Tişört markaları olarak çok sayıda marka bulmanız mümkündür. Tişört özellikle yaz aylarında giyilmektedir. Yaz sıcaklık olarak kişileri yormaktadır. Bu anlamda kişiler daha rahat ve ince kıyafetler tercih etmektedir. Bunlardan bir tanesi de tişörtlerdir.

En İyi Tişört Markaları

Tişört hem kadın hem erkek hem de çocuk için bulabilirsiniz. Tişört çeşitleri de oldukça fazladır. Tişört markalarına bakacak olursak:

10. Dagi

9. Nike

8. Adidas

7. Koton

6. Zara

5. Lacoste

4. LCW

3. Defacto

2. Mavi

1. Beymen

10. Dagi

Dagi iç giyim noktasında markalaşmıştır. İç giyim dışında aynı zamanda satış anlamında çeşitlilik sağlamıştır. Tekstil alanında tişört tayt gibi ürünler de satmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı tişörtleri bu mağazadan da satın alabilirsiniz.

Dagi

Tişört Markaları

9. Nike

Nike bir spor ürünlerinin satıldığı mağazalardan bir tanesidir. Ürünlerinde kalite ve şıklığı bir arada bulmanız mümkündür. Bu anlamda da en çok tercih edilen mağazalardan biridir. Özellikle spor yaparken kullanacağınız tişörtleri buradan temin edebilirsiniz. Oldukça kaliteli ürünler satan bir mağazadır. Dünyanın birçok yerinde de hizmet vermektedir.

Nike

Tişört Markaları

8. Adidas

Adidas bir spor ürünlerin satıldığı mağazadır. Tüm dünyada bu markanın satışı yapılmaktadır. Özellikle hayatımıza ayakkabı satışı ile girmiştir. Ama daha sonrasında sporda kullanılabilecek tüm ürünler ile ilgili olarak üretim yapmaktadırlar. Bu anlamda spor tişörtleri size hem kaliteyi hem de şıklığı verecektir. Adidas’ın internet sitesinden de rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Tisort Markalari

Tişört Markaları

7. Koton

Koton tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giyim üzerine mağazaları bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda çocuk reyonunu da açmıştır. Ve bu grupta oldukça başarılıdır. Tişört olarak hem çok şık hem de çok kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Beden olarak da size uygun bir beden mutlaka olacaktır.

Koton

Tişört Markaları

6. Zara

Zara çok ünlü ve lüks bir mağazadır. Giyim mağazasıdır. Ama fiyatları oldukça yüksek olabilmektedir. Her çeşit ürün üretmektedirler. Her kişiye hitap eden kıyafet bulmanız mümkündür. Kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Özellikle tişörtleri oldukça kalitelidir. Fiyat olarak piyasasının ortalaması üzerinde ürünleri satmaktadır. Ama aldığınız bir ürünü yıllarca giyme imkânınız olabilir. Bu anlamda da eğer ki alayım birkaç yıl giyeyim dediğinizde size maddi olarak da artısı olmuş olacaktır.

Zara

Tişört Markaları

5. Lacoste

Lacoste özellikle tişörtleri ile ünlenmiş bir markadır. Kalite olarak çok kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Ama fiyat olarak yüksek gelme ihtimali olabilir. Özellikle kumaşlarında kalite yüksek orandadır. Pamuklu tişörtleri yüzde yüz pamuk bulundurmaktadır. Bu anlamda bir kere alayım yıllarca giyebileyim diyorsanız bu markanın tişörtlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle erkek grubuna yönelik ürünleri bulunmaktadır. Kadın olarak da tişört üretmektedir. Ama erkek ürün çeşidi dada çok bulunmaktadır.

Lacoste 1

Tişört Markaları

4. LCW

LCW markası son zamanlarda giyim dışında ev ürünleri de satışa sunmaktadır. Ülkemizde neredeyse her ilde bir LCW mağazası bulmanız mümkündür. Türkiye’de çok sevilen ve tercih edilen bir mağazadadır. LCW ürün olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Tarzınız ne olursa olsun bu mağazadan kolaylıkla istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Tişört çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Tişörtlerle ilgili özellikle beden skalası yüksektir. Bu anlamda eğer ki büyük beden tişörte ihtiyacınız var ise bu mağazadan temin edebilirsiniz. LCW kadın erkek çocuk bebek ve ev dekorasyon ürünleri ile hizmet vermektedir. İnternet alışverişi imkanı da bulunmaktadır. Özellikle internette kampanyalı ürünler satmaktadır.

LCW

Tişört Markaları

3. Defacto

Defacto Türkiye’de çok fazla mağazası olan bir giyim mağazasıdır. Bu markada hemen hemen tarz kıyafet bulmanız mümkündür. Bu anlamda çok geniş yelpaze sunmaktadır. Bu anlamda da birçok müşterisi de bulunmaktadır. Özellikle tişört noktasında da hem bol çeşit hem de tarz tişörtler satışa sunmaktadır. Bu mağazada kadın erkek ve çocuk ürünleri de bulunmaktadır. Çok fazla mağazası olması da değişim işlemleri için bir artıdır. Türkiye’nin her yerinde Defactoya ait olan bir ürünün değişim ve iadesini isteyebilirsiniz. Özellikle hediye götürmek istediğiniz zaman olup olmama gibi bir sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Defacto

Tişört Markaları

2. Mavi

Mavi özellikle ülkemizde Jean alanında bir çığır aşmıştır. Marka olarak çok kaliteli kot ürünler üretmektedirler. Bu marka kendini çağın koşullarına göre güncelleyerek devam etmektedir. Özellikle hem kadın hem de erkek ürün üretmektedirler. Son zamanlarda çocuklar için de ürün tasarlayıp satmaktadırlar. Mavi markası daha çok spor ürünler satmaktadır. Gençler tarafından oldukça bilinen ve tercih edilen bir markadır. Bu anlamda sizde rahatlıkla kalite olarak da tercih edebilirsiniz. Uygunluk olarak da piyasada bu kaliteyi uygun fiyata sunmaktadırlar. Mavi tişört noktasında da çok fazla model sunmaktadır. Aynı zamanda bu marka ürünlerinde herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda kullanım hatasından kaynaklanmadığı takdirde iade almaktadır.

Mavi

Tişört Markaları

1. Beymen

Beymen tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tanınan bir markadır. Oldukça yaygın mağazaları bulunmaktadır. Özellikle klasik kesim ve erkek kıyafeti dediğimiz zaman akla gelen isimlerdendir. İlk başta sadece erkek takım elbise üzerine ürün üretmektedirler. Daha sonrasında ürün çeşitliliğine gitmiştirler. Bu anlamda oldukça modern tişörtler göze çarpmaktadır. Tişört daha çok spor bir kombin olarak göze çarpsa da Beymen markası hem şık hem de klasik görünümlü tişörtler üretmektedir. Beymen mağazalarından alışveriş yapacağınız gibi internet sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitesinde daha çok ürünü bir arada görmeniz mümkündür. Fiyat olarak piyasaya göre biraz yüksek gelebilir. Kalite açısından karşılaştırdığınızda vereceğiniz paraya fazlası ile değecektir.

Beymen

Tişört Markaları

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En İyi Mafya Filmleri
Kategori: