Bir ile gittiğiniz zaman bazen bir cafenin camına asılı bir yazı okur ve tarot falı bakılır diye bir yer görürüz. Çok uzun bir süredir bakılan bir fal türü olması ülkemizde son dönemde tarotun diğer fallardan daha ön planda olmasına neden olmuştur. İçerisinde kehanetler olduğunun bilinmesi birçok kişinin tarot falına saygı duymasını biraz da korkmasını sağlamaktadır. Ancak bilinmelidir ki hiçibr fal gerçeği yansıtmamaktadır.

Tarot; Ortaçağ Avrupa’sında ortaya çıkmış bir fal türüdür ve bu dönemde bakan ve geleceği tahmin eden birçok kişi cadı olarak nitelendirilmiş, insanlar bu kişilerden korkmuş ve tarot falı bakarım diyen kişilere işkenceler etmişlerdir. Ne kadar ilginç değil mi?. Bu dönemden beri tarotun çok daha etkili bir hale geldiği söylenmektedir. Ancak sizler bugün günümüzde eğlence amaçlı www.tarotbak.net adresindeki fal bakma sitesinde ücretsiz olarak tarot kart fallarınızı açabilirsiniz.

Tarot falı bakmak için mutlaka doğru şekiller içeren bir tarot falı kart destesi gereklidir. Tarot falına bakan kişilerin açılımları bilmesi de son derece önemlidir. Tarotun tüm açılımlarını bilmeden fala bakan biri sizin için uygun dizilimi bulamamış demektir. Tarotun ilişkiler için, yaşam için farklı açılımları vardır. Sizde elbetteki bu fala eğlence amacı ile ücretsiz tarot sitesinden bakabilirsiniz.

Kartların içeriklerinde elementleri temsil eden kartlar da bulunmaktadır. Tarot falı bakılması için mutlaka karşınızdaki kişinin enerjisinin yüksek ve bakan kişi ile uyumlu olması gereklidir. Bir masaya oturduğunuz zaman karşınızdaki kişi ile enerjinizin uymadığını hissediyorsanız falınız yüksek ihtimal ile doğru çıkmayacaktır.

Tarot falı kahve yanında ya da direkt olarak bakılabilir bir niteliktedir. En bilinen yöntem tarot falında 3 kart yöntemi ve ardından kart açtırma yöntemi ile soru cevap kısmıdır. 3 kart açılımı kişilere geçişten gelecekten ve içinde bulunduğu andan haberler verir. Kartların hepsi birbirinin yorumunu değiştirir. 78 kart içinden bakılan 3 kart çıkarılarak kişinin 3 – 7 – 10 gibi değişken rakamlar arası kart seçmesi ve merak ettiği soruların cevabını kartlara sorması istenmektedir. Ayrıca tek kart tarot falı bakma gibi yeni yeni açılımlarda yapılmaktadır. Tabiki tarot kartları ile iskambil falı gibi fal açılmaz.

Evet aşağıdaki adreslerde ücretsiz ve eğlence amaçlı kendi falınıza kendiniz bakabilirsiniz:

http://www.ucretsiztarot.net/

http://www.tarotbak.net/

http://www.tekkarttarot.net/

Kategori: