Yeni bir hobi edinmek istiyorsanız, bateri kursu deneyebilirsiniz. Bu konuda hem Türkçe hem diğer dillerde kaynaklar elde edebilir, istediğiniz dilde ve içerikte eğitimler bulabilirsiniz. Bateri kursları ile aynı zamanda nota okuma, notaya uygun ritim becerisi gibi beceri ve yeterlilikler elde edebilirsiniz. Videoların birçoğunda bateri eğitiminden sonra egzersizler ve ödevler verilmektedir. Bazı eğitimler canlı derslerle desteklenirken, bazıları nota kağıtları ve ödevlerle sizin kendinizi geliştirmenizi sağlar.

Bateri Dersi

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Bateri konusunda sistemli ve etkili bir eğitim almak isteyenler için kullanılabilecek bu eğitim, ritim çalışmaları ve ritim çeşitleri ile renklendirilmiştir. Kolayca bateri çalmayı öğrenmek için gerekli ritim duygusunun oluşması için öncelikli olarak ritim oturtma çalışmaları yapılacaktır. Akan notayı okuma ve buna uygun ritim oluşturma çalışmaları ile daha iyi bir baterist olabileceksiniz. Bunun için tek ihtiyacınız bir çift baget ve akustik bateri olacaktır. elektronik bateri de bu konuda ihtiyacınızı karşılayabilir. Eğitimde öğrendiklerinizi uygulayabilmeniz için kendi baterinizin de olması gerekecektir.

Kurs içeriğinde bateriye giriş, teorik bilgi ve nota okuma, sus değerleri gibi bilgiler verilmektedir. Ardından bateride ritim belirleme gibi işlemler yapılmaktadır. Buna ek olarak alıştırma yapabileceğiniz nota kağıtları da size gönderilecektir. 4 saat uzunluğa sahip video içeriği, 10 indirilebilir kaynak ile birlikte sunulacaktır.

https://www.udemy.com/course/bateri-dersi/

Ayrıca online gitar kursu bilgilerine de bakabilirsiniz.

Bateri Kursu

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Kısa sürede bateri çalmak istiyorsanız, bu kursu tercih edebilirsiniz. Bir önceki kurs ile aynı adı taşısa da bu kurs, teorik bilgiye daha az değinip pratik çalma yöntemlerine eğilmektedir. Eğer teorik anlamda alt yapınız varsa, bu kursu tercih edebilirsiniz. Bu kursa başlamak için ihtiyacınız olan, akustik veya elektronik davul seti, bir çift baget ve müzik defteridir. Biraz çalabilen ancak profesyonelleşmek isteyenler için bu bateri kursu, basit ve eğlenceli ritimlerle başlayıp ileri derecede bateri parçaları çalınmasını da sağlayacaktır.

https://www.udemy.com/course/sfrdan-bateri-calmay-ogrenin/

Bateri Dersi Herkes İçin İlk Seviyeden

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Eğer bateri hakkında hiçbir bilginiz yoksa, bu kursu tercih etmeniz daha doğru olacaktır. aynı zamanda kurs, London College of Music Drumkit sertifika programlarına ait sınavlara da hazırlamaktadır. Nota takibi, bateriyi notalı bir şekilde çalma, bateri çalmanın püf noktaları ve esasları, yetenek sınavlarına hazırlanma gibi durumlarda bu eğitimi tercih edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan yalnızca akustik veya elektronik bir bateri olacaktır. Ayak teknikleri, ataklar, temel vuruş teknikleri gibi konularda bu kurs ile profesyonellik kazanabilirsiniz. 22 bölümden oluşan kurs, 2 saat 42 dakika uzunluğa sahiptir.

https://www.udemy.com/course/sfrdan-bateri-calmay-nota-ile-ogrenin/

Bateria Brasileira com Oscar Bolao

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Eğer Türk yapımı eğitimlerin dışına çıkmak isterseniz, bu eğitimi tercih edebilirsiniz. Bu eğitim için de kendinize ait bir baterinizin olması gerekmektedir. Kurs, basit düzeyde bateri bilgisi olan herkese açıktır. Hafif ritimler, ayak hareketleri, ritmin ana öğeleri ve ritmi şarkıya uydurma gibi konularda bu kurstan yardım alabilirsiniz. Deneyimli eğitimci tarafından verilen bu kurs ile 31 dakika uzunluğa sahip bu eğitim, 5 adet nota ve not kağıdına sahiptir. Kurs sonunda katılımcılara bitirme sertifikası verilecektir.

https://www.udemy.com/course/bateria-brasileira-com-oscar-bolao/

Como Tocar Reggae na Bateria?

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Kolayca bateri çalmak ister misiniz, sorusuna yanıtınız evet ise, bu kursu tercih etmelisiniz. Teorik bilgiye çok fazla değinmeden bateri çalmaya başlamak için bu kurs idealdir. Eğer profesyonel anlamda bir bateri kariyeri düşünmüyor, sadece hobi olarak bateri kullanmak istiyorsanız, bu kurstan memnun kalacaksınız. Kursun temel amacı sizi sınavlara hazırlamak değil, en kısa sürede bateri çalmaya başlamanızı sağlamaktır. 41 dakika uzunluğa sahip kurs, 4 indirilebilir nota kalıbı ile sizlere sunulmaktadır.

https://www.udemy.com/course/como-tocar-reggae-na-bateria/

Ritmos Brasileiros na Bateria- Samba

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Brezilya ritimlerini bateride hiç denediniz mi?  Samba ritmi ile bateri çalmadan yola çıkarak sizi bateri konusunda daha yetkin hale getirecek bu eğitimi kaçırmayın. Ayak ritimleri, müziğe uygun ritim seçimi, baget taktikleri gibi konularda bu eğitimden çokça fayda sağlayabilirsiniz. Kursa katılım için orta seviyede bateri kullanımının bilinmesi gerekmektedir. Bu sayede Brezilya ritmi gibi bir konuda daha kolay yol kat edilebilir. Aynı zamanda verilecek ritimler, kendi denemenizle daha ileri taşıyabileceğiniz ucu açık notalardan oluşmaktadır. Ana dili Portekizce olan bu eğitim, global anlamda size mutlaka katkıda bulunacaktır. 32 dakika uzunluğa sahip eğitim, 11 indirilebilir içerik imkanı sunmaktadır. Ömür boyu içeriğine erişilebilecek bu eğitim, mobil cihazlardan veya bilgisayarlardan ulaşılabilir. Kurs sonunda bitirme sertifikası verilmektedir.

https://www.udemy.com/course/ritmos-brasileiros-na-bateria-samba/

Online keman kursu seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Bateria Desde 0: Primeros Pasos, Curso Intensivo

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Ana dili İspanyolca olan bu kurs, ileri seviye bateri eğitimini kapsamaktadır. Bu nedenle kendinize ait akustik ya da elektronik bir baterinin olması gerekir. Kurs içeriğinde baterinin ritim özelliklerinden farklı ritim örneklerine kadar çeşitli ritim seçeneklerini görebilirsiniz. Kurs, tüm dünyada kabul gören bir sertifika ile kursiyerlerini mezun etmektedir. 3,5 saat uzunluğa sahip bu kurs, 1 indirilebilir video içeriği sunmaktadır. Mobil veya bilgisayar erişimine açık olan bu kurs, ömür boyu erişim imkanı sağlar.

https://www.udemy.com/course/aulavirtualcursoprimerospasos/

Curso de Bateria- Explorando Diferentes Divisoes

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

2 saat toplam uzunluğa sahip bu eğitimin ana dili Portekizcedir. Ritim yakalama,  ayak hareketleri, düzenli ritim, bas ve tiz kullanımı gibi konularda bu kurstan destek alabilirsiniz. kurs öncesinde ihtiyaç duyacağınız sadece kendinize ait bir akustik ya da elektronik bateridir. Bir çift baget ile ritim hakkında her şeyi öğrenebilir, hangi melodilere hangi ritmi kullanmanız gerektiğini görebilirsiniz. Solo bateri performansını arttırmak için neler yapmanız gerektiğinden indirilebilir nota içeriklerine kadar geniş bir yelpazede bateri hakkında bildiklerinizi arttırabilirsiniz. Bateri çalmak konusunda az bilginiz varsa, bu kursu tercih edebilirsiniz. Kurs, toplam 16 indirilebilir içeriğe sahiptir. Bu nedenle notalarınızı ve solo performans seçeneklerinizi sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/diegogil-edd/

Bateria: Aprende el Press Roll

En İyi Online Bateri Kursu – 2021 Güncel – Yeni Bir Hobi İçin 9 Bateri  Eğiitimi

Bateri çalmayı hem hızlı, hem de pratik bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, bu kursu tercih edebilirsiniz. Kurs, 2.5 saat süreye sahiptir. Bateri hakkında bilgisi olan ancak ritmini geliştirmek isteyenler için bu kurs işlevseldir. 12 indirilebilir seçenek sayesinde notalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Ömrü boyu erişim imkanı sayesinde kurstan tam fayda sağlayabilirsiniz. ayak ritimleri, ritmin püf noktaları, doğru bas seçebilme gibi konularda bu kurstan yardım alabilirsiniz. Kursun ana dili İspanyolcadır. İspanyolca konusunda bilginiz varsa bu kursu mutlaka izlemelisiniz.

https://www.udemy.com/course/bateria-aprende-el-press-roll/

En iyi online dans kursu eğitimi veren yerler yazımızdadır.

Bateri Kursu Hakkında Merak Edilenler

En iyi bateri kursları hangileridir?

Bateri kurslarının farklı ihtiyaçlara yönelmesi sebebiyle kurs seçimleri değişiklik gösterebilir. Bazı kurslar, teorik bilgi üzerine yoğunlaşarak kursiyerleri sınavlara hazırlar, bazı kurslar direkt olarak pratik bilgi kullanır. Bu nedenle bateri kursu seçerken kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olanı tercih ederseniz, kendiniz için en iyi bateri kursunu bulmuş olursunuz.

Yetişkinler için bateri kurslarını nereden bulabilirim?

Yetişkinler için bateri kursları, uzaktan video halinde ya da direkt olarak kursa gidilerek verilmektedir. Bu nedenle İstanbul Mecidiyeköy merkezli olmak üzere yetişkinler için bateri kursu bulmak oldukça kolay olmaktadır.

Çocuklar için bateri dersi nasıl aldırılabilir?

Çocuklara bateri kursu aldırmak, çeşitli kültür ve sanat vakıflarının himayesinde gerçekleşmektedir.
Kategori: