En iyi erotik filmler; izleyenlere erotizm dolu sahnelerde gerçeklik duygusunu geçirebilen filmlerdir. İzleyiciye tutku ve cinsellik konularının daha kışkırtıcı yollar ile aktarıldığı filmlerdir.

Listeye geçmeden önce konusunda Türkiye’nin en detaylı içeriği olan FİLM ÖNERİLERİ içeriğimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz!

Ultimo tango a Parigi

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

1972 yapımı olan film, Türkiye’de Paris’te Son Tango ismi ile vizyona girmiştir. Evlenmek üzere olan Jeanne, evlilik hazırlıkları sırasında bir de ev arama işi ile uğraşmaktadır. Gezdiği evlerin birinde Paul isimli bir adam ile karşılaşır. Bu adamdan oldukça fazla etkilenmektedir. Adam ise Jeanne’ye sadece cinselliğe dayanan bir ilişki yaşama teklifinde bulunmaktadır. Beraber oldukları süre boyunca, birbirleri dışındaki hayatlarına ait herhangi bir şey sormamaları şartı ile yasak aşk yaşamaya başlarlar. Ancak bir süre sonra ilişkileri çıkmaza girer.

Ayrıca en iyi aşk filmleri listesine de bakabilirsiniz.

9.5 Weeks

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

1986 yapımı 9.5 Hafta filmi; Elizabeth ve John’un 9.5 haftalık tutku dolu ilişkilerinin incelendiği bir filmdir. John, New York’taki bir sanat galerisinde çalışan Elizabeth’i baştan çıkartmayı başarır ve sonrasında bir ilişkiye başlarlar. Elizabeth gerçek aşkı arayan bir kadındır. Fakat John ile arasındaki çekime engel olmak istemez. 9.5 hafta süren bu ilişki, aslında Elizabeth’in de cinsel anlamda yeni tecrübeler edinebilmesini sağlayan farklı bir deneyim olmaktadır.

Showgirls

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

1995 yapımı olan filmde, Las Vegas’ın ünlü dansçılarından biri olma yolunda ilerleyen bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Las Vegas’a gidebilmek için Nomi otostop çekmek zorunda kalmaktadır. Las Vegas’a ulaştığında ise; striptizci olarak dans kariyerini başlatmıştır. Hayal ettiği şov kızına dönüşmeye çalıştığı süreç içerisinde ise kendisini birçok tehlike beklemektedir. Bu süreçte belki de erotizm onun imtihanıdır.

Intimacy

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2001 yapımı Mahremiyet filmi; cinsel tatmine dayalı bir ilişkinin aşka dönüşme hikayesini konu almaktadır. Jay’in evlilik hayatı yokuş aşağıya gitmeye başladığında, karısını terk edip barmenlik yapmaya başlamıştır. Bu süreçte yaşadığı cinsel birleşmeler onun için herhangi bir anlam ifade etmemektedir. Nitekim kendisi için herhangi bir anlamı olmayan bir gece sonrasında evinde hiç tanımadığı bir kadın ile sabaha uyanır. Aynı kadın ile sadece bedensel arzuları ön planda tutarak birlikte olmaya devam eder. Fakat zaman içerisinde kadına aşık olmaya başladığını hisseder. Aslında kadının hakkında çok bilgisinin olmadığını da düşünmesi ile beraber kadının onun dışındaki yaşamını takip etmeye başlar. Duyulan bağlılık ile beraber, zaman içerisinde bu ilişki aşk ilişkisine bağlanmaktadır.

Secretary

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2002 yapımı bir filmdir. Lee Holloway, cinsel problemler yaşayan ve hayatında bir türlü dikiş tutturamamış olan bir kadındır. Patronu ile arasında bir cinsel ilişki başlamıştır. Ancak Lee için bu ilişki tutkudan çok saplantı haline gelmiştir.

En iyi İran filmleri hakkında detaylar yazımızdadır.

Unfaithful

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

Sadakatsiz isimli film, 2002 yılında çekilmiştir. Fransa, ABD ve Almanya ortak yapımıdır. Evli ve bir çocuğu olan Connie Sumner, yaşadığı kaza sonrasında Paul ile tanışmaktadır. Ardından Paul ile arasında erotizm dolu bir ilişki başlar. Klasik bir aldatma hikayesi gibi görünse de aslında Connie ile Paul arasındaki ilişki çok daha fazlasıdır.

The Dreamers

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2003 yapımı olan bu filmde rol alan Isabelle ve Theo kardeşler; geniş bir özgürlük arayışının peşinde koşmaktadırlar. Bu sırada Amerikalı bir genç ile tanışıp arkadaş olurlar ve bu genci evlerine alırlar. Evde bir süre sonra işler Amerikalı gencin kontrolünden çıkar, kendisini cinsellik ve tutku dolu bir ilişki içerisinde bulur. En iyi erotik filmlerden biri olan The Dreamers; iki kardeşin bir yabancı ile kurduğu üçlü ilişkiyi konu almaktadır.

A Dangerous Method

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2011 yılında vizyona girmiş olan bir filmdir. 1904 yılında geçen bir bu hikayede bir aşk üçgeni anlatılmaktadır. Carl Jung psikanalisttir. Evlidir ve eşi bebek beklemektedir. Sabina Spielrein ise onun hastasıdır. Aralarındaki ilişki ise doktor hasta ilişkisinin ötesine geçmektedir. Carl Jung, Freud’un öğrencisidir ve bu ilişkiye sonrasında Freud da dahil olur. Sabina’nın akli dengesi yerinde değildir ve Freud’un tartışmalı tedavi yöntemini Sabina üzerinde uygulaması ile beraber Jung ile arası açılmaktadır.

Love

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2015 yılında izleyici ile buluşan filmin başrollerinde Murphy ve Electra yer almaktadır. Tutku dolu bir ilişki yaşamış olan bu ikilinin ilişkisi bittikten birkaç yıl sonra Electra ortadan kaybolmuştur ve Electra’nın annesi Murphy’yi arayarak yardım istemiştir. Bu sürede Murphy, Electra ile yaşadığı 2 yıllık ilişkisini tekrar hatırlamaya çalışmaktadır. Electra ile cinsel hayatlarının monotonlaşması sonrasında Omi isimli biriyle grup seks yapmaya karar verdiler.

Prezervatif kullanmış oldukları halde ilişki sırasında yırtıldığı için sonrasında Omi hamile kalmıştır. Omi kürtaj karşıtı olduğu için çocuğu doğurmaya karar vermiştir ve bu yüzden Electra ile Murphy ayrılmıştır. Murphy Omi ile yaşamak beraber zorunda kalmıştır. Murphy’nin Electra ile olan ilişkisini hatırladığı süreç içerisinde; aşkları, uyuşturucu bağımlılıkları, vahşi cinsel ilişkileri ve anıları görülmektedir. Seks sahneleri 3D tekniği ile çekilmiştir. Gerçek seks sahneleri bulunan bir filmdir.

Fifty Shades of Grey

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2015 yılında vizyona giren Grinin Elli Tonu’nun devam filmleri; Karanlığın Elli Tonu ve Özgürlüğün Elli Tonu’dur. Zengin iş adamı Christian Grey ve edebiyat öğrencisi Anastasia Steele’in şehvet dolu ilişkileri konu alınmaktadır. Anastasia’nın Christian ile röportaj gerçekleştirmesiyle beraber tanışırlar. Bu görüşme sonrasında Anastasia her ne kadar aşka ve ilişkiye uzak olduğunu düşünse de kendisini Christian’a karşı koyamaz halde bulmaktadır. Christian Anastasia’ya göre hayatta seks dahil olmak üzere birçok konuda doyum noktasına ulaşmış biridir. Bu sebeple artık sekste yeni arayışları ve gizli sırları olan biri olarak Anastasia’nın da daha önceden deneyimlemediklerini tecrübe etmesini sağlayacaktır.

Sitemizden en iyi hacker filmleri listesini de inceleyebilirsiniz.

365 DNI

En İyi Erotik Filmler – 2021 Güncel – Libido Arttıran 11 Film Önerisi

2020 yılında izleyicisi ile buluşan film; üçlemenin ilk romanından uyarlanarak çekilmiştir. Filmde Sicilya mafyasının üyesi olan bir adam, babasının ölümü sonrasında işleri devralmıştır. Massimo daha önceden rüyalarında gördüğü ve hayallerini süsleyen kadını senelerdir aramaktadır. Laura ise Massimo’nun hayallerini süslediğinden habersiz bir şekilde, sevgilisi Martin ile yolunda gitmeyen ilişkisini düzeltmeye uğraşır. Bunun için Sicilya’ya arkadaşları ile beraber tatile gider. Ancak bu tatil sırasında Massimo tarafından kaçırılır.

Massimo Laura’ya kendisine aşık olması için 365 gün süre tanır. Bu süre zarfında da Laura’nın kendisinden etkilenmesi için onu tahrik edebilecek pek çok plan kurmaktadır. Fakat Laura da Massimo’ya aşık olmaya çalışmak yerine onu zaaflarından vurmaya çalışır. Bu inatlaşmalar sonucunda, 365 günün beklenmesine gerek kalmadan ikili şehvet dolu bir ilişkiye adım atar.

En İyi Erotik Filmler İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ödüllü Erotik Filmler Hangileridir?

Oscar’da En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü alan Subay ve Centilmen, Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı Ödülü alan Intimacy, birçok ödüle layık görülen Y Tu Mama Tambien, Altın Palmiye Ödülü alan La Vie d’Adele, Vulcain ödülünü alan Handmaiden; ödüllü erotik filmlerden sadece birkaçıdır.

Netflix’teki Erotik Filmler Nelerdir?

Bir mafya patronunun kaçırdığı kadın ile ilişkisini anlatan 365 DNI, elit tabakaya geçiş yapmaya çalışan çiftin macerasını yansıtan High Society, çöpçatanlık sitesinden tanıştıktan sonra ilişkileri monotonlaşınca farklı deneyimler arayan çiftin hikayesini anlatan Yenilik Tutkusu gibi erotik filmlere Netflix’ten ulaşılabilmektedir.

Erotik Film Denilince İlk Akla Gelen Filmler Hangileridir?

Vücut Isısı, 9 Buçuk Hafta, Subay ve Centilmen, İngiliz Hasta, İnsanlar Yaşadıkça gibi filmler; en iyi erotik filmler içerisinde ilk sıralarda sayılabilecek kadar bilinir hale gelmiştir.

En iyi erotik filmler ile ilgili önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.