Sosyal medyada farklı kavramlar duymaya başlıyoruz. Haliyle bu kavramların ne anlam ifade ettiğini de sorguluyoruz. Drill, sosyal medyada sık duyduğumuz kavramlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Drill ne demek diye sorgulama yapmaya başladığımız zaman ise Hip Hop giyim tarzı giyinmek manasındadır. Sosyal medya kullanıcıları Hip Hop tarzında giyinen kişiler için Dril kelimesini çok sık şekilde kullanmaya başlamıştır.

Drill kavramının Türkçe’de ne anlama geldiğine göz attığımız zaman ise matkap döner, delgi anlamlarına çıkar. İngilizceden Türkçe’ye gelmiş kavramlar arasında yer alır.

Drill Kime Denir?

Drill kime denir? diyenler için basketbol kitaptan öğrenilen ve aynı zamanda en çok kullanılan terimlerden biri olan Drill, farklılık, giyim tarzı gibi anlamlara ifade eder. Fakat İngilizcede bu kelimenin ne anlam ifade ettiğine bakıldığında ise matkap olduğunu söyleyebiliriz. İngilizce kökenli olarak karşımıza çıkan kelimelerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Drill Ne Demek Sosyal Medya?

Sosyal medya ortamında bakıldığı zaman pek çok farklı kavramlar duyabilmemiz mümkün oluyor. Bu kavramlardan biri olarak ise Drill olduğunu söylemek mümkün. Drill kelimesinin ne anlama geldiğini merak edenler için sosyal medya ortamında bir kişi için Hip Hop giyinen anlamlarına çıkmaktadır. Giyim tarzı Hip Hop şeklinde olan kişiler için kullanılan bir kavram olarak ön plana çıkar. Drill ne demek Sosyal medya diyenlerin bu anlamlarda kelimeyi kullanabilecek olduklarını söyleyebiliriz.

Drill Ne Demek?

Drill Ne Demek?

Spor Drill Ne Demek?

Drill kelimesinin pek çok manada artık kullanılabilir olduğunu söylememiz mümkün. Bunlar nelerdir diye inceleme yapıldığı zaman ise giyim tarzından spora kadar pek çok alanda olduğunu söylememiz mümkün. Spor Drill ne demek diye sorgulayanlarda olabiliyor. Bu yüzden dolayıdır ki Spor Drill ne anlama geldiği de son derece önemli olmaya başlamıştır. Hareket modellerini aktif etme gibi çeşitli anlamlara gelmektedir. Hafızanın doğru şekilde ayarlanma hali olarakta kullanılan bir anlamı vardır.

Drill Kim Çıkardı?

2010 yılında Amerika ülkesinde yaşayan bir Rapçi tarafından Drill bestesi çıkarılmıştır. Amerika Rapçı olan Pac Man tarafından bu kavramın çıkarılmasıyla daha yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Drill aynı zamanda birçok müzik severin kabul ettiği besteler arasında yer almaktadır.

Drill Uygulaması Ne Demek?

Alıştırma oyunu olarak ifade edilebilir. Farklı araç ve gereçlere başvurularak pekiştirme yapmaktır. Örnek vermek gerekirse bir çocuk boyama yaparken, farklı bir sayfayı boyaması için şans verilmesidir. Böylelikle çocuk istediği sayfayı çevirerek boyama yapabilir. İşte bu yapılan eylem Drill uygulaması olarak kabul görmeye başlar.

Drill Ne Demek?

Drill Ne Demek?

Drill Takılmak Ne Demek?

Drill ile ilgili olarak pek çok farklı şekilde anlamlar olabiliyor. Şüphesiz onlardan biri olarak ise Drill takılmak olduğunu söyleyebiliriz. Drill takılmak nedir diye inceleme yaptığımız zaman ise tempo tutmak anlamlarına çıkan bir kavram olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: