En iyi fal uygulaması kişilerin beklentilerine göre değişim gösterir. Ülkemizin en önemli kültür ögelerinden olan kahve pek çok sohbette bizlere eşlik etmektedir. Yüzyıllara yayılan tarihçesi sayesinde pek çok kişi tarafından tüketilen kahvenin en yoğun versiyonlarından biri olan Türk kahvesi lezzetli yapısı sayesinde günümüzde hala çok popülerdir. Kahve içildikten sonra tabakta ve fincanda kalan telvede bulunan sembollere dayanarak fal bakmaksa çoğu kişi için sohbeti derinleştiren bir unsurdur. Arkadaş ve aile ortamında fal bakmak çok yaygın olsa bile çoğu kişi bunu daha profesyonel yapan kişilere yönelir. Burada hemen herkesin karşısına çıkan seçenekse mobil cihazlardaki fal uygulamalarıdır.

Falaaddin

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Dillere pelesenk olan Alaaddin’in Sihirli Lambası öyküsündeki ana karakterden ilham alınarak isimlendirilmiş olan bu uygulama piyasadaki en popüler kahve falı uygulamalarından biri olarak kabul edilebilir. Kullanıcılarına her gün bir kez ücretsiz fal baktıran uygulama sayesinde pek çok kişi kahvesindeki telvelerin altında yatan anlamları keşfetmeye çalışır. Uygulama içinde tarot falı hizmeti de bulunur. Bazı ödüllere layık görülen uygulama oldukça sade olan ara yüzü ile dikkatleri üzerine çeker. En İyi Fal Uygulaması listesinde olmayı hak eden bir uygulama.

En iyi polisiye romanlar hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Kaave Falı

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

 

Ülkemizdeki pek çok kişi “kahve” kelimesini telaffuz ederken gerek bulunduğu yöreden dolayı gerekse alışkanlık icabı “h” harfini yutar. Bu durumu fark eden kişilerce isimlendirilmiş olan Kaave Falı mağazalardaki en popüler fal uygulamalarından biri olarak kabul edilir. İngilizce dil seçeneği bulunan uygulama ülkemizin hakiki değerlerinden biri olan Türk kahvesinin yabancılar tarafından da keşfedilmesini sağlamayı hedefler. Falcı Bacı olarak isimlendirilen falcının ücretsiz olarak fal baktığı uygulamadaki diğer falcılar kredi gerektirmektedir.

Telve

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Fal uygulamaları arasında belki de en kapsamlıları arasında yer alan Telve’de kahve falı, tarot, yüz falı ve el falı seçenekleri bulunmaktadır. Buna ek olarak astrolojiye de yer veren uygulama sayesinde günlük, haftalık ve aylık burç yorumunu okumak da mümkündür. Geleceğe dair çeşitli merakları bulunan kişilerin istediği hemen her şeyi bünyesinde toplayan uygulama para puan usulüyle çalışır. Herkese ücretsiz olarak sunulan tarlalar sekiz saatte bir hasat edilerek para puan kazanılabilir. Biriken puanlar sayesinde fal tipi ve falcı seçilerek geleceğe dair fikir sahibi olunabilir.

Derya Abla

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Bir zamanlar sadece bilgisayardan hizmet veren Derya Abla sitesi kullanıcılarına gönderdiği uzun fal yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Bir süre sonra mobil cihaz uygulamasıyla kullanıcılarının karşısına çıkan Derya Abla sunduğu kaliteli hizmetle hala pek çok kişinin favorisidir. Canlı fal odası sayesinde gerçek falcılar tarafından fal baktırma hizmeti söz konusudur. Kredi toplayarak kahve, katina ve tarot falı baktırmak mümkündür. Buna ek olarak rüya yorumlatmak ve dert danışmak da ihtimal dahilindedir.

Guru

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Fal uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan Guru randevu sistemiyle çalışan bir uygulamadır. Gerçek falcılarla irtibata geçmenize olanak tanıyan uygulama akıllarda herhangi bir soru işareti kalmaması açısından sadece randevuyla çalışır. Belli bir ücret karşılığında bakılan fallar kafelerde verilen falcılık hizmetinin dijitalleşmiş versiyonu olarak düşünülebilir. Epey esnek saatlerde randevu veren uygulama sayesinde siz de falınıza baktırabilirsiniz.

En iyi İran filmleri listesini de inceleyebilirsiniz.

Fal Vakti

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Sesli fal hizmeti verdiği için muadillerinin arasından sıyrılan Fal Vakti her daim gerçek falcılar tarafından fal bakma vaadiyle kullanıcılarının karşısına çıkar. Kullanıcılarına sağladığı güven sayesinde kendine ait geniş bir kitlesi bulunan bu uygulama en iyi fal uygulaması listesinde mutlaka kendine yer bulacak olan bir uygulamadır.

Efsun Abla

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Kullanıcılarına epey uzun ve detaylı fallar yolladığı için pek çok kişinin favori uygulamasıdır. Günlük fincan limiti kapsamında yollanan fincanların hepsi ücretsiz olarak yorumlanmaktadır. Her gün beş fincana dek bedava fal yorumlayan uygulamanın oldukça sade bir ara yüzü bulunmaktadır. Melek kartları adı verilen bir belli ölçüde tarot kartlarına benzeyen kartlar sayesinde kahve falı dışında fal baktırmak da mümkündür.

Falcıhane

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Hem sesli hem de yazılı olarak fal baktığı için fal uygulamaları arasında ayrı bir yere sahiptir. Buna ek olarak bünyesinde çeşitli oyunları da barındırır. Falcıhane’yi diğer uygulamalardan ayıran temel özellik ise forum kısmının bulunmasıdır. Uygulamada üyelik açan kişiler sohbet kısmında çeşitli konu başlıkları altında fikirlerini paylaşabilirler. Aynı şekilde yeni konu başlıkları da açabilirler. Pek çok kişi burada kendi hayatına dair yaşadığı sorunları paylaşır ve diğer kişilerden kendilerine yardımcı olmasını ister. Bir nevi dertleşme yeri olarak da kabul edilebilir.

Hürrem ile Kahve Falı

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Fal baktırmak isteyen ancak kahve içmek istemeyen kişiler için özellikle tasarlanmış olan bu uygulamada kahve fincanının ve tabağının fotoğrafı çekilmez. Uygulama içerisindeki kahve seçeneklerinden birisi seçilerek fal talep edilir. Belli bir süre geçtikten sonra fal sesli bir biçimde sizlere iletilir. Gün içerisinde fazla kahve içmek istemeyen ama falsız da kalamayan kişiler içi Hürrem biçilmiş kaftandır.

Fal Diyarı

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Minimal tasarımıyla dikkat çeken uygulamanın epey sade ve modern bir tasarımı vardır. Türk kahvesinin eper oryantalist bir olgu olması genellikle fal uygulamalarının da benzer havada olmasına neden olur. Bu nedenle uygulamalar koyu tonlarla kişilerin karşısına çıkar lakin Fal Diyarı bu konuda farklı bir yere sahiptir. Beyaz rengin hakim olduğu ara yüzü sizlere daha ferah bir kullanım deneyimi sunar. Detaylı fal baktırma seçeneği sayesinde gerçek falcıların fincanınıza bakmasına vesile olan uygulamanın forum özelliği de bulunmaktadır.

Falzade

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

“Yeni Nesil Kahve Falı” sloganıyla fal uygulamaları arasına giriş yapmış olan Falzade epey kolayca fal bakmaya olanak tanıyan bir uygulamadır. Yapay zekalar tarafından bakılan fallara ek olarak gerçek falcılara da bünyesinde yer veren uygulamanın pek çok müdavimi bulunur. Kısa sürede dönüş yapan bir uygulama olarak bilinir.

Merak edilen en iyi tablet önerileri detayları yazımızdadır.

Şehrazat

En İyi Fal Uygulaması – 2021 Güncel – Fal Baktırmak İsteyenler İçin 12 Uygulama

Temel prensip olarak diğer fal uygulamalarından pek de ayrışmayan Şehrazat’ın en dikkat çekici özelliği falcılarla temasa geçebilme durumudur. Gerçek falcılarla fal bakan uygulama bu falcılara mesaj yollama ve falla alakalı dilediklerinizi sorma olanağını sizlere sunar. Bu sayede falınız hakkında daha detaylı bilgilere erişebilir ve fal baktırma deneyimini epey gerçekçi bir düzleme taşıyabilirsiniz. Bu uygulama kapsamında günlük burç yorumlarını okumak da mümkündür.

En İyi Fal Uygulaması Konusuyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

En İyi Ücretli Fal Uygulaması Hangisidir?

Kullanıcıların en çok rağbet ettiği ücretli fal uygulaması Yamiba’dır. Fal hizmetinin müşteri memnuniyeti hakkında elde edilmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Yamiba’nın ciddi bir biçimde reklam yaptığından dolayı sıklıkla tercih edildiği de düşünülebilir.

iPhone’daki En İyi Fal Uygulaması Hangisidir?

App Store’daki verilere göre Falia bu mağazada yer alan en yüksek puanlı fal uygulamasıdır. Yaklaşık dört bin beş yüz kişinin verdiği puan sonucunda 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.

Fal Uygulamalarında Gerçek Falcılar Var Mı?

Uygulamalarda gerçek falcının var olup olmadığı uygulamaların beyanlarına bakılarak öğrenilir. Gerçek falcılarla çalışan uygulamalar bunu mutlaka tanıtımlarında kullanırlar. Bu uygulamaların fincan fotoğraflarını falcılara gösterip göstermediğini bilmenin bir yolu yoktur.

Fal Uygulamaları Telefonları Dinliyor Mu?

Fal uygulamaları kurulduktan sonra şayet sizlerden mikrofona erişim izni istiyorsa bu uygulama sizleri dinliyor olabilir. Uygulamaların talep ettiği izinler hakkında dikkatli olmak gerekir. En iyi fal uygulaması bile bir şekilde telefonunuza erişim hakkı kazanabilir.

En iyi fal uygulaması listesiyle ilgili önerilerinizi ve sorularınızı bekliyoruz.