Dünyada henüz insanların ortadan kaybolduğu, bir anda öldükleri vakaların sırrı çözülebilmiş değil. Bazen üç harfliler ile ilgili olduğu iddia edilen, bazen ise insanüstü bir güç veya güçler tarafından yapıldığı iddia edilen olayları insan gözü ile 2020 yılına gireceğimiz son dönemde doğrulayabilir durumda değiliz. İnsanlık olarak tarihimizde çok fazla olaylar olsa da biz sadece sınırlı bir bilgiye sahibiz. Bugün dünyada belki yaşanan bazı sırrı hala çözülememiş olaylar askeri teknolojiler kullanılarak yapılmış ve bundan ABD Başkanı’nın bile haberi olmayabilir. Ancak insanlık zaman zaman öyle sorunlarla karşı karşıya kaldı ki bu olayların sırlarını kimse henüz günümüze kadar çözemedi. İnsanların neden dolayı bu sırları çözemediği ve neden dolayı bu tür olayların üzerine gidilse bile sırların ortaya çıkmadığı konusu her zaman için bir soru işareti olarak kaldı.

Bu olaylara dair olarak hazırladığımız bu listede ise akla hayale sığmayacak ve tüylerinizi ürpertecek korkunç olaylar silsilelerine yer vermeyi planladık. Listede yer alan bazı maddeler sizi korkutabilecek olduğu gibi gece saatlerinde bu içeriği okumanız hele bir de tek yaşıyorsanız uykularınızı kaçırabilir.

Korkutucu olaylar, asla olmaz denilen ama olan olaylar bugün bile dünyada olan biten şeyler ve geçmişte de bu tür korkunç olaylar görüldü. En korkunç olaylar belki Türkiye’de veya Ortadoğu’da yaşanmadı ancak dünyanın her bölgesinde korkunç ve gerçek hikayeler acı bir şekilde insan eli ile tecrübe edildi. Belki insanüstü bir güç tarafından meydana getirilen bu olayları bilim ve ilim dünyası yanıtsız bıraksa da hala bu olayların peşinden giden ve bu olayları çözmek isteyen bazı insanlar olduğu biliniyor.

İnsanların tıp dünyasında yaşadıkları olaylarda bir o kadar akıllara durgunluk getirebilecek bir takım inanılmaz olaylar silsilesi olabilir. Bazı psikolojik rahatsızlıkların sahibi olan insanlar hastalıktan kurtulduktan sonra bile hasta olmadan önce kendilerine belirli bir güç tarafından bir takım şeyler gösterildiğini iddia edebiliyor ve bunun yanısıra birçok şizofreni hastasının bugün nasıl hayal gördükleri konusunda tıp dünyası yanıt aramaya devam ediyor. Şizofreni yani olmayanı görme, olmayan varlıklarla konuşma hakkında bazı uzmanlar bunun gerçek bile olabileceğini iddia etmekte iken bazı uzmanlar ise bu konuda kesin ve net olarak asla böyle bir şey olmayacağını, bunun mümkün olmadığını savunmaktalar.

Eğer ‘ben korkmam, en iyi gerçek korku hikayeleri’ arıyorum diyorsanız başlatıyoruz…