Özellikle araç ile sık sık ziyaret edenlerin büyük kurtarıcısı olan su ısıtıcıları, seyahatler sırasında çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin kolaylıkla hazırlanabilmesine imkan sunmaktadır. Araçlarda bulunan çakmak girişlerinden gerekli enerjiyi alarak suyun kaynamasını sağlayan su ısıtıcıları, kamp yapmayı seven kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız güzel manzaralara karşı, kahve keyfi yapmanıza imkan sunan bu cihazlar, araçlarda fazla yer kaplamadığından kullanıcılara konforlu bir deneyimde sunmaktadır. Portatif yapıları ile kolaylıkla taşınabilen en iyi araç su ısıtıcı modelleri şu şekilde sıralanabilir;

8. Gross Termostatlı Su Isıtıcısı

gross termostatli su isiticisi

Yaklaşık olarak 500 ml kapasiteye sahip olan termostatlı su ısıtıcı, birçok araç ile uyumludur. Araç içerisinde yer alan çakmak girişi ile gerekli enerjiyi sağlayarak, kısa süre içerisinde sıcak suya sahip olunmasını gerçekleştirmektedir. Ürünün dış malzemesi krom materyal kullanımı ile tasarlanmıştır. Ergonomik tutma sapı, sıcak suyun bardaklara rahat bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Suyun kaynaması ile otomatik olarak kendini kapatan bu su ısıtıcısı, iç ve dış tasarımında tercih edilen krom çelik kaplama ile de sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

7. ARS Asben 12 Volt Araç İçi Su Isıtıcısı

ars asben 12 volt arac ici su isiticisi

12 voltluk kapasitesi ile bu su ısıtıcısı modeli hafif ticari araçlar ve binek araçlar için oldukça uygundur. Uzun kablo mesafesine sahip olan Asben su ısıtıcısı, araç içerisinde oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kapaklı bir tasarıma sahip olan bu su ısıtıcı modeli, tercih edilme sebeplerinden birisidir. Aynı zamanda, gizli rezistans özelliği ve ışıklı uyarı sistemi bulunan bu ürün kullanıcıların en sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

6. ARS Asben 24 Volt Araç İçi Su Isıtıcısı

ars asben 24 volt arac ici su isiticisi

24 voltluk özelliği ile daha çok tırlarda ve kamyonlarda kullanımı tercih edilen bu su ısıtıcısı, uzun yollar için oldukça idealdir. Üretiminde kullanımı sağlanılan materyaller, kişilerin sağlıklı bir kullanım yaşayabilmesi için özel olarak tercih edilmiştir. Işıklı uyarı sistemi ve suyun kaynaması ile otomatik olarak kapanma özelliğine sahip olan bu su ısıtıcısı modeli aynı zamanda, kapaklı olması ile de güven sağlamaktadır. Ergonomik tasarımı, suyun aktarımı sırasında herhangi bir sorun yaşanmasını da engellemektedir.

5. Şahika 12 Volt Termostatlı Araç İçi Su Isıtıcı

sahika 12 volt termostatli arac ici su isitici

Şık tasarımı ve ergonomik kullanımı ile sıklıkla tercih edilen bu su ısıtıcı modeli, 12 Volt özelliğine sahiptir. Görüntüsü ile de kendine hayran bırakan su ısıtıcısı, termik sigorta ve polikarbonat şeffaf gövde özelliklerine sahiptir. Termik sigorta özelliği, su ısıtıcısının içerisinde su olmadan çalıştırılması ya da açık bırakılarak içerisinde suyun bitmesi gibi durumlarda meydana gelebilecek yangın riskinin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. 750 ml su kapasitesine sahip olan Şahika su ısıtıcısı, tüm suyu on sekiz dakika içerisinde kaynatabilme özelliğine de sahiptir. Sahip olduğu ışıklı led göstergesi ile kolay kontrol özelliği de sunan bu model, kişilerin güvenli bir kullanım sağlayabilmesine olanak sağlamaktadır.

4. Nektar Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak

nektar arac ici su isitici termos kupa bardak

Termos bardak özelliğine sahip olan bu su ısıtıcısı, şarj kablosunun çıkarılması ile sadece termos olarak da kullanım sağlanılmasına imkan sunmaktadır. Kablo aracılığı ile araçlarda sıcak su temin edilmesine imkan sunan bu modelin iç kısmının metal bir tasarıma sahip olması, sıcak içeceklerin uzun süre ısı seviyesinin kullanılmasına imkan sunmaktadır. Sıcak içeceklerin yanı sıra, soğuk içeceklerinde uzun süre muhafaza edilmesine imkan sağlayan termos kupa bardak, en iyi araç su ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır.

3. Gross 24 Volt Araç İçi Su Isıtıcı

gross 24 volt arac ici su isitici

Özellikle ağır vasıta araç sahiplerinin kullanabileceği 24 volt araç içi su ısıtıcı modeli, oldukça konforlu bir kullanım sunmaktadır. Uzun yol yapan tır ve kamyon gibi araçlara sahip kişilerin, araçlarında hem su ısıtmalarına hem de bu ısıtıcı ile sıcak içeceklerini yudumlamalarına imkan sunulmaktadır. Termos özelliğine sahip olan su ısıtıcısı ile sıcak içeceklerinizin uzun süre muhafaza edilmesini de sağlayabilirsiniz. 500 ml kapasiteye sahip olan Gross araç içi su ısıtıcı, iki kişinin kullanım sağlayabileceği sıcak suyu tek seferde kaynatabilme özelliğine de sahiptir.

2. İmpaks Çaycım Araç İçi Su Isıtıcı

impaks caycim arac ici su isitici

Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu su ısıtıcısı, normalde mavi renk ışık vermektedir. İçerisindeki suyun kaynaması ile kırmızı renge dönen su ısıtıcısı, kullanışlı olmasının yanı sıra, eğlenceli tasarımı ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Yaklaşık dört kişilik su kapasitesine sahip olan bu ürün, yirmi dakika gibi kısa bir sürede suyun kaynamasını sağlamaktadır. Kapaklı tasarımı ve krom gizli rezistansı ile güvenli bir kullanım sunan bu ürünü, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

1. Space Oto Su Isıtıcısı

space oto su isiticisi

Mutfaklarda kullanılan kettle ürününü aratmayan araç içi su ısıtıcısı, çay ve kahve filtreleri ile birlikte satılmaktadır. Bu sayede, ürün kullanımı ile direkt çay ve kahve demlenebilmesi mümkün kılınmıştır. Bu su ısıtıcısı modeli, bir litrelik kapasiteye sahiptir. Gövdesinde yer alan ölçü göstergesi ile içerisine ne kadar su koyulduğunu ve ne kadar su kaldığını rahatlıkla kontrol edebilmenize de olanak sunulmuştur. Suyun kaynaması ile otomatik olarak kapanan bu model en iyi araç su ısıtıcı modelleri arasında yerini almaktadır.

Kategori: