Duvar Saatleri

Duvar saatleri,  markalarının kişilerin zevklerine uygun olarak ürettiği pek çok duvar saati modeli bulunmakta ve kişiler, istekleri doğrultusunda hem işlevsel hem de ev dekorasyonuna uyum sağlayacak olan saati markaların modelleri sayesinde kolayca bulabilmektedir.

Özellikle günümüzde kişilerin en çok tercih ettiği ve hem işlevi hem görüntüsü ile fark yaratan duvar saati markaları ve bu markaların tercih edilen modelleri arasında şunlar yer almaktadır;

5- Seiko Duvar Saati QXM366S

4- Regal İnce Çerçeve Slim Sessiz Akar Duvar Saati

3- Kuzata Pleksi Aynalı Saat

2- Maclean CE70 G Sessiz Kuvars Duvar Saati

1- Vikmari Cam Duvar Saati

5- Seiko Duvar Saati QXM366S

Dünyanın en başarılı ve en kaliteli saat markalarından biri olan Seiko, hem kol saati hem de duvar saati konusunda pek çok farklı modele sahiptir. Yalnızca bir duvar saati görevi görmeyip aynı zamanda çeşitli özelliklere de sahip olan modellerden biri olan Seiko Duvar Saati QXM366S, Türkiye Distribütörü bulunan bir marka olan Seiko tarafından 2 yıl garantilidir.

44.3 x 40.5 x 9.7 santim boyutlarında bir duvar saati olarak oldukça şık bir tasarıma sahiptir. 2,6 kilogram ağırlığındaki bu saat, saat başlarında aktif olan çeşitli animasyonlara ve melodilere sahiptir. Bunun yanı sıra karanlık ortamlarda ışık animasyonlarını ve melodileri kendi kendine kapatmasını sağlayan sensör özelliği sayesinde, kişiler uyurken rahatsız etmemektedir. Aynı zamanda animasyon ve ses düzeyi ayarı da yapılabilmektedir. Lüks duvar saatleri arasında yer alan bu marka ve model, hem marka kalitesi hem de ürün kalitesi olarak pek çok duvar saatine nazaran yüksek bir fiyata sahiptir.

Salon için şık duvar saatleri arayan kişiler için önemli seçeneklerden biri olan Seiko marka bu saat, oldukça şık tasarımı ve özellikleri ile kişilerin salonlarında tercih etmek isteyebileceği bir yapıya sahiptir.

duvar-saatleri

Seiko Duvar Saati QXM366S

4- Regal İnce Çerçeve Slim Sessiz Akar Duvar Saati

Klasik tarzda bir duvar saati arayan kişilerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan Regal İnce Çerçeve Slim Sessiz Akar Duvar Saati, göz yormayan oldukça sade bir görünüme sahiptir. 304 x 38 milimetrelik bir ebada sahip olan bu duvar saatinin kasası ise plastiktir. İnce yapısı sayesinde zarif duran Regal marka bu ürün, sessiz akar saniyeli bir mekanizmaya sahiptir.

1957 yılında Regal Saat Sanayi Ve Ticaret adıyla kurulan bu marka, oldukça tecrübeli ve başarılı bir marka olarak günümüzde 1000’den fazla çeşit modele sahiptir.

duvar-saatleri

Regal İnce Çerçeve Slim Sessiz Akar Duvar Saati

3- Kuzata Pleksi Aynalı Saat

Modern duvar saatleri, özellikle günümüzde oldukça şık ve hoş görünüşleri ile klasik duvar saatlerine nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir. Kuzata Pleksi Aynalı Saat de modern görünümlü saat modellerinden biri olarak siyah rengi ve sahip olduğu yapısı ile oldukça dikkat çekici bir duvar saati modelidir.

Aynalı pleksiglass cam yapısına sahip bir ürün olan Kuzata Pleksi Aynalı Saat, hem şık hem de zarif bir görünüme sahiptir. Sade bir yapısı olsa da kullanılan semboller ve rengin uyumu, tasarımı ön plana çıkarmaktadır. Sembollerin renklendirilmesi için kullanılan pleksi ayna ile dikkat çekici bir duvar saati modeli olan bu ürün, 50, 60 ve 70 santimlik 3 farklı boyuta da sahiptir. Kuzata markasının modern modellerinden biri olarak, kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

duvar-saatleri

Kuzata Pleksi Aynalı Saat

2- Maclean CE70 G Sessiz Kuvars Duvar Saati

Maclean CE70 G Sessiz Kuvars Duvar Saati, hem sağlamlığı ve dayanıklılığı hem de sahip olduğu şık görünüş ve özellikler ile kişilerin evlerinin dekorasyonunda görmek istediği duvar saati modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle sahip olduğu nem ve sıcaklık ölçen higrometre sayesinde, bulunduğu ortamın nemini ve sıcaklığını ölçerek kişilere belirtebilmektedir.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Maclean marka bu duvar saati, yuvarlak ve klasik bir yapıda olsa da özellikle rakamların renginin rosegold olması ile şıklığını arttırmış bir saattir. Özellikle rakamların ve kadranın uzaktan dahi net bir şekilde görülebildiği, bu sayede işlevini iyi şekilde yerine getiren bu model, aynı zamanda nem ve sıcaklık ölçerek ekstra bir işleve de sahiptir.

Özellikle sade ancak şık yapısı sayesinde her ortama uyum sağlayabilen bu duvar saati, salon duvar saatleri içerisinde kişilerin tercih ettiği marka ve modellerden biridir. Gövdesi sağlam bir plastikten yapılan bu saat aynı zamanda metal parçalara da sahip olması sebebiyle sağlam bir yapıya sahiptir. 4 santimetrelik bir kalınlığı ve 30 santimetrelik bir çapı bulunan Maclean CE70 G Sessiz Kuvars Duvar Saati, aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışmaktadır.

duvar-saatleri

Maclean CE70 G Sessiz Kuvars Duvar Saati

1- Vikmari Cam Duvar Saatleri

Zarif ve şık tasarımlı bir saat arayan kişiler için önemli bir marka ve modeli olan Vikmari Cam Duvar Saatleri, cam yapısı ve zarif görüntüsü ile salon saatleri arasında kişilerin tercih ettiği ürünlerden biri olmaktadır.  Çok ince ve çok hafif bir yapıya sahip olan bu saatin ebadı ise 30×30’dur.

Kuvars çalışma mekanizması sayesinde zamanı oldukça doğru bir şekilde gösterebilen bu ürün, sahip olduğu cam kapak sayesinde içerisine kir ve tozun girmesini de engelleme özelliğine sahiptir. Oldukça ince bir saat olarak zarif bir görünüme sahip olan ve cam yapısı ile farklı bir görüntü sunan bu saat modeli, aynı zamanda rakamları ve kadranı da iyi bir şekilde göstermektedir.

duvar-saatleri

Vikmari Cam Duvar Saati
Kategori: