Ozark konusu sıkça merak ediliyor. Netflix’te yer alan Ozark dizisi konusu biraz gerilim, biraz gizemli bir dizi olduğu için bazılarına karmaşık gelebilir. Biraz özetlemek gerekirse Marty Bryde adlı bir adam uyuşturucu baronlarının paralarını aklamakta ve bu paraları bir çeşit yöntemlerle yasal gibi göstermektedir. Ancak bu işten bir gün sıkılacaktır ve sonucunda ise onu bekleyen gizemli ve korku dolu bir hayata adım atacaktır.

Dizinin genel konusu Marty Bryde ve ailesi üzerinden ve diğer uyuşturucu baronları üzerinde geçerken, sıkıcı olmadığını söylememiz mümkün.

Ozark Konusu Nedir?

Ozark konusu spoiler vermeden biraz daha değinecek olursak dizide Marty Bryde adlı adamın uyuşturucu baronlarının parasını kara paradan yasal hale getirdiği ve sistemde bazı açıklar bunu yaptığı bilinmektedir. Ancak bu kara para aklama işinden bir gün sıkılacak olan ve büyük uyuşturucu baronlarının parasının tamamını elinde bulunduran Marty Bryde bazı uyuşturucu baronlarının paralarını aklar ancak kendi üzerine geçirir.

Kendi üzerine geçirdiği parayı uyuşturucu baronlarına teslim etmek istemeyen başrol oyuncusu Marty Bryde, Ozark adında ıssız ve kimsenin olmadığı büyük ormana yerleşir. Ailesini yanına alarak uyuşturucu baronlarından kurtulmak için bu ormanda yaşamak için hızlıca harekete geçen Marty Bryde’ın bu hayalinin önünde onu bekleyen bazı sorunlar olacaktır. Bu sorunlar sadece uyuşturucu baronları ile ilgili de olmayacaktır, o ıssız ve uçsuz bucaksız ormanda Marty Bryde ve ailesini neler neler bekliyor…

Ozark Dizisi İzlenir Mi?Ozark Konusu

Eğer gizem ve gerilim dizilerini seviyorsanız diziyi izleyebilirsiniz. Ancak daha çok gizem türünde dizileri sevmiyorsanız her sezonu 10 bölümden oluşan bu dizi sizin için biraz sıkıcı gelebilir. Dizinin genel atmosferi heyecanlı geçmesine rağmen korku içermemektedir. Gizem ve gerilim karışımı olan Ozark dizisinin en dikkat çeken yönü ise ormanlı dizileri sevenlerin bu diziyi de seveceğinin neredeyse kesin olması. Eğer ormanda geçen dizileri seviyorsanız Ozark dizisi için en iyi diziler listenizde ilk 5’i alabilir.

Ozark Dizisi Kaç Bölüm?Ozark Konusu

Ozark dizisinin her sezonu 10 bölümdür.

Ozark Dizisi Genel BilgilerOzark Konusu

  • Tür: Suç, Gizem, Gerilim ve Aksiyon
  • Yazanlar : Bill DubuqueMark Williams
  • Bölüm Sayısı: Her Sezon 10 Bölüm
  • Bir Bölüm Süresi: Ortalama 40 Dakika
  • Durumu: 2020’de Devam Etmekte
  • IMDb Puanı: 8.6

Ozark Dizisi OyuncularıOzark Konusu

Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça yakışıklı adamlar, oldukça güzel kadın oyuncular yer almaktadır. Dizinin oyuncuları görevlerini layıkıyla yerine getirdiğinden diziyi izlerken sıkılmayacaksınız.

Marty BrydeOzark Konusu

Dizinin ana başrol oyuncusu olan Marty Bryde, dizide uyuşturucu baronlarının parasını aklayan adamdır. Dizide en ön planda yer alan bu pasif görünen ancak aslında arkasında büyük güçlerin olduğu adam kara para aklamada bir numaradır. Bir gün sıkılacaktır ve o günden itibaren Marty Bryde ve ailesinin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır. Marty Bryde ve ailesini bekleyen birçok gerilim dolu bir hayat önlerinde olacaktır.

Wendy Bryde

Ozark Konusu

Marty Bryde’nin karısı olan Wendy Bryde, eşinin kara para aklama işinde kendisine zaman zaman şirket üzerinden yardımcı olmaktadır. Ancak bunun bedelini eşiyle birlikte ödeyecek olsa da o da bu işin içerisinde yer almaktan pek de memnuniyetsiz değildir. Ama bir kara para aklamacısı olmanın bazı bedelleri de olmak zorundadır…

Camino Del RioOzark Konusu

Uyuşturucu baronu olan Camino Del Rio, uyuşturucudan gelen yüksek kazanca sahiptir. Eylemleri ile korkutan bu adam parasının Marty ve eşi Wendy tarafından çalınması üzerine tüm imkanlarını kullanacak ve bu hırsızları aramaya başlayacaktır.

Charlotte BrydeOzark Konusu

Bryde çiftinin 15 yaşındaki kızları olan Charlotte Bryde, ailesinin Ozark ormanına kendisini götürmesinden dolayı çok kızgındır. Okulundan, arkadaşlarından ve sosyal çevresinden ayrılmanın büyük üzüntüsü ile ergenliğinde verdiği etkiyle anne ve babasına kızmaktadır. Ancak asıl olacak olanları bilseydi asla ailesine kızamadı.

Jonah BrydeOzark Konusu

13 yaşındaki Jonah Bryde, ailenin sessiz, sakin ve içine kapanık olan erkek çocuğudur. Kasabada bazı ölü hayvanlar ve değişik konularla ilgilenmeye başlayacak ve Ozark ormanında yeni bir hayata atılacaktır.

Ozark Dizisi Konusu Hakkında Sıkça Sorulan SorularOzark Konusu

Ozark dizisi konusu merak edilenler neler?

Ozark Dizisi Kimlere Hitap Ediyor?

Ozark dizisi 13 yaş ve üzeri herkes tarafından izlenebilir. Dizide korkutucu sahneler olmadığı için korku dizilerinden korkanlar bile izleyebilir.

Ozark Dizisi Yorumları

Ozark dizisi hakkında yapılan yorumlar genellikle olumlu yorumlardır. Dizi hakkında yapılan yorumlarda genelde dizinin gizemli atmosferinden söz edilmekte olup bazı izleyiciler ise dizinin konusunun hep aynı gibi görünmesine rağmen farklı konulara odaklanmasının izleyiciyi sıkmadığını belirtmektedir.

Ozark dizisi izleyicileri yorumlarına baktığımız zaman yorumlardan anladığımız kadarıyla çoğu insan diziyi beğenmiştir. Herkesin beklentileri ve diziyi izlediği yer ve zamana göre bile görüşleri değişebileceği için başkalarının yorumlarından daha çok sizin yorumunuz önemlidir. Siz de diziyi izledikten sonra web sitemize yorumunuzu gönderebilirsiniz ve diğer izleyicilerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ozark Dizisi Nereden İzlenir?

Ozark dizisini Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra arama kısmına Ozark yazarak izleyebilirsiniz. Eğer Netflix hesabınız yoksa yeni bir Netflix hesabı oluşturduktan hemen sonra kayıt olmanızın ardından diziyi izleyebilirsiniz. Diziyi 3. parti sitelerden izlemek yerine orijinal sağlayıcısından izlemek daha net görüntü kalitesi ve reklamsız olmasından dolayı daha keyifli izlemenize yardımcı olacaktır. Netflix hesabınızda diziyi kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.