Osman Gökçek’in yaşı, 40’tır. Osman Gökçek, 12 Ekim 1983 tarihinde doğmuştur.

Osman Gökçek Kiminle Evli?

Osman Gökçek’in eşi, yoktur. Daha önce hiç evlenmemiştir.

Osman Gökçek Ne İş Yapar?

osman gokcek ne is yapar

Osman Gökçek’in mesleği, iş insanlığıdır. Farklı sektörlerde iş yapmakta olan Osman Gökçek, uzun yıllardır iş insanlığı yapmaktadır.

Osman Gökçek Tülin Gökçek İlişkileri Nedir?

Tülin Gökçek, Osman Gökçek’in halasıdır. Melih Gökçek’in kız kardeşi olan Tülin Gökçek, Osman Gökçek ile samimi bir ilişkiye de sahiptir.

Osman Gökçek Hangi Partili?

Osman Gökçek’in desteklediği parti bilinmemektedir. Babası Melik Gökçek’in Ak Parti ile olan ilişkisinden dolayı Osman Gökçek’in de Ak Parti ile bir ilişkisinin bulunduğu bilinir. Ancak Osman Gökçek herhangi bir partiden aday olmamış, bununla beraber herhangi bir partiyi destekleyip desteklemediğini de kimse ile paylaşmamıştır.

Osman Gökçek Şirketleri Nelerdir?

Osman Gökçek’e ait şirketlerin günümüzde bir tane olduğu bilinir. Bu da Beyaz TV’dir. Beyaz TV ile bağlantılı olan firmaların Osman Gökçek tarafından yönetildiği bilinir. Ancak bu kanal dışında Osman Gökçek’e ait herhangi bir firmanın olduğu bilgisi mevcut değildir.

Osman Gökçek Şu Anda Ne İş Yapıyor?

Osman Gökçek’in uğraştığı meslek, şu an iş insanlığıdır. Basına yansıdığı kadarıyla Osman Gökçek sadece Beyaz TV kanalının yönetimini yapmaktadır.

Osman Gökçek Hangi Okuldan Mezun Oldu?

Osman Gökçek’in mezun olduğu okul, Başkent Üniversitesi’dir. Ankara’da hala aktif olarak eğitim vermekte olan üniversitelerden biri olan okulda Osman Gökçek Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olmuştur.

Osman Gökçek Kaç Kardeş?

Osman Gökçek’in kardeş sayısı, 1’dir. Osman Gökçek’in babası olan Melih Gökçek’in Osman Gökçek dışında bir oğlu daha vardır. Oğlunun ismi ise Ahmet’tir.

Osman Gökçek’in Annesi Kimdir?

osman gokcekin annesi kimdir

Osman Gökçek’in öz annesi, Nevin Gökçek’tir. Hala Osman Gökçek’in babası olan Melik Gökçek ile evlidir.

Nevin Gökçek Ne İş Yapıyor?

Nevin Gökçek’in mesleği, öğretmenliktir. Ankara’da Matematik öğretmenliği bölümünden mezun olan Nevin Gökçek, 1975 yılında emekli olarak ev hanımlığı yapmaya devam etmiştir.

Tügef Başkanı Kimdir?

TÜGEF’in başkanlık görevi, günümüzde Osman Gökçek tarafından yürütülmektedir. 2017 yılından beri TÜGEF başkanlığında Osman Gökçek bulunmaktadır.

SOS Vakfı Kimin?

SOS Vakfının kurucular, Melik Gökçek ile eşi Nevin Gökçek’tir. Gökçek çifti, vakfın kuruluşundan sonra kendilerini geri çekmiş ve vakfın yönetimini daha genç bir kadroya bırakmışlardır. Ancak Gökçek çifti, hala vakfın onursal yönetim kadrosu içinde yer almaktadırlar.

Osman Gökçek Çocukları Var Mı?

Osman Gökçek’in çocuğu, yoktur. Günümüzde pek çok kişi Osman Gökçek’in evli ve çocuğunun olduğu düşüncesi içindedir. Ancak evli olmadığı gibi, Osman Gökçek’in çocuğu da yoktur. Basında bazı zamanlar bir kız arkadaşının olduğu söylentisi yayılsa da bu durum, Osman Gökçek tarafından doğrulanan bir durum değildir.

Kategori: