Anime siteleri arasında tercih yapacak olanların kendilerine en iyi şartlarda izleme seçeneği sunan siteleri seçmeleri gerekmektedir. Çevrimiçi ve ücretsiz izleme seçeneği sunan sitelerin birçoğu; kullanıcı dostu arayüzleri ile diğer anime sitesinin önüne geçebilmektedir.

Kissanime.ru

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Site tasarımı oldukça canlı renklerden oluşmaktadır. Yeşil renkler daha hakimdir. Dublajlı anime izlemek isteyenlerin tercih edebilecekleri anime sitelerinden biridir. Anime listesi, mobil, rapor/istek, sohbet odası gibi menüleri bulunmaktadır. Son yüklenen, yeni çıkan, popüler olan animeler farklı kategoriler altında görülebilmektedir. Video kalitesi, yüklenme hızı, içerik, güvenilirlik gibi konularda oldukça yüksek puanlara sahip olan bir sitedir. Kullanıcılar internet hızlarına bağlı olarak 240p ile 1080p arasında video kalitelerini değiştirebilmektedirler. Aynı zamanda sitenin foruma da bulunmaktadır. Bu forum üzerinden diğer anime izleyicileri ile bilgi paylaşımı yapılabilmektedir.

En iyi tarih kitapları bilgilerine de bakabilirsiniz.

9anime.to

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Mor rengin hakim olduğu bir site tasarımı vardır. Ücretsiz anime izlenebilecek siteler arasındadır. Dev veritabanına sahip olan bu siteden anime izlemek isteyenler; yüksek kalitede problemsiz bir şekilde seçtikleri animeyi izleyebilmektedirler. Sitede olmayan bir animeyi izlemek istedikleri zaman ise; istek butonu aracılığı ile sitedye ilgili animenin eklenmesi için istekte bulunmalıdırlar. İzlemek istedikleri anime serilerini daha kolay bulabilmeleri için en yeniler, tür, en çok izlenenler ve yeni çıkanlar başlıkları altında animeler sınıflandırılmıştır. Animeler için İngilizce dublaj seçeneği olan bir sitedir. Altyazı sevmeyen ve Japonca bilmeyenler, dublaj seçeneklerine göre daha kolay anlayabilecekleri şekilde ayarlamalar yapabilmektedirler. Animeleri çevrimiçi izlemek mümkün olduğu gibi indirdikten sonra çevrimdışı izlemek de mümkündür. Site içeriğinde reklam yoktur. Dolayısı ile anime sevenler için avantajlı sitelerden biridir.

Animeseason.com

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Sade bir arayüzü olmasının yanı sıra, kullanım açısından da pratik bir sitedir. Anime siteleri içerisinde puanı yüksek olan sitelerden biridir. En çok sevilen seriler, tür, en yeni seriler, devam eden seriler gibi sekmeler bulunmaktadır. Bu sayede özel olarak aranan veya belirli kriterlere sahip olup keşfedilmesi istenen animeler daha rahat bulunabilmektedir. Animeler seçildikten sonra yapım tarihleri, türleri, bölüm numaraları, özetleri ve dereceleri ile ilgili detaylı bilgiler görülebilmektedir. İngilizce altyazı seçeneği sunan bir sitedir. HD kalitesinde anime izlenebilmektedir. Reklam sevmeyenlerin ücretsiz bir şekilde anime izleyebilecek bir sitedir.

Masterani.me

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

İngilizce dublaj ile animelerin izlenebilecekleri bir web sitesidir. İçerisinde 2.500’den fazla anime bulunmaktadır. Dolayısı ile anime izleyicilerinin aradıklarını rahatlıkla bulabilecekleri bir sitedir. Video kalitesi oldukça yüksektir. HD kalitede animeler izlenebilmektedir. Kullanışlı arayüze sahip olan bir sitedir. Sitenin kullanımının kolay olmasının yanı sıra, sade ve modern bir tasarıma da sahiptir. Aksiyon, süper güç, gerilim, vampir gibi kategoriler altında istenen anime listelenebilmektedir. Animelerin ortalama reytingleri ve bölüm numaraları için gerekli seçimler yapılabilmektedir. Videoyu başlat butonu aracılığı ile istenen anime izlenmeye başlanabilmektedir.

Animefreak.tv

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Ücretsiz anime izlenebilecek sitelerdendir. İsteyen dublajlı veya altyazılı anime izleyebilmektedir. Çevrimiçi ve ücretsiz izleme imkanı sunmaktadır. Tür, en son bölümler, popüler aramalar gibi kategoriler ile anime izleyicilerinin aradıklarını daha kolay bulabilmelerini sağlamaktadır. Geniş arama seçeneği olan bu sitenin dizaynı mükemmele yakın olmadığı için kategoriler arasında seçim yapılırken bütün kategoriler sıralı bir şekilde listelenemeyebilmektedir. Özel animeler de dahil olmak üzere bünyesinde oldukça çeşitli animeleri bulundurmaktadır.

Arama çubuğuna sadece izlemek istenen animenin isminin yazılması, izlenmesi için yeterli olmaktadır. Aynı zamanda çizgi roman okunabilmesini de mümkün kılan bir sitedir. Sitedeki reklamlar dışında kullanıcıların beğenmedikleri bir durum bulunmamaktadır.

Steam en iyi ücretsiz oyunlar hakkında bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Animestream.tv

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Ücretsiz anime sitelerinden biri olan animestream.tv sitesinde gereksiz reklamlar ile karşılaşılmamaktadır. Birçok kişinin anime siteleri ile ilgili en fazla şikayet ettikleri konulardan biri reklamlar olduğu için bu sitenin avantajlarından biridir. Sade ve kullanışlı arayüze sahip olan sitede istediği animeyi bulmak isteyenler üstteki arama çubuğuna animenin ismini yazmalıdırlar. Anime film, İngilizce dublaj, A-Z liste ve anime isteği gibi kategori seçenekleri bulunmaktadır. Animeler için birden fazla sağlayıcı seçebilmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra animeleri izlemeye başlama süreci oldukça hızlı olmaktadır.

Animeheaven.eu

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Hem izleme hem de indirme seçeneği ile hizmet veren bir sitedir. Anime, dublaj, filmler, tür, yıl, bugün popüler gibi seçenekler ile sitedeki animeler filtrelenebilmektedir. Alfabetik sıra ile sıralanmış animeler içerisinden manuel olarak istenen anime bulunabileceği gibi aynı zamanda arama çubuğuna ismi yazılarak da istenen anime bulunabilmektedir. Kullanımı basit ve pratik olan bir sitedir.

Animenova.org

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Ücretsiz anime sitelerindendir ve çevrimiçi izlemek isteyenler için uygundur. İngilizce dublajlı animeleri izlemek isteyenler, siteye kayıt olmadan istedikleri animeyi izleyebilmektedirler. Sade ve basit bir arayüzü bulunmaktadır. Anime serileri ve anime filmlerine ulaşılabilmektedir. Oldukça geniş bir veritabanına sahiptir.

Soul-anime.us

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Ücretsiz anime izlemek isteyenlerin tercih edebilecekleri anime siteleri içerisindedir. İngilizce altyazılı anime izlemek isteyenlerin tercih edebilecekleri bir anime sitesidir. Anime ara bölümü üzerinden istenen animenin ismi yazılarak arama yapılabilmektedir. Animeler arasında henüz tamamlanmamış olan animelerin yeni bölümlerinin gelmesini beklemek istemeyenler, tamamlanmış anime serilerinin bulunduğu listeye bakarak tamamlanmış olanlardan izlemeye başlayabilmektedirler.

Watch-anime.net

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Türkçe animelerin bulunduğu bir sitedir. Manga okumak isteyenlerin de tercih edebilecekleri bir platformdur. Ücretsiz ve güzel dizin oluşturulmuş bu sitede istenen anime kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Video kaliteleri oldukça yüksektir.

Aitr TV

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Renksiz ve kötü tasarlanmış bir site gibi gözükse de anime dizileri ve filmleri konusunda oldukça güncel olan bir sitedir. Son çıkan animelerden dizilerin son bölümlerine kadar aranan bütün özel içeriklerin bulunabilecekleri bir dizidir. Arama motoruna istenen animenin ismi yazılarak bulunabilmektedir. Animelerin hem orijinal versiyonları hem de farklı dillerdeki dublajları izlenebilmektedir.

Anisekai

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

En iyi anime sitelerinden biri sayılmasının en büyük sebebi, son dönemlerin popüler olan animelerini bünyesinde barındırmasıdır. Güzel ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan anime sitelerindendir. Zaman zaman sunucuda hata oluşabilmektedir. Böyle durumlarda problem yaşayanların DNS ayarlarını sıfırlamaları ve sonrasında tekrar siteye giriş yapmaları gerekmektedir. Sonrasında yaşadıkları problem çözülecektir.

Funimation

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Sunucusu ve içeriği kaliteli olan anime sitelerindendir. Kullanıcı hesabı oluşturanlar, istedikleri anime dizisini ya da filmini izlemeye başlayabilmektedirler. Sitedeki anime bölümleri oldukça yüksek kalitede izlenebilmektedir.

En iyi intikam filmleri listesi yazımızdadır.

Animelab

Anime Siteleri – 2021 Güncel – Anime İzlenebilecek Sitelere 14 Tavsiye

Ücretsiz ve yasal anime sitelerindendir. Avustralya ve Yeni Zelanda vatandaşlarına özel olarak kurulmuş olan bir sitedir. Android, IOS, Playstation, Aplle TV, Chromecast gibi platformları destekleyen bir anime sitesidir. Dublajlı anime izlemek isteyenler için uygun bir sitedir. Siteye üye olup ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler ise yine ücret ödemeden üyeliklerini gerçekleştirebilmektedirler.

Anime Olarak Ne İzlemeli?

Anime izlemek için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz:

  1. Death Note, çoğu izleyici için en iyi başlangıç noktasıdır. Hikaye, lise öğrencisi bir ölüm defteri bulur ve bunu insanları öldürmek için kullanır.
  2. Attack on Titan: Post-apokaliptik bir dünyada geçer ve insanlığın devasa yaratıklara karşı mücadelesini konu alır.
  3. Naruto: Genç bir ninja olan Naruto Uzumaki’nin hikayesi. Naruto, yetenekli ve kararlı bir gençtir ve ünlü bir Hokage (ninjanın lideri) olma hayalleri vardır.
  4. One Piece: Hayali hazine avcısı olan Monkey D. Luffy, bu animede maceralarla dolu. Luffy ve takımı, Grand Line adındaki tehlikeli ve gizemli denizde One Piece adlı efsanevi hazineyi bulmaya çalışıyor.
  5. Tokyo Ghoul: Bir ghoul tarafından saldırıya uğradıktan sonra yarı ghoul haline gelen bir üniversite öğrencisinin hikayesi. Ghouls, insan eti yiyen yaratıklar.
  6. My Hero Academia: Güçlülerin hakim olduğu bir ortamda güçsüz bir çocuğun süper kahraman olma hikayesi.
  7. Fullmetal Alchemist: Brotherhood: İki kardeşin, annelerini yeniden hayata döndürme çabalarının bir sonucu olarak kaybettikleri şeyleri geri kazanma çabaları anlatılmaktadır.
  8. Hunter x Hunter: Yok olan babasının izinden gidip bir Hunter olma çabasıdır.
  9. One Punch Man: Bir kahramanın bir yumrukla tüm düşmanlarını yenebilecek kadar güçlü olmasının komik sonuçları.
  10. Dragon Ball Z: Bu anime, uzaylı bir savaşçı olan Goku ve arkadaşlarının maceralarını anlatıyor. Goku, dünyayı tehdit eden tüm güçlerden korumak için süper güçlerini kullanır.

Anime Siteleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Anime Önerileri Nelerdir?

Tengen Toppa Gurren Lagann, Fullmetal Alchemist+Brotherhood, Death Note, My Hero Academia, Black Clover, The Seven Deadly Sins, Mob Psycho 100, Shaman King, Inuyashiki gibi animeler son yıllarda oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Türkçe Anime Siteleri Nelerdir?

TurkAnime, MaxOtaku, AyeShadow, DiziFa gibi sitelerde Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

En İyi Anime Siteleri Nelerdir?

Kissanime.ru, 9anime.to, Anime Season, Masterani.me gibi anime siteleri; en çok tercih edilenlerdir.

Kategori: