Bebek diş kaşıyıcılar özellikle bebeklerin diş çıkarma döneminde onları rahatlatan araçlardır. Bebekler diş çıkardıkları dönemlerde oldukça huysuz olabilmektedir. Bu dönemde bebeklerde ateş görülmektedir. Çocuklar genellikle bu dönemde ağlama krizleri ile de görülmektedir.

Devamlı olarak ağızlarına bir şeyleri almak isterler. Ama bu onlar için çok sağlıklı olmayabilir. Bu yüzden onları rahatlatabilecek çok kullanışlı olan araç diş kaşıyıcısı olmaktadır. Bunları kullanarak bebeklerin bu zor dönemlerini rahat geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için tercih edebileceğiniz bebek diş kaşıyıcılarını bir araya getirdik. Bebek diş kaşıyıcıları:

10- Sophie Diş Kaşıyıcı

9- Oioi Diş Kaşıyıcısı

8- Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven

7- Fisher Price Neşeli Arkadaş Dişlik

6- Chicco Sulu Diş Kaşıyıcı

5- Bebedor Sulu Diş Kaşıyıcı

4- Wee Baby Diş Kaşıyıcı

3- Oli&Carol Diş Kaşıyıcı

2- Baby Babana Diş Kaşıyıcı

1- Bonea Dea Ahşap Diş Kaşıyıcı

10- Sophie Diş Kaşıyıcı

Sophie diş kaşıyıcı ürünleri bebeğiniz rahatlamasını sağlayacaktır. Bebeklerde diş çıkması her bebeğe göre farklılık göstermektedir. Ama özellikle her bebek için birbirine benzer şikayetler göstertmektedir. Bebeklerde devamlı olarak huysuzluk ve ağlama hali görülmektedir. Ve bebek dişlerinin kaşınması sebebi ile hiç rahat edememektedir. Bu anlamda da bebeklerin bu sürecini daha sağlıkla atlatması amacı ile yardımcı ürünler göze çarpmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de Sophie diş kaşıyıcısıdır.

Sophie Dis Kasiyici

Sophie Diş Kaşıyıcı

9- Oioi Diş Kaşıyıcısı

Oioi markası bebekler için ürünler üretmektedir. Bebek bakımı için birçok yardımcı ürün üretmektedirler. Bunlar arasında biberonlar ve emziklerde vardır. Bebek diş çıkarma döneminde dişlerde kaşıntı hali görülebilmektedir. Bebek devamlı olarak ağzına bir şeyleri sokmaya çalışarak rahatlamaya çalışır. Bu anlamda bebeğiniz için dişlerini rahatlatması açısından diş kaşıyıcısı alabilirsiniz. Bu marka ürünlerin diş kaşıyıcısında hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Bu anlamda bebeğinizin sağlığını tehdit etmeyen sağlıklı bir ürün alarak bebeğinizin rahatlamasını sağlayacaksınız.

Oioi Dis Kasiyicisi

Oioi Diş Kaşıyıcısı

8- Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven

Mouthie Mitten diş kaşıyıcı eldiveni bebekleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle diş çıkarma dönemi bebeklerde oldukça değişkenlik göstermektedir. Bazı bebekler 4 aylıkken diş çıkarır. Bazı bebekler ise 1 yaşını aşınca diş çıkarır. Bu anlamda da bebeklerin hepsi diş kaşıyıcıları kullanamayabilir. Özellikle küçük bebekler için eline eldiven geçirerek dişlerini kaşımasını sağlamak daha faydalı olacaktır. Bu markanın ürünlerinin aynı zamanda sağlık açısından hiçbir zararı olmadığı bilinmektedir.

Mouthie Mitten Dis Kasiyici Eldiven

Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven

7- Fisher Price Neşeli Arkadaş Dişlik

Fisher Price neşeli arkadaş dişlik hem bebeğiniz için arkadaş olma görevi görmektedir. Hem de dişlerinin rahatlamasını sağlayacaktır. Özellikle eğlenceli tasarımı ile bebeğiniz için oyun ve uyku arkadaşı almış olacaksınız hem de dişlerini rahatlattığı için bebeğinizde bir rahatlama fark etmiş olacaksınız. Özellikle bebekler için diş çıkarma dönemleri çok sancılı geçmektedir. Bu anlamda onları hem rahatlatıp hem de eğlendirmeniz açısından bu markanın bu model dişliklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Fisher Price Neseli Arkadas Dislik

Fisher Price Neşeli Arkadaş Dişlik

6- Chicco Sulu Diş Kaşıyıcı

Chicco sulu diş kaşıyıcı bebekler için en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Hem bebeklerin birçok ürününü bu mağazadan bulmanız mümkün olacaktır. Dişlikle farklı farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda bebeğinize en çok hitap eden modeli kullanmanız oldukça önemlidir. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de Chicco markasıdır. Bu markanın özellikle sulu diş kaşıyıcıları bebeği daha fazla rahatlatmaktadır. Bu anlamda bu modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz.

Chicco Sulu Dis Kasiyici

Chicco Sulu Diş Kaşıyıcı

5- Bebedor Sulu Diş Kaşıyıcı

Bebedor Türkiye’de yıllardır faaliyet gösteren bir markadır. Bu anlamda da oldukça güvenilir bir markadır. Çok uzun yıllardır devam eden bir isim olmasının yanı sıra kendini hep çağa göre uyarlamıştır. Yani ihtiyaçlar değişiklik göstermektedir. Bu anlamda Bebedor’da ürünlerinde çeşitliliğe gitmiştir. Bebedor sulu diş kaşıyıcılarını birçok ürüne göre daha ucuz temin etmeniz mümkündür.

Bebedor Sulu Dis Kasiyici

Bebedor Sulu Diş Kaşıyıcı

4- Wee Baby Diş Kaşıyıcı

Wee Baby diş kaşıyıcı ürünleri de bulunmaktadır. Birçok bebek markası olarak bu markada diş kaşıyıcısı çıkarmıştır. Özellikle bilinen ve güvenilir bir markadır. Fiyat noktasında da çok yüksek fiyatları bulunmamaktadır. Bu anlamda da oldukça tercih edilmektedir. Wee Baby diş kaşıyıcıları bebeklerin süreci daha sağlıklı atlatmasını sağlayan ürünler üretmektedir.

Wee Baby Dis Kasiyici

Wee Baby Diş Kaşıyıcı

3- Oli&Carol Diş Kaşıyıcı

Oli&Carol diş kaşıyıcıları özellikle diş noktasında çok kaliteli ürünler üretmektedir. Bebeklerin ağrılı geçen bu süreçlerinin hafif geçirilmesini sağlamaktadırlar. Diş kaşıyıcıları bebekler ağızlarına götürerek kullanmaktadırlar. Bu anlamda kullanılan ürünün bebek için hiçbir zararlı madde içermemesi gerekmektedir. Bu yüzden de diş kaşıyıcısı seçerken dikkatli olunmalıdır. Bilinen kaliteli markalar tercih edilirse bebek açısından daha doğru olacaktır.

OliCarol Dis Kasiyici

Oli&Carol Diş Kaşıyıcı

2- Baby Babana Diş Kaşıyıcı

Baby babana diş kaşıyıcılarını eczanelerden veya bebek ürünleri satan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça uygun ürünler sunmaktadırlar. Özellikle birçok diş kaşıyıcısına göre fiyatları oldukça makuldür. İçeriğine bakıldığı zaman da kaliteli bir üründür. Bu anlamda da içiniz ferah olsun.

Baby Babana Dis Kasiyici

Baby Babana Diş Kaşıyıcı

1- Bonea Dea Ahşap Diş Kaşıyıcı

Bonea Dea ahşap diş kaşıyıcısı ülkemize ithal olarak gelmektedir. Bebek için hiçbir zararlı madde içermeyecek şekilde hazırlanmıştır. Bu anlamda özellikle güvenilir bir markadır. Kullanan birçok bebeğe de fayda ettiğini söylemek doğru olacaktır. Bu markanın ürünlerini özellikle her yerde bulmak pek mümkün olmayabilir. İthal yolla gelmesinden kaynaklı olarak bu sıkıntı yaşanmaktadır. Güvenilir internet sitelerinden de sipariş vererek ulaşmanız mümkündür.

Bonea Dea Ahsap Dis Kasiyici

Bonea Dea Ahşap Diş Kaşıyıcı

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En İyi Bisiklet Markaları – Bisiklet Almak İsteyenlere En İyi 12 Marka
Kategori: