Günümüzde birçok insan aşırı kilolarından şikayet etmekte ve fazla kilolarından kurtulabilmek adına birçok yöntemlere başvurmaktadır. Özellikle internet dünyasında birçok zayıflatma ürünlerini satın alıyor ve maalesef ki satın aldıkları birçok zayıflatma ürünlerinden istedikleri sonuçları elde edememektedirler. Ancak özellikle de son dönemlerde başta internet dünyasında olmak üzere birçok alanlarda satışa sunulan özel bir zayıflatma meyvesi aşırı kilolara sahip olan bireyler için umut ışığı olmuştur.

Taşıdığı birçok özellikleri sayesinde diğer birçok zayıflatma ürün ve bitkilerinden oldukça farklı niteliklere sahip olan bu meyvenin adı ise goji berry’dir. Kurt üzümü , Goji üzümü diye de bilinmektedir. Vitamin ve minareller bakımından da çok zengin bir protein deposu olan goji berry meyvesi özellikle Çin’de birçok tıp alanlarında güvenle kullanılmakta ve bu sayede insanların başta aşırı kilolardan kurtulmak üzere birçok gereksinimlerine doğrudan cevap vermektedir.

Goji Berry Üzümü Nedir? Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

 

Yapılan birçok araştırmalara göre Dünya’nın en yüksek dereceli antioksidan yiyeceklerinden biri olan goji berry meyvesi yine başta Çin olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde bolca tüketilmektedir.

Taşıdığı inanılmaz özellikleri sayesinde vücudun başta yağ oranlarını düşürebilen goji berry ayrıca metabolizmayı da düzenleyerek daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.

Son dönemlerde Türkiye’de de satışa sunulan goji berry meyvesi özellikle birçok ünlüler tarafından tercih edilmektedir. Aktarlarda ve internet dünyasının birçok sitelerinde çok uygun fiyatlarda satışa sunulabilen goji berry meyvesi özellikle de goji berry set halinde satılmakta ve piyasaya çıktığı ilk günden itibaren fazla kilolarından kurtulmak isteyen birçok birey tarafından kullanılmakta ve oldukça da etkili sonuçlar verebilmektedir.

İçeriğinde % 68 oranında karbonhidrat % 12 protein % 10 lipit ve yine % 10 oranında liflerin yer aldığı goji berry meyvesi ayrıca inanılmaz lezzeti sayesinde nefesin hoş kokmasına da olanak sağlamaktadır. Birçok testlerden başarıyla geçen goji berry zayıflama meyvesi ayrıca herhangi bir diyet gerektirmemektedir.

Goji Berry Nedir?

Goji berry bir meyve adıdır. Genellikle Çin’de yetişmekte ve kırmızı bir renge sahip olmaktadır. Goji berry insan vücuduna inanılmaz derecede faydalar sağlamaktadır. Goji berry meyvesinin en önemli özelliklerinden biri de zayıflatma özelliğidir.

Bu meyve diğer birçok zayıflatma ürünlerinden farklı olarak vücut yağının daha hızlı bir biçimde atılmasını sağlamakta ve bunu da genellikle 40 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir. Dünya’nın birçok bölgesinde yetiştirilebilen goji berry meyvesi özellikle Çin tıbbının önemli tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.

Goji Berry Kurt Üzümü Nedir

 

Goji Berry Meyvesinin Başlıca Faydaları Nelerdir?

Goji berry meyvesinin diğer birçok zayıflatma ürünlerinden ayrı olarak çok sayıda faydaları bulunmaktadır. Bu faydalar şunlardır;

  • Goji berry vücutta yer alan yağ keselerinin tamamen eritilmesini sağlamakta ve bununla birlikte aşırı kilolara sahip olan bireylerin aşırı kilolarından orantılı olarak kurtulmasını sağlamaktadır.
  • Goji berry hiçbir kimyasal madde içermediğinden dolayı insan vücuduna herhangi bir zarar vermemektedir. Goji berry’nin herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.
  • Goji berry  inanılmaz bir tada sahip olmaktadır. Bu nedenle özellikle de nefesin hoş kokmasına da yardımcı olmaktadır.
  • Goji berry zayıflatma özelliğinin yanında aynı zamanda metebolizmayı düzenlemektedir.
  • Goji berry vücuda enerji verme özelliğine de sahiptir. Dolaysıyla kullanıldığı anlardan itibaren etkisini göstermektedir.
  • Goji berry herhangi bir diyet gerektirmemekte ve iştahı da düzene koymaktadır.
  • Genellikle 40 gün içerisinde bireyin aşırı kilolarından tamamen ve kalıcı olarak kurtulmasını sağlamaktadır.
  • Goji berry hazımsızlığa da çok iyi gelmektedir.
  • Goji berry aynı zamanda kan şekerinin düzenlenmesine de önemli katkılar sunmaktadır.

 

Goji Berry Faydaları ve Zararları Nedir

 

Nerelerde Ve Nasıl Satılır?

Yukarıda da belirtildiği üzere goji berry meyvesi tek başına satışa sunulduğu gibi ayrıca set halinde de satışa sunulabilmektedir. Özellikle aktarlarda ve internet dünyasında yer alan birçok sanal aktarlarda uygun fiyatlarda satışa sunulabilmektedir.

Genellikle goji berry kullanıcılarının birçoğu goji berry meyvesini yalnız başına deği lde set halinde almaya tercih etmektedir. Çünkü özellikle set halinde satışa sunulan goji berry meyvesi etkisini daha kısa sürelerde göstermektedir.

Ülkemizde de birçok kullanıcıların güvenle kullanabildiği zayıflatma seti olan goji berry zayıflatma setinin içerisinde ise goji berry diet form çayı ve goji berry diet meyve tozu bulunmaktadır. Her iki goji berry setinin de günlük olarak 2 defa kullanılması 40 gün içerisinde oldukça etkili sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir.

Zayıflamak için kullanılan Goji Berry Nerede Satılır

 

Goji Berry Zayıftlatma Setinin Kullanımı Nasıldır?

Goji berry zayıflatma setinin kullanımı son derece basittir. Set gündelik olarak kullanılmakta ve günde 2 defa tüketilebilmektedir. Goji berry zayıflatma setinin kullanımı şu şekildedir;

1- Goji diet form çayının kullanımı

Goji diet form çayı günde 2 kez kullanılmaktadır.

İlk olarak sabah kahvaltısından 30 dakika öncesinde ve gece uyumadan yine 30 dakika öncesinde kullanılmaktadır. Sallama çay şeklinde olan goji berry diet çayı küçük çay bardağına boşaltılıp 2 dakika kadar karıştırıldıktan sonra ve yaklaşık olarak 5 dakika kadar da bekletildikten sonra içilmektedir.

2- Goji diet meyve tozunun kullanımı 

Bir su bardağına bir tatlı kaşığı kadar goji meyve tozundan dökülür ve hemen sonrasında ise su eklenerek 15-20 saniye kadar karıştırılır. Karıştırılma işleminin tamamlanmasından yaklaşık 2 dakika sonrasında ise afiyetle içilir.

Yukarıda da belirtildiği üzere goji meyve tozunun goji diet form çayıyla günlük kullanım miktarı aynıdır.

Her iki sette günlük olarak sabah ve gece vakitlerinde kullanılmalıdır. Goji berry setinin tamamen bitmesiyle birlikte aşırı kilolara sahip olan bireyler de yaklaşık olarak 40 günde farklı bir vücuda sahip olacak ve inanılmaz derecede şaşıracaklardır.

Goji Beri Zayıflama Seti

 

Goji Berry Zayıflatma Setinin Fiyatı Ne Kadardır?

Yukarıda da belirtildiği üzere genellikle aktarlarda ve birçok internet alışveriş sitelerinde satışa sunulan goji berry zayıflatma setinin fiyatları setin miktarı bakımından değişebilmektedir. Ancak genellikle goji berry setinin fiyatı 39 tl eden başlamakta ve 149 tl’ye kadar ulaşabilmektedir. Bununla birlikte goji berrt seti aynı zamanda garanti kapsamında satışa sunulmakta ve goji berry setini satın alan bireylerin belirtilen süreçlerde aşırı kilolarından kurtulamaması durumunda goji berry setini iade etme imkanına sahip olmaktadır.

Dolayısıyla goji berry setinin kullanılmasından ve satın alırken akıllarda soru işaretinin yer bulmasına gerek bulunmamaktadır. Ayrıca internet dünyasının birçok alışveriş sitelerinde satışa sunulan goji berry setinin bir başka avantajı ise bireyin ürün ödemesini kapıda nakit olarak yapabilmesidir.

Goji Beryy kullanımında kişinin hastalıkları bir etken olabileceği için kullanmadan önce mutlaka bir diyetisyenden destek almak en doğru karar olabilir. Aksi halde meyvenin uzun süreli ve fazla kullanımı vücutta bazı sorunlar yaratabilir.
Kategori: