Alarm sistemleri can ve mal güvenliği açısından doğru tercih edilmesi gereken ve son derece elzem olan bir şeydir. Alarm sistemlerinde genel olarak hemen hemen hepsinde birbiriyle benzer içerikler yer almaktadır. Ancak bu alarm sistemlerinin söz konusu olan içerikleri uygulama konusunda bir takım farklılıklar da olması muhtemeldir.

Ailenizin, sevdiklerinizin ve kendi can güvenliğinizin korunması amacıyla evinize bir alarm sistemi kurmak günümüzde en çok gerekli olan durumlar arasındadır. Aynı zamanda ofis ve iş yerlerinize de bir alarm sistemi taktırmak her zaman için güvenliğiniz açısından son derece önemli olacaktır.

En İyi Alarm Sistemi Hangisidir?

En iyi alarm sistemi hangisidir sorusunu her insan hayatında en az bir kez sormuştur. Sorması da gerekir. Ev alarm sistemleri tavsiye ya da iş yeri için alarm sistemleri için bir öneri arayışı içindeyseniz en iyi alarm sistemi markaları hakkında sizlere bilgi vermek için hazırlamış olduğumuz listemize göz atabilirsiniz.

5- Pronet Alarm Sistemleri

4- Secom Kent Alarm Sistemleri

3- Desi Alarm

2- Vestel Ev Alarm Sistemleri

1- Tags Güvenlik Alarm Sistemleri

5- Pronet Alarm Sistemleri

Pronet Alarm Sistemleri evde ve iş yerinde can ve mal güvenliğinizi sağlamak adına kurulumunu yaptırabileceğiniz en iyi alarm sistemlerinden biridir. Pronet Alarm Sistemleri çalışma prensibi, evde kendi bildiniz dışında bir kapı zorlanması ya da pencere açılması gibi durumlarda hırsızlık olaylarına karşı önlem almak için son derece etkili bir yöntemdir.

Pronet Alarm Sistemleri

Pronet Alarm Sistemleri

Ayrıca bu sistem sadece hırsızlara karşı güvenliğinizi sağlamakla kalmaz. Gaz kaçağı, su baskını ya da yangın gibi bir takım felaket arz eden durumlarda da devreye girer. Pronet Alarm Sistemleri acil sağlık durumlarında da alarm vermenize ve yetkililere ulaşmanızda son derece hızlı bir hizmet verecektir. Bu alarmlar direkt olarak haberleşme merkezine bağlı olan alarm sistemleridir.

Üstelik kapı çaldığı zaman da kapıda kimin olduğunu görebilmeniz için kameralı bir özelliği de vardır. Evinize ve iş yerinize güvenle taktırabileceğiniz Pronet Alarm Sistemleri hayatınızı bir nevi sigorta edecektir.

4- Secom Kent Alarm Sistemleri

Secom Kent Alarm Sistemleri bir Japon firmasına aittir. İş yerinizde ve evinizde can ve mal güvenliğinizi garanti altına almak üzere bu alarm sisteminin kurulumunu yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Olası bir yangın, gaz kaçağı, su baskını ya da kapılarda zorlanma gibi bir takım kötü durumlar için almış olduğunuz bu önlemle hem kendinizi hem de ailenizi koruma altına alabilirsiniz. Secom Kent Alarm Sistemleri, güvenliği tescillenmiş olan bir alarm sistemleri markasıdır. Bu markanın tam 18 ayrı ülkede 3,6 milyon kadar abonesi mevcuttur.

Secom Kent Alarm Sistemleri

Secom Kent Alarm Sistemleri

3- Desi Alarm

Desi Alarm sistemleri hırsızlık, doğal gaz kaçağı, acil sağlık durumu sinyali, kameralı izleme seçeneği, su baskını ve yangın sensörü gibi pek çok içerik barındıran ve son derece kapsamlı bir alarm hizmeti sunar. Özellikle hırsızlık gibi durumların artış göstermiş olduğu günümüz koşullarında kameralı alarm sistemleri son derece büyük bir önem teşkil eder. Her apartmanda ya da evde veya iş yerinde mutlaka bulunması gereken bir alarm sistemi olarak Desi Alarm sistemleri sizlere çok daha güvenli bir hayat sunmak adına çalışmaktadır.

Desi Alarm

Desi Alarm

Olası bir risk durumunda itfaiye, polis ya da sağlık yetkilileri ile yaklaşık 10 saniye içerisinde iletişime geçebilen bu alarm sistemi sizin için bir takım özellikli ürünler de sunacaktır. Mesela Led göstergeli dokunmatik tuş takımı ile kapınız çalındığı zaman kimin geldiğini görebilir ve mikrofon sisteminden yanıt verebilirsiniz. Bunun yanı sıra kablosuz tuş takımını tercih etmek de son derece faydalı olacaktır. Taşınabilir bir cihaz olduğu için bu ürün rahat bir kullanım sağlayacaktır. Bu alarm sisteminin içerisinde kablolu ve kablosuz kontak, telefon arama modülü ya da dış alan sireni yani kuru akü gibi pek çok ürün de yer alacaktır.

2- Vestel Ev Alarm Sistemleri

Vestel Ev Alarm Sistemleri pek çok kişi tarafından tercih edilen ve önerilen bir alarm sistemidir. Vestel alarm sisteminin kurulumu da son derece kolaydır. Panel dilinin Türkçe olması nedeniyle de en çok tercih edilen alarm sistemleri arasında yer alır. Vestel Ev Alarm sistemleri ürününün uzaktan erişim, hareket, gaz kaçağı, yangın, su baskını ya da sağlık gibi konularla ilgili olmak üzere algılayıcı bir dedektörü de bulunmaktadır.

Vestel Ev Alarm Sistemleri

Vestel Ev Alarm Sistemleri

İçinden 1 adet kontak çıkacaktır. Uzaktan kumanda ile özellikle yaşlıların ya da hastaların kullanmasında oldukça büyük bir rahatlık sağlar. Ayrıca bu sistemi akıllı telefonunuza da kurabilirsiniz. Vestel ev alarm sistemleri fiyatları nedir diye soracak olursanız bir takım kampanya ya da indirimler hakkında bilgi almak için Vestel yetkili servisleri ile iletişime geçmeniz daha doğru ve güvenilir olacaktır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Çamaşır Makinesi Deterjan Nereye Konur?

1- Tags Güvenlik Alarm Sistemleri

Tags Güvenlik Alarm Sistemleri de yangın, hırsızlık, su baskını ya da bir takım acil durumlarda anında devreye girecek olan bir alarm sistemidir. Evinizde ya da ofisinizde tam anlamıyla bir güvenlik sistemi kurmak istiyorsanız Tags güvenlik sistemleri yardımınıza koşacaktır.

Tags Guvenlik Alarm Sistemleri

Tags Güvenlik Alarm Sistemleri

Son derece kaliteli bir kablosuz alarm sistemi kurulumu olan bu güvenlik cihazı çok kolay kurulabilir. Sadece yapmanız gereken şey evden ya da ofisten çıkarken alarmınızın şifresini girmek ve ardından kapıyı kilitlemektir. Ancak kapıdan çıkmak için sadece 10 saniyeniz olacağını da bilmeniz gerekir.
Kategori: