Bebeklerin güvenli bir uyku uyuyabilmesi ve anne babaların aklının bebeğinde kalmaması için doğru bir beşik kullanımına başvurulması gerekir. Anne yanı beşik güvenli bir şekilde bebeğinizin uyuması için başvuracağınız çözüm yollarından biri olacaktır.

Tercih edeceğiniz anne yanı beşikler sayesinde ise hem anneler hem de bebekler rahat bir uyku uyuma şansına sahip olacaktır. Kalite standartlarında tasarlanan, modern ve aynı zamanda da şık görüntüsüyle mest etmeyi başaracak pek çok farklı modellerde beşikler bulunuyor. Eğer sizlerde bebeğiniz için nasıl bir beşik arıyor olursanız olun anında bulabileceksiniz.

Anne yanı beşikler sayesinde artık bebeğinizde aklınız kalmayacak. Uykunuzu sürekli olarak bölerek bebeğinizi kontrol etmenize de gerek olmayacak. En iyi anne yanı beşik modelleri hangisi diye merak ediyorsanız gelin birlikte incelemeye başlayalım:

5- Chicco Next2me Anne Yanı Beşik

4- Babycom Doğal Ahşap Boyasız Anne Yanı Beşik

3- Bebekonfor Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik

2- Kiwi Sleeper All in One

1- Minimoda Nova Plus Portatif Sallanır Beşik

Modelleri ile artık aklınız bebeğinizde kalmadan daha rahat bir uyku uyumaya da başlamış olacaksınız.

5- Chicco Next2me Anne Yanı Beşik

En kullanışlı anne yanı beşik arıyorsanız o zaman tercihinizi de Chicco Next2me anne yanı beşik modeline başvurarak sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanımına başvurularak hazırlanmış ve aynı zamanda da modern görüntüye sahip bir üründür. Son dönemde anne yanı beşik arayanlarında kullanmak için başvurduğu modellerden biri olma özelliğine sahip olduğunu söylemeliyiz. Konfor seviyesi son derece yüksek olduğundan dolayı doğal olarak bebeklerinizde rahatsızlık duymayacak. Tam aksine konforlu bir uykuya sorunsuz şekilde geçme şansına sahip olacaktır.

Chicco Next2me Anne Yani Besik

Chicco Next2me Anne Yanı Beşik

Katlanır bir özelliğe sahip olmasından dolayı doğal olarak ürün son derece pratik bir şekilde kullanılabilecektir.  Beşik ile ilgili olarak özelliklerden biri ise maksimum bebek ağırlığının 9 KG şeklinde olması gerekir. Toplamda iki tane olmak üzere bacak sayısına sahip olan beşik modelinin son derece sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Bu özelliğe sahip olmasından dolayı kolay kolay yapısında bozulma sorunları yaşanmaz. Tam aksine bebeklerin rahat bir uyku çekebilmesi için her şey düşünülerek tasarlanmış olduğu fark ediliyor.

4- Babycom Doğal Ahşap Boyasız Anne Yanı Beşik

Ahşap ve aynı zamanda boyasız özelliğe sahip bir beşik modelleri isteyenler için en ideal ürünlerden biri olmayı başarıyor. Babycom Doğal Ahşap Boyasız anne yanı beşik kaliteli bir uyku uyumasını istediğiniz bebeklerinize özel olarak geliştirilmiştir. Ahşap görünüme sahip olan beşik modelinin aynı zamanda güvenli yanı da fazladır.

Babycom Dogal Ahsap Boyasiz Anne Yani Besik

Babycom Doğal Ahşap Boyasız Anne Yanı Beşik

Bu sayede bebekleriniz uyurken tedirgin olmayacak ve en az bebeğiniz kadar artık sizlerde rahat bir uyku uyuma şansına sahip olacaksınız. Beşik dört kademli olmak üzere bir tabana sahiptir. Bu sayede annelerde diledikleri zaman bebeğin kademe seviyesini ayarlayabilir. Böylelikle yanına beşiği koyarak sorun yaşamadan da ara ara bebeklerini kontrol edebileceklerdir. İsteğe göre sabitlenebilmektedir. Eğer sabitlenmesini istemiyor ve bebeği sallamak istiyorsanız o zaman o şekilde ayarlamanız da mümkündür.

3- Bebekonfor Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik

Ahşap doğallığı ve sağlığı tehdit etmeyen en güzel yanları artık beşik modellerinde yer almaktadır. Bu sayede ebeveynlerde artık bebeklerine güvenli bir ürün kullandırma şansına sahip olmaya başlayacaklardır. Doğal ahşap sepet bebek beşik arayışında bulunanlar Bebekonfor yoluna başvurulur. Ayarlanabilir bir özellikte olmasından dolayı çok rahat bir kullanım imkanı sunulur.

Bebekonfor Dogal Ahsap Sepet Bebek Besik

Bebekonfor Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik

İster sabitleme ve isterseniz de sallama özelliklerinden yararlanarak bebeğin sorunsuz bir uyku uyumasını sağlamış olursunuz. Anne yanı beşik modelleri arayanların bu modeli gönül rahatlığı ile kullanabileceklerini söylemek mümkün. Özellikle beşik modelinin annelerin beklediği en güzel performansı da fazlasıyla sergileyecek olduğunu belirtmeliyiz.

Kullanışlı bebek beşikleri sayesinde artık bebeğiniz güvenli bir yerde olacak. Bebek beşik içerisindeyken hiçbir olumsuz sorun yaşanmaz. Tam aksine güvenlik önlemlerinin alınarak tasarlandığı beşik modellerinde, bebeğiniz de rahat edecek.

2- Kiwi Sleeper All in One

Kaliteli, modern, kullanışlı ve aynı zamanda da güvenilir bir belik istiyor olabilirsiniz. O halde burada izlemeniz gereken en iyi çözüm yollarından biri ise Kiwi Sleeper All in One kullanımına başvurmaktır. Bebeklere özel olarak kaliteli bir tasarım sunulmuş olmasının yanı sıra anneleri de memnun edecek bir ürün olduğunu söylemeliyiz.

Kiwi Sleeper All in One

Kiwi Sleeper All in One

Anne yanı için oldukça uygun bir beşik modeli olurken gönül rahatlığı ile artık kullanımını yapılmasını sağlamanız mümkündür. Son derece ergonomik tasarım çizgilerinde hazırlanmış olan anne yanı beşik modelinin fiyatları da farklı tip çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Hem bebek hem de annenin memnun kalacağı bir beşik çeşidi olduğundan dolayı kullanabileceğiniz bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

1- Minimoda Nova Plus Portatif Sallanır Beşik

Kolay taşınabilir, portatif özelliklere sahip olan beşik tasarımları arayışında olabilirsiniz. O zaman izlemeniz gereken en doğru çözüm yollarından biri ise portatif sallanır beşik modelini sizlere ulaştırmayı başaran Minimoda Nova Plus yoluna başvurmanız olacak.

Minimoda Nova Plus Portatif Sallanir Besik

Minimoda Nova Plus Portatif Sallanır Beşik

Anne yanı için son derece ideal olarak söyleyeceğimiz beşik modeliyle bebeğiniz artık son derece konforlu bir uyku sürecinde olacak. Huzursuz olması veya keyfini kaçırmasına neden olacak hiçbir olumsuz durumlar yaşanmaz. Tam aksine bundan sonra bebeğinizin rahat bir uyku içerisinde olmaya başlamasını sağlarsınız. Pratik bir şekilde sallanır beşik kullanımı yapabilirsiniz.
Kategori: