğu kadar çocuk ve bebek nevresim takımları ile de dikkat çekmektedir. Hayatınıza saten gibi zarif dokunuşlar yapmayı seviyorsanız, Clasy markasının saten nevresimleri tam size göre!

Clasy

Clasy

5. Yataş

Sanki bulutların üzerinde uyuyormuşuz hissi veren yatak modelleri ile uzun süredir hayatımızda olan Yataş markası, son zamanlarda nevresim takımları da üretmeye başlamıştır. Yenilikçi, konforlu ve rahat tasarımlarıyla hayatımızı kolaylaştıran Yataş aynı performansı nevresim takımlarında da göstermektedir.

Yataş’ta nevresim takımları ne kadar? Nevresim takımlarının fiyatları Yataş’ın sitesinde belirtilmektedir. Ancak diyebiliriz ki her bütçenize uygun takım bulma ihtimaliniz yüksektir. İlinizde bulunan Yataş şubesine giderek de fiyatlar ve çeşitli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yatas

Yataş

4. English Home

English Home markası ülkemizde 290 şubesi ile en çok şube bulunduran ev tekstili markalarından biridir. Firma küresel trendleri takip etmekte ve nevresim takımlarında da uygulamaktadır.

Firmayı diğer markalardan ayıran klasik İngiliz tarzıyla country detayları bir araya getirmesidir. Bu şekilde romantizmi ve konforu aynı anda kullanıcılarına sunabilmektedir. Marka Super king size nevresim takımı ile ön plana çıkmaktadır.

English Home

English Home

3. Karaca Home

1973 yılından bu yana hayatlarımızda olan Karaca daha çok mutfak ve sofra materyalleri üretmektedir. Ama aynı zamanda ev tekstili ürünleri de bulunmaktadır. Nevresim takımları daha çok bambu ve pamuk çeşitleriyle ön plana çıkmaktadır.

Karaca modellerinin yanı sıra seçtiği renkler ile de uyumlu bir ambiyans yaratmaktadır. Şahane renk uyumları ile oda renginize uygun bir Karaca nevresim takımı bulabileceğinize inanıyoruz.

Karaca Home

Karaca Home

2. Berolige

Berolige, diğer markaların aksine oldukça yenidir. 2020 yılında kurulmuş olan firma, nevresim takımlarında şık, yalın ve sofistike detaylara önem vermektedir. Aynı zamanda bir diğer dikkat çeken özelliği de iplik boyalı seçeneklerinin bulunmasıdır.

Marka tasarımlarıyla daha çok sade ve minimalist bir yaşam tercih edenlere hitap etmektedir. Eğer yatak odanızda şık ve sade bir ambiyans istiyorsanız bu marka tam size göre!

Berolige

Berolige

1. Madame Coco

2011 yılında kurulmuş olan Madame Coco 17 ülkeye ihracat yapan bir markadır. Uluslararası düzeyde de tanınan firmanın en çok bilinen ürünleri genel olarak ev dekorasyon ürünleridir. Ancak nevresim takımı kategorisi de oldukça geniştir.

Marka en çok Ranforce nevresim takımları ile dikkat çekmektedir. Sadeden desenliye, ton sür tondan alacalı nevresim takımlarına kadar pek çok çeşidi Madame Coco’da bulmak mümkündür. Fiyatları diğer markalara nazaran biraz daha yüksek olsa da indirim zamanları göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sizler için hazırladığımız nevresim takımları makalemiz umarım yararlı olur, iyi uykular tatlı rüyalar dileriz.

Madame Coco

Madame Coco

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En Çok İzlenen Yabancı Diziler 

Kategori: