Shawty Ne Demek?

Shawty ne demek? Birçok kavram duymakta ve ne anlama geldiğini de merak etmekteyiz. Bu kavramlardan biri olarak ise karşımıza Shawty geliyor. Shawty ne demek? sorusu son dönemde kavramı bilmeyenler tarafından sık şekilde sorulmaktadır. Bu kelimenin argo kelime olduğunu ve mutlaka dikkatli şekilde kullanılması gerektiğini söylemeliyiz.

Bu sebepten dolayı cümle içerisinde kurarken de anlamın doğru şekilde hitaba dönüşmesi için mutlaka dikkatli olunması gerekir. Çünkü kelimeyi duyanları rahatsız edebilir ve bazı kimselerinde bu kelime çok fazla hoşuna gitmeyebilir. Shawty kelimesinin manasının ne olduğuna göz atıldığında ise güzel çekici kadın anlamlarına çıkar.

Shawty Kadın Ne Demek?

Shawty kadın ne demek konusuna geldiğimiz zaman ise kadının dış görünüşünün oldukça güzel ve çekici olduğunu simgeleyen bir kavram olarak öne çıkar. Genelde bu kelimenin çok fazla kullanılmadığı ve ara ara kullanıldığını söyleyebiliriz. Güzel ve çekici kadın anlamlarına çıkar. Bir kadının dış görünüşün oldukça dikkat çekici şekilde görünmesi anlamını ifade eder.

Shawty Ne Demek?

Shawty Ne Demek?

Shawty Kimdir?

Shawty argoda bayıldığım kelime anlamına gelir. Kız arkadaşına seslenme, bayıldığım sevgili anlamındadır. Sosyal medyada gündem olmaya başlayan kavramlardan biri ise Shawty olurken, Shawty pek çok farklı anlamlarda kullanılabilir. Daha çok kullanıldığı anlamı ise birine güzel anlamında ifade etmektedir.  Ülkemizde de Ezhel ve Murda sanatçıların şarkılarında Shawty kelimesi geçmiş ve müzik severlerde anlamın ne olduğunu merak etmiştir.

Shawty Nedir Kimdir?

Shawty İngilizce kökenli bir dil olurken bu aralar sosyal medya ortamında çok sık şekilde duyulmaya başlanmıştır. Doğal olarak kelimeyi de çok sık şekilde duymaya başlayan kişiler ne anlama geldiğini de sorgulama ihtiyacı duyuyor.

Shawty kelimesi şarkılarda geçtiği gibi aynı zamanda halk arasında da kullanılan İngilizce bir kavram olarak öne çıkıyor. Bugünlerde son derece önemli ve popüler olan kelimelerden biri olarak karşımıza Shawty çıkıyor. Shawty kelimesinin şarkılarda çok sık geçerken, popüler bir kadın anlamına çıkar. İngilizcede bücür ve ufaklık anlamlarına gelmektedir. Fakat bu kelimenin farklı anlamları bulunuyor. Bücür, ufaklık anlamlarının yanı sıra güzel ve çekici kadın olarak da anlamlara çıkar.

Shawty Argo Mu?

Shawty argo mu? diyenler olabiliyor. Bu kelimenin argoya çıkabilecek anlamları olabiliyor. Güzel ve çekici kadın olarak ifade edilir. Bazen de bücür, ufaklık anlamlarına çıkar. Genelde bu kelimenin argo olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Shawty argo bir sözcük olduğundan dolayı günlük hayatta çok sık şekilde kullanılmaması daha iyi olacaktır.

Shawty Ne Demek?

Shawty Ne Demek?

Shawty Erkeğe Denir Mi?

Amerikalı zenciler tarafından ağzında çokça dolanan bir kelime olarak ortaya çıkar. Kız arkadaşına seslenme sözcüğü olarak kullanılıyor. Argoda bayıldığım sevgili anlamındadır. Bu kelimenin İngilizceden Türkçeye çevirisi yoktur. Kelimeni direkt olarak İngilizce olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Shawty erkeğe denir mi? diyenler için bu kelimenin daha çok kadınlar tarafından kullanıldığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:
Kategori:

Etiketler:

, ,