Yurt içi ve yurt dışına sık sık seyahat eden kişiler için valiz, valizin kalitesi ve dayanıklılığı büyük önem taşımaktadır. İnsanlar tarafından tercih edilen valizlerin özellikleri kolay yıpranmayacak, geniş ve kullanımı kolay tür valizler olarak belirlenmiştir. En iyi valiz markaları alt başlıklarda sırası ile verilmiştir.

Calvin Klein Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Calvin Klein evrensel olarak bilindik bir markadır. Bu markaya ait valizlerin görünüşleri ilk dikkat çeken özellikleridir. Renkleri, şekli ve dokusu ile müşterilerin ilgisini üzerine toplamaktadır. Bu marka valizler görünüşleri ile olduğu kadar kalitesi ve dayanaklılığı ile de ün salmaktadır. Kısa süreli ve uzun süreli seyahatler için farklı büyüklük ve genişlikteki modelleri mevcut olup müşteri ihtiyacına uygun olarak tercih yapılmaktadır.

Valiz ve küçük seyahat çantaları üzerinde markaya ait logo ve marka ismi bulunmaktadır. Bu Marka ve logonun valiz üzerine işlenmiş olması kişinin kendisine ait olan valizini kolayca bulmasına yardım olmaktadır. Böylece valiz ve seyahat çantalarının kaybolması da düşük imkânlı hale gelmektedir. Bu valizler uzun süreli kullanımları ile kendilerine ödenen parayı hak etmektedirler.

Ayrıca en iyi süt markaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

CAT Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

CAT markalı valizlerin kullanacak kişinin isteğine göre birçok modeli mevcuttur. Bu markalı valizleri diğerlerinden ayıran en temel özelliği ise uzun yıllar süren kullanımı olmasıdır. Kolay yıpranmayan, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak elde edilen bu valiz markası aynı zamanda taşınım kolaylığı ile de kişilerin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Valizlerin açılıp – kapanması bulundurduğu fermuar ile kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu fermuarlar kilitli hale de getirilebilir. Bu haldeyken valiz içinde bulunan kişinin önemli ve özel eşyaları güvenli hale gelmektedir. Valiz içinde bulunan küçük bölmeler ile de kişinin özel eşyalarının taşınması ve sızıntı yapmaması sağlanmaktadır.

Delsey Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Fransa kökenli bir marka olan Delsey farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bu marka valizler göze hitap eden görünüşleri ile ilgi çekmektedir. Bunun yanı sıra valizler dayanıklılık olarak son derece iyi durumda bulunmaktadır. Malzeme kalitesi ile farklılık yaratan bu marka darbeye karşı da dayanıklı özellik göstermektedir. Delsey uzun süreli ve kısa süreli seyahatlerde kişilerin sıklık ile tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak belirleyeceği boyutlar ile birlikte valiz tercihi gerçekleşmektedir.

Eastpak Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Eastpak çoğunlukla genç nüfusun tercih ettiği bir markadır. Kendine özgü renkleri, desenleri ve tasarımları ile özgün bir görünüme sahiptir. Dünya çağında ünlü birçok ünlü tasarımcı ile iş birliği içerisinde çalışan marka yıllar geçse de eskimeyecek tasarımları ile sık tercih edilenler listesine girmiş bulunmaktadır.

Bu marka valizlerin tercih edilme sebebi yalnızca özgün tasarımı olmayıp valiz içerisinde bulunan bol bölmeler ve kullanılan kumaşların eskimeyen türden olması da son derece etkilidir.

Tommy Hilfiger Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Lüks marka kategorisinde bulunan Tommy Hilfiger ürettiği valizler ile de kalitesi çizgisinde ödün vermemektedir. Kullanılan iyi nitelikteki ürünler ile üretilen bu marka valizler markanın kendine has sembolünün üzerine taşıması ile de tamamlanmaktadır. Marka simgesinde bulunan kırmızı, lacivert ve beyaz renkleri tasarımlı modeller üreten marka kendisini belli etmektedir.

Büyük bir iç hacme sahip bu valizler özellikle uzun süreli seyahatlerde kişiye kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu marka valiz modellerinin bünyesinde bulunan fermuar kilidi sayesinde ise kişinin şahsi eşyaları güvenli olarak taşınabilmektedir.

Verage Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Kişilerin kendi tercihlerine göre seçeceği birçok model ve renge sahiptir. Çeşitli kumaş kaliteleri içermektedirler. Parlak, simli, mat dokudaki kumaş kaplamalı modelleri ilgi çekmektedir. Valizlerin küçük, orta ve büyük olmak üzere boyutları vardır. Seyahat niteliğine uygun olarak bu boyutlardan herhangi biri tercih edilmektedir. Kumaş kaplamalı seçeneklerin dışında ise plastik valiz modelleri de mevcuttur. Plastikler sert bir dokuya sahiptir ve son derece sağlamdır. Kullanıcılar tarafından tercih edilen yüksek performans gösteren bir valiz markası olup en iyi valiz markaları arasında gösterilmektedir.

En iyi su arıtma cihazlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Herschel Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

 

Herschel son zamanlarda valiz ve çanta modelleri ile birlikte adından sıklıkla söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Bu valizler sürünürken tekerleklerinden yok denecek kadar az ses çıkmaktadır. Kullanan kişiyi ve çevresindeki insanları rahatsız etmeyecek sessizlikteki bu tekerlekler ile valizi yürütmek son derece rahat ve kolaydır.

Rengârenk ve birbirinden değişik desenleri ile yine genç bireylerin tercihindeki odak haline gelen Herschel valizler uzun süreli ömürleri ile de tercih edilebilir marka kategorisine girmiştir.

IT Luggage Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Bu markaya sahip valizlerin sıklıkla seçilmesinde ana sebep fiyat – performans oranında sağlanan dengeden kaynaklıdır. Diğer marka valizlere göre nispeten daha uygun fiyatlı bu marka valizler tüm seyahat çeşitleri ile uyum göstermektedir. Modası geçmeyecek desen ve renkleri ile kişilerin dikkatini çekmektedir.

IT Luggage markalı valizlerin birden fazla kapasiteli çeşitleri bulunmaktadır. Kişi uzun süreli seyahatleri için genellikle yüksek kapasitedeki ve geniş hacimli modellerini tercih etmektedir. Valizlerin yapım aşamasında kullanılan kumaş türlerinin kalitesi ve diğer gerekli gereçlerin yüksek niteliğe sahip olması sebebi ile üzün süreli kullanımlara uygun görülen bir marka haline gelmiştir.

National Geographic Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

İç hacmine göre büyük boy, orta boy ve küçük boy olmak üzere 3 çeşit büyüklüğe sahiptir. National Geographic aynı zamanda bir kanal olarak da bilinmektedir. Bu sebeple doğa ile içi içe olan insanlar da dâhil olmak üzere bu markaya ilgi duymaktadır.

Valiz üretiminde kullanılan malzemeler doğaya zararsız olup kaliteli malzemelerdir. Bu markaya ait valizler lüks markalar ile kıyaslandığında gözle görülebilir uygun fiyatı ile kullanıcılar tarafından seçilmektedir.

Antler Talara Valiz

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

Üretiminde kullanılan kumaş çoğunlukla polyesterdir. Bu marka valizler ultra – hafif özellik gösterirler. Tekerlekleri kolay hareket edebilen ve iyi kayganlıktaki malzemeden üretilmektedir. Kabin boy, orta boy ve küçük boy olmak üzere 3 boyutu vardır. Valizin tutacağı uzayıp kısalabilir olarak ayarlanabilmektedir. Bu markanın valizlerinin geneli 3 kilogramlık kütleleri ile taşınabilir orandadır.

En iyi şarjlı süpürgeler hakkında bilgiler yazımızdadır.

Samsonite Valizler

En İyi Valiz Markaları – 2021 Güncel – Valiz Arayanlara 12 Tavsiye

%100 polyesterden üretilen bu valiz markası canlı ve mat renk seçenekleri ile kişiye tercih imkânı sunmaktadır. Sunduğu 5 yıl garanti fırsatı ile birlikte tercih edilebilirlik oranı artmıştır. Kabin boy valiz modelinin kapasitesi 39 litre olarak bilinmektedir. Bu oran oldukça büyük olup kişilerin eşyalarının tamamına yanlarında bulundurmasına olanak sağlamaktadır. Valizlerin tutacaklarının boyunu değiştirmek mümkündür. Gerekli düğmeye basıldığı takdirde boylarında değişiklik meydana gelmektedir.

Özellikle uzun seyahatlerin kurtarıcısı haline gelen kabin boy Samsonite valizler kullanıcılar bu markayı tercih etme sebebi arasındadır. Böylece bu marka valizler en iyi valiz markaları arasına girmiştir.

En İyi Valiz Markaları Hakkında Merak Edilenler

En çok tercih edilen valiz markaları nelerdir?

Samsonite, Calvin Klein, Delsey vb markalar sık tercih edilenler arasındadır. Kişi kendi tercihine göre bu markalardan dilediği boyutta valiz seçebilmektedir.

Lüks markalara göre daha uygun fiyatlı valiz markaları nelerdir?

National Geographic valizler ve Delsey markalı valizler bunlara örnek verilebilir.

En iyi valiz markaları hangi malzemelerden üretilmektedir?

Valiz modeline göre değişmektedir. Bazı modeller polyesterden bazıları ise sert plastikten üretilmektedir.
Kategori: