Çekim yasası, hayatınızda meydana gelen tüm olumlu ya da olumsuz olaylardan etkilendiğinizi söyleyen bir yasadır. Çekim yasasını uygulayarak, evrene gönderilen olumlu düşünceler ve eylemler için ödüllendirilebilirsiniz. Çekim yasasını uygularken aşağıdaki adımları kullanmalısınız. Uygulanması gereken adımlar şunlardır:

  1. Zihninizi rahatlatın.
  2. Tam olarak ne istediğinize karar verin ve kararınızdan asla şüphe etmeyin.
  3. İsteklerinizi evrene yollayın.
  4. Bir kağıda dileğinizi yazın.
  5. Dilediğiniz şeyi gerçekten içinizde ve beyninizde hissedin.
  6. Minnet duyun.
  7. Evrenin getireceklerine güvenin.

Çekin yasasını uygularken kullanılan adımların detaylarına gelin hep birlikte bakalım.

1. Zihninizi Rahatlatın

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

 

5 ila 10 dakika meditasyon yaparak zihninizin boşalmasını sağlayın. Meditasyon yaptığınızda, beyin gücünüz artacak ve zihniniz bir rahatlama aşamasına girecektir. Bu adım isteğe bağlı olmasına rağmen tavsiye edilir.

Ayrıca dünyada en çok okunan kitaplar bilgilerine de bakabilirsiniz.

2. Tam Olarak Ne İstediğinize Karar Verin ve Kararınızdan Asla Şüphe Etmeyin

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

Unutmayın, evrene düşüncelerinizden oluşması ve düşüncelerinize cevap vermesi için bir istek gönderdiniz. Tam olarak ne istediğinizi bilin. Net değilseniz veya emin değilseniz, evrenin frekansı belirsizleşecek ve size kötü sonuçlar verecektir. Fikrinizin gerçekten arzuladığınız şey olduğundan emin olun.

3. İsteklerinizi Evrene Yollayın

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

Bir istekte bulunun ve istediğiniz resmi evrene gönderin. Evren cevap verecektir. İstediğiniz şeyin zaten size ait olduğunu hayal edin. Görselleştirmeniz ne kadar ayrıntılı olursa o kadar iyidir. Bir Nintendo Wii istiyorsanız, oturup kendi başınıza bir oyun oynadığınızı hayal edin. Elinizde bir oyun kumandası tuttuğunuzu ve en sevdiğiniz oyunu oynamak için konsola dokunduğunuzu hayal edin. Dileğin sevdiğin kişiyle ilgiliyse, onunla birlikte yürüdüğünü, ona dokunduğunu, onu sevdiğini ve hatta onu öptüğünü hayal edin. Çekim yasası ile size geri gelecektir.

4. Bir Kağıda Dileğinizi Yazın

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

“Çok mutluyum ve minnettarım.” yazarak başlayın ve sonra cümleyi (veya paragrafı) bitirmek için evrenden istediğinizi yazın. Şimdi, istediğiniz şeye sahipmişsiniz gibi yazın. Negatif kelimeler kullanın (daha fazla bilgi için uyarı bölümüne bakın). Dileğiniz gerçekleşene kadar her gün gözlerinizi kapatın, ardından dileğinizin gerçekleştiğini hayal edin ve hayalinizin nasıl netleştiğini görün.

5. Dilediğiniz Şeyi Gerçekten İçinizde ve Beyninizde Hissedin

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

Dileğiniz gerçekleştiğinde nasıl hissedeceksiniz? Şimdi dileğin gerçekleşmiş gibi hareket etmeli, konuşmalı ve düşünmelisiniz. Aslında çekim yasasını uygulamanın en önemli ve güçlü adımı budur, çünkü yasa bu adımda yürürlüğe girmeye başlar. Zaman zaman bunu bir kez yaparsanız, artık ona ihtiyacınızın olmadığını hissedeceksiniz çünkü zaten istediğiniz şeyin zaten size ait olduğunu hissediyorsunuz! Dolayısıyla evren böyle düşünceleri ve duyguları ortaya çıkaracak ve siz istediğinizi çekim yasası sayesinde elde edeceksiniz.

Sitemizden dinazorlar hakkında ilginç gerçekler yazısına da bakabilirsiniz.

6. Minnet Duyun

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

Evrenin size verdiği her şeyi listeleyin ve sahip olduğunuz her şey ve evrenin size verdiği her şey için teşekkür ederim. Şimdiye kadar, evren insanlık için çok şey yaptı. Biraz minnettarlık ve geri ödeme göstermek, evrene daha fazlasını yapması ve hatta ömrünü uzatması için ilham verecektir. Sizi taciz eden kişi artık bunu yapmıyorsa, duruma teşekkür edebilirsiniz. Aşık olduğun kişi de senden hoşlanıyorsa ya da senden hoşlanmıyorsa ama erkek arkadaşını sana zarar vermemek için göndermediyse, bu evrene teşekkür edebileceğin başka bir durumdur. Bunun için Evren’e teşekkür etmelisiniz. Minnettarlığınızı ifade etmek, evrenin çalışmasını büyük ölçüde hızlandıracak ve iradenizi daha hızlı tamamlayacaktır.

7. Evrenin Getireceklerine Güvenin

Çekim Yasası Nedir? – Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri

Tıpkı gerçek dünya gibi, onu alternatif bir boyut olarak hayal edin, ama içtenlikle arzu ettiğiniz her şey burada anında gerçek olduğuna inanın. Kendinizi bu boyutta görünce evrenden aldığınız her şey hemen kabul edilecektir. İstediğinizi “beklemeyin”; bu durumda insanlar her şeyi mahvedecek. Arzularınızı ifade etmek için gözlerinizi açmanız gerekiyorsa, o zaman sadece evrene istediğiniz hiçbir şeyin olmadığını ve yaydığınız enerjinin istediğinizi olmadığını söylemeniz gerekir. Sabırlı olun ve gerisini çekim yasasına bırakın. İsteğiniz hemen yerine getirilmezse, lütfen hayal kırıklığına uğramayın. Bunların nasıl olduğunu vurgulamayın. Evrenin size baskı yapmasına izin verin. İşlerin nasıl yapılacağına dair endişelenmek evrene aittir, bu işi evrenin dışına çıkarırsanız, ne istediğinize güven duymadığınız anlamına gelir. Ayrıca evrene ne yaptığınız ve insanlardan daha güçlü olan şey hakkında daha çok şey bilmesini söylediniz.

Çekim Yasası Hakkında Sıka Sorulan Sorular

Çekim yasası ve düşüncenin gücü birlikte mi düşünülmelidir?

Çekim yasası, fikirlerin yaratıcı kullanımı ile ilgilidir. Yasa, dikkatinizi nereye çevirirseniz çevirin, çekileceğinizi belirtir. Bilinçli ve bilinçaltı zihnimizde hangi düşünce ve inançlara sahip olursak olalım, bu inançlara uyan deneyimleri hayatımıza çekeceğiz.

Çekim yasasının içerisinde hangi temel yasalar bulunmaktadır?

Çekim yasasının içerisinde üç adet temel yasa bulunmaktadır. Bu yasalar şunlardır:

  • Etki- tepki yasası,
  • Şükran yasası,
  • Sevgi yasası.

Çekim yasası hayatımızı pozitif yönde mi yoksa negatif yönde mi etkiler?

Çekim yasası, hayatımızı olumlu yönde değiştiren en etkili evrensel yasadır. Düşüncelerini ve duygularını değiştirerek ve davranışları olarak yansıtarak çekim yapmak Hayatınızda yasanın nasıl işlediğini gözlemleyebilirsiniz.

Çekim yasası ile paranın enerjisini kendimize çekebilir miyiz?

Çekim yasası ile paranın enerjisini kendimize çekmek mümkündür. Çekim yasasına göre kendimize para çekmek istiyorsak, bunu ancak şimdi yapabiliriz. Gelecek ve geçmiş sadece hatırlanmanın ve umulmanın zihinsel yapısıdır. Gerçek ve ruhsal enerji ile temas her zaman şu anda gerçekleşir.
Kategori: