Bershka iade süresi, 30 gündür. İade işlemi için son tarih, gönderi onayı tarihi itibari ile 30 gün şeklindedir. Bir ürünü satın aldığınız ülkenin mağazalarından herhangi birinde ya da teslimat noktasına iade yöntemini kullanarak iade etme imkanına sahipsiniz.

İade Sonrası Geri Ödeme Nasıl Alınır?

Geri ödemeyi almak için iadenin onaylanmasının ardından, satın alma işlemini yaparken kullandığınız ödeme yöntemi ile geri alabilirsiniz. Mağaza siparişleri için ödeme yapılması halinde ise satın alma işlemini gerçekleştirirken kullanılan ödeme yönteminin aynı ile geri almak için Bershka mağazalarından birine gidilmesi gerekmektedir.

Geri Ödeme Ne Zaman Alınabilir?

Geri ödeme alma süresi birkaç gündür. Tutarın birkaç gün içerisinde hesabınıza iade edileceğine dair bir onay e – postası alırsınız. İade tutarının hesabınızda gözükmesi için ise geçen süre, bankadan bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Bershka Mağazalarında Herhangi Bir Ürün İade Edilir Mi?

Bershka Magazalarinda Herhangi Bir Urun Iade Edilir mi

Bershka mağazalarında ürün iadesi her ürün için geçerli değildir. Genel olarak kişisel ya da kişiselleştirilmiş olan ürünler iade edilemez. İç çamaşırı, küpe, yüz aksesuarı ve saç ürünleri gibi hijyenik nedenlerden iadesi olmayan ürünler dışında tüm ürünler iade edilebilir. Ürünler iyi durumda ve üzerinde olmalıdır. Aynı zamanda bazı ürünler için ise özel koşullar bulunur. Bu özel koşullar ise şunlardır:

  • Mayo – bikini ürünleri: Hijyen etiketleri üstünde olmalıdır.
  • Aksesuarlar ve yüz aksesuar ürünleri: Orijinal ambalajları ile bir değişiklik olmadan iade edilmelidir.
  • Parfümler ve güzellik ürünleri: Orijinal ambalajları ile mühürlü bir şekilde iade edilmelidir.
  • Kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.

2022 Black Friday Hangi Gündür?

2022 yılında Black Friday günü 25 Kasım’a denk gelir. Yılın en çok beklenen günleri arasında yer alan Bershka Black Friday, 25 Kasım 2022 tarihinde resmen başlayacaktır.

Bershka Hangi Ülkeye Aittir?

Bershka Hangi Ulkeye Aittir

Bershka markası, İspanya merkezli bir hazı giyim ve aksesuar markasıdır. Inditex bünyesinde 1998 yılının nisan ayında hedef kitlesi daha çok genç – genç yetişkin olarak hayata geçirilmiştir. Gençler için oldukça düşük fiyatlı ancak modaya uygun kıyafetler satılır. 2011 yılının eylül ayından itibaren Bershka aynı zamanda Almanya, Fransa, Yunanistan, Polonya, İtalya, Hollanda, İspanya, Portekiz, İngiltere ve Çin’de online satış gerçekleştirmektedir.

Bershka Türkiye’de Üretiliyor Mu?

Bershka markası Türkiye’de üretim yapan firmalar arasında yer alır. Aynı zamanda da bünyesinde Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho ve Uterqüe markalarını barındıran, dünya çapında 176 binden fazla çalışanı olan Inditex Grubunun 96 ülkede 7 bin 400’den fazla mağazası yer alır.

Türkiye’de Kaç Tane Bershka Mağazası Bulunur?

Türkiye’de bulunan Bershka mağazalarının sayısı 27 olarak bilinir. Bershka İspanya merkezli bir giyim ve aksesuar markasıdır. 31 Temmuz 2012 yılı itibari ile Türkiye’de toplamda 27 ve toplamda 64 ülkede 910 tane mağazası bulunmaktadır.




Kategori: