Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmenlerimiz okul hayatımız boyunca bizi birçok noktada yönlendiren en önemli rehberlerimizdir. Öğretmenlerimizin varlığı sayesinde yetişkin birer birey olduğumuz zaman kazanmış olduğumuz karakterlerimizi daha çocukluktan oturtabilmekteyiz.

Öğretmenlerimizin doğum günleri onlar için olduğu kadar bizler için de önemli olduğundan öğretmene doğum günü mesajı atmamız öğretmenlerimize ne kadar değer verdiğimizi göstermektedir.

Öğretmene doğum günü mesajı örnekleri ise şöyledir;

 • Üzerimde çok büyük emek veren ve beni yetiştiren canım öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun, mutluluklar diliyorum.
 • Yarınlarınız her zaman mutlu ve sevinç dolu olsun. Bizleri iyi günlere hazırlayan değerli öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun
 • Bana geleceğin önemini ve irfanını öğreten en değerli öğretmenim. Seni çok seviyorum, yeni yaşınızı en içten dileklerimle kutluyorum.
Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Lise Öğretmenine Doğum Günü Mesajı

Lise öğretmenlerimiz hayatımızda ilkokul öğretmenlerimiz kadar oldukça önemlidirler. Bu dönemde bizlere arkadaşlık eden ve yol gösteren lise öğretmenlerimizin de doğum günleri oldukça önemlidir. Lise öğretmenine doğum günü mesajı örnekleri ise şöyledir;

 • Öğretmenim, hayatımın dönüm noktasında bana yol gösterici bir ışık ve en yakın arkadaşım olduğun için sana teşekkür ederim ve doğum gününü kutlarım.
 • Sınıfa girdiğimiz ilk gün bize artık burasının bir okul değil sizin de bir öğretmen olmadığınızı, okulumuzun bize yol gösterici bir yer sizin ise rehberimiz olduğunuzu söylemiştiniz. Tüm lise hayatımız boyunca bizlere en iyi rehber olduğunuz için size sonsuz minnetlerimizi sunar ve doğum gününüzü tüm arkadaşlarımız ile birlikte en içten şekilde kutlarız.

Anasınıfı Öğretmenine Doğum Günü Mesajı

Okul hayatımıza attığımız ilk adımda, annelerimizin olmadığı o gergin saatlerde veya ihtiyacımız olan birçok anda hayatımıza dokunan anasınıfı öğretmenlerimiz ve onların doğum günleri büyük önem taşımaktadır.

Anasınıfı öğretmeni doğum günü mesajı örnekleri ise şöyledir;

 • Canım öğretmenim iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim ilk öğretmenim olmuşsun. Bana verdiğin tüm emekler için sana teşekkür ederim ve doğum gününü kutlarım.
 • Sınıfımızın biricik neşesi bizim okuldaki annemiz. Annem söyledi ki bu senin doğum gününmüş bende senin doğum gününü kutlamak istediğim. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.
Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Duygusal Doğum Günü Mesajı

Öğretmenlerimiz hangi yaşta olursak olalım bizlerin kahrını çekmekte ve bizleri en iyi bireyler olmaya hazırlamaktadır. Onlar hiç doğmasalardı hayatlarımıza dokunmamış olacaklardır. Belki de biz bugün olduğumuz bu iyi insanlar olamayacaktık. Öğretmene duygusal doğum günü mesajı örneklerimiz ise şöyledir;

 • Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.
 • Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.
  Nice mutlu yıllara.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:
Kategori: