Yürüyerek para kazanma son zamanlarda adeta internet fenomeni gibi karşımıza çıkan reklamlardan bir tanesidir. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen yürüyerek para kazanma uygulaması kategorisinde birçok adres de yer alır. Gün içerisinde bir yerden bir yere geçerken attığımız her adım için para kazanmak artık mümkün bir hal aldı. İnternet ortamlarının en popüler olan uygulamalarından birisi olurken bu alanda birçok farklı da uygulama öne çıkmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=UWmtCLvKKVM

Adım atarak para kazanmak her ne kadar ilk duyulduğu zaman kulağa şaka gibi gelse bile bu alanda yer alan birçok uygulamaya sahip olmak ekstra bir işlem yapmak zorunda kalmadan para kazanmaya yardımcı oluyor. Özellikle sık sık yürüyüşe çıkanların ya da yürüyerek çalışma hayatına devam edenlerin en büyük ek gelir kazançları olacak.

Yürüyerek para kazanma uygulaması araştıranlar için de birçok farklı uygulama öne çıkıyor. Bazı uygulamalarda belirli adım sayısına ulaşınca para verilirken bazılarında kripto, bazılarında da farklı teknolojik hediyeler veriliyor. Sizler de kendiniz için en uygun olan yürüyerek para kazanma uygulaması arayışlarına girdiyseniz sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Yürüyerek para kazanma uygulaması adeta en iyi pasif gelir getirilerinden bir tanesi olarak öne çıkarken adeta süper iş fikirlerinin en başında gelir. Fakat yürüyerek para kazanma uygulaması konusunda iyi bir araştırma yapmak gerekir. Her ne kadar sizler de bu şekilde köşeyi dönerim diye düşünüyor olsanız bile gelirlerin çok fazla olmadığını bilmeniz gerekir. 100 binlerce adım atmaya ortalama olarak birkaç dolar ödeniyor olsa bile havadan gelen bir para olmasından ötürü herkes yürüyerek para kazanma uygulaması için kendilerine en iyi hitap edenleri bulmak istiyor.

Günde ortalama olarak 10 bin adım atan bir kişi aylık 7 ila 8 dolar kazanıyor olsa bile en azından bir parça ihtiyacı karşılar diyen herkesin ilk tercihi yürüyerek para kazanma uygulaması indirmekle başlıyor. Peki, hangi yürüyerek para kazanma uygulaması indirilmelidir, hangisi daha çok kazandırır? İşte, sizler için piyasada yer alan en iyi uygulamaları bir araya getirdik. Sizler de kendiniz için en uygun olanı indirebilirsiniz.

En İyi Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması Tavsiyesi

En iyi para kazanma uygulaması tavsiyesi olarak sizler için tüm uygulamaları inceledik ve en iyi olanları derledik. Sizler de bu uygulamalar üzerinde inceleme yaparak kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

5- Winwalk

4- MapMyFitness

3- Runtopia

2- Evidation

1- SweatCoin

5. Winwalk

Son zamanlarda yürüyerek para kazanma uygulaması kategorisinde en çok tercih edilenler arasındadır Winwalk. Diğer uygulamalarla kıyaslanacak olduğu zaman en çok kazandıran adrestir. Bunun en önemli nedeni GPS üzerinde kontrol etmekten ziyade sadece kullanıcıların telefonlarında olan adım sensörünü baz alır. Bu sayede hem daha az internet ve şarj giderken hem de uygulama daha rahat kullanılabilir.

Bu uygulama sadece yüklenerek değil bir yandan da yorum yaparak, önerilerek, takip edilerek, video izlenerek de kazandırma fırsatlarını beraberinde getiriyor.

Winwalk Android/Google Play uygulaması

yuruyerek-para-kazanma-uygulamasi

Winwalk

4. MapMyFitness

MapMyFitness yürüyerek para kazanma uygulaması adından da rahat bir şekilde anlaşılabilecek olduğu gibi kişilerin kendilerine hedef koyarak bu hedefe ulaşma isteklerini ön plana çıkarır. Ne kadar çok yürürseniz o kadar çok para biriktirebileceksiniz.

Nakit çekim fırsatı sunmaz. Fitness yapanlar tarafından daha çok motive olmak için kullanılan bir uygulama olarak öne çıkar. Alternatif olarak kullanılırken sistem üzerinde yer alan ürünlerden alım fırsatı sunar. Ne kadar çok yürünürse o kadar çok para birikecek ve o kadar çok ürün alma fırsatı sunacak.

MapMyFitness iOS uygulaması

MapMyFitness Android/Google Play uygulaması

yuruyerek-para-kazanma-uygulamasi

MapMyFitness

3. Runtopia

Runtopia yürüyerek para kazanma uygulaması koin ile ödeme almak isteyenler için oluşturulan bir platformdur. Paypal üzerinden ödeme yaptığı sıralarda çok kullanılmasa bile geçtiğimiz yıllarda coin ile ödeme yapması en çok tercih edilen hale gelmesine yardımcı oluyor.

Ülkemizde çok fazla aktif kullanıcısı olan bir uygulamadır. Ne kadar çok adım atarsanız o kadar çok kazanç elde edebileceksiniz.

Uygulamada yürüyerek para kazanma uygulaması olarak tercih edenler için uygun olurken daha çok sağlık alanında sağlıklı kilo vermek isteyenler için özel olarak indirildiği gözlenmektedir.

Runtopia iOS uygulaması

Runtopia Anrdoid/Google Play uygulaması

yuruyerek-para-kazanma-uygulamasi

Runtopia

2. Evidation

Evidation yürüyerek para kazanma uygulaması hem İOS hem de Andorid işletim sistemli cihazlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Sağlık uygulaması kategorisinde yer alır. Daha çok kilo vermek ve fitness yapan kişiler tarafından tercih edilir.

Öne çıkan anketleri doldurmak ve reklamları izlemekle dahi para kazanma fırsatı sunarken kısa sürede sosyal medya aracılığı ile öne çıkan bir adres olmuştur. İşlem ve kullanıcı düzeylerine göre farklı alternatifleri yer alan bir uygulamadır. Her 10 bin puan kazan kişi için 10 dolar kazanç fırsatı sunmasından dolayı her 10 kişiden 7 kişinin bu uygulamayı tercih etmesine olanak sunuyor.

Evidation iOS uygulaması

Evidation Android/Google Play uygulaması

yuruyerek-para-kazanma-uygulamasi

Evidation

1. SweatCoin

SweatCoin yürüyerek para kazanma uygulaması kategorisinde ilk olan uygulamadır. Bu sektörde ilk olmasından dolayı hem Android hem de İOS işletim sisteminde yer alarak herkesin rahatlıkla tercih etmesine olanak sunar. Bir kere indirerek kayıt olan herkes ek gelir elde edebilir. Sadece yürüyerek de değil isteyenler reklam izleyerek, yorum yaparak ya da anket doldurma gibi avantajlarla da ek gelir elde edebilir.

Sweatcoin iOS uygulaması

Sweatcoin Android/Google Play uygulaması

yuruyerek-para-kazanma-uygulamasi

SweatCoin