En İyi Arkadaşlık Siteleri

Yeni ilişkilere yelken açmak, yeni arkadaşlıklar edinmek, farklı insanlar tanımak isteyen kişiler için internet aleminde pek çok site ve uygulama seçeneği bulunmaktadır. Bu uygulamalarda ya da sitelerde yeni insanlarla tanışabilir, hoş vakit geçirebilirsiniz. Biz de sizler için sosyalleşebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz en iyi arkadaşlık siteleri ve uygulamaları hakkında bir yazı hazırladık.

Müjjde Arkadaşlık Sitesi

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Online arkadaşlık siteleri arasında yerini alan Müjjde Arkadaşlık Sitesi daha çok paylaşım odaklı olan bir site olarak karşımıza çıkar. Bu site üzerinden içeriklerinizi paylaşmanız mümkündür. Ayrıca çektiğimizi ister resimli ister resimsiz olarak paylaşabilirsiniz. İçeriklerinize gelen etkileşimler ile birlikte yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra detaylı arama yapmanız da Müjjde arkadaşlık sitesi ile mümkündür. Ayrıca beğenme oyunu oynayarak yeni insanlarla tanışmanız da ihtimaller dahilindedir. Böylece Müjjde aracılığı ile yeni arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler kurarak bu tiplerle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir ve ilişkinizi bir sonraki boyutlara taşıyabilirsiniz. Müjjde sitesine ücretsiz üye olarak yeni arkadaşlıklar edinme ve yeni ilişkiler kurmaya başlayabilirsiniz.

En iyi akıllı bileklikler hakkında seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

Badoo Arkadaşlık Sitesi

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Badoo arkadaşlık sitesi neredeyse 500 milyonluk bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Badoo’da hem yurt içi kullanıcılarla hem de yurt dışı kullanıcılar ile iletişime geçmeniz ve arkadaşlık bağı kurmanız mümkündür. Ayrıca Badoo diğer Arkadaşlık sitelerine nazaran çok daha fazla içeriğe sahiptir. Dilerseniz Badoo üzerinden arkadaşlık ettiğiniz insanlarla sesli arama ya da videolu görüşme sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra Badoo üzerinden çoklu sohbet odaları kurmak ve birden fazla kişiyle aynı anda sohbet gerçekleştirmek mümkündür.

Konum olarak yakınınızdaki insanları görüntülemenizi dahi Badoo üzerinden geçerli olmaktadır. Dolayısıyla en kullanışlı ve en yenilikçi arkadaşlık sitelerinin başında Badoo gelmektedir. Fakat neredeyse 500 milyonluk kullanıcı kitlesine sahip olduğu ve bu kullanıcıların dünyanın her yerinden olabileceği düşünüldüğünde ülkemizden Badoo’ya kayıt olan birinin yine ülkemizden başka biriyle eşleşmesi ya da denk gelmesi daha zorlu bir ihtimal barındırmaktadır.

Siberalem

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Siberalem sitesine ücretsiz ve çok kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olurken cinsiyetinizi belirtmeniz, kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirlemeniz, e-postanız adresinizi, doğum tarihinizi ve bedeni durumunuzu girmeniz yeterli olacaktır. Üye olduktan sonra ise kendi profilinizi daha detaylı ve kapsamlı bir şekilde kişiselleştirip güncelleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook üzerinden daha pratik bir şekilde üye olma olanağınız da bulunmaktadır. Siberalem Türkiye üzerinde kurulan ilk tanışma sitelerinden biridir. Bu konuda Türkiye’de kurulan diğer tanışma siteleri ne de öncülük etmiştir. Her ne kadar diğer sitelere göre içerik bakımından gelişmiş sayılmasa da Siberalem üzerinden tanışan, hatta ilişkilerini epey ileri boyuta getiren insanların sayısı da fazladır.

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Bu site Türkiye’de henüz yeni kurulan bir arkadaşlık sitesidir. Yeni kuruluyor olmasının getirdiği en iyi özelliklerden biri de Türkiye’deki en yenilikçi tanışma sitelerinden biri olma yolunda attığı ilerici adımlardır. Lavinsta arkadaşlık sitesinde ücretsiz bir şekilde kaydolabilir oldukça kullanışlı olan bu siteyi sizde yeni arkadaşlıklar edinmek ve yeni ilişkiler kurmak için kullanmaya başlayabilirsiniz. Lavinsta arkadaşlık sitesini diğer çoğu arkadaşlık sitelerinden ayıran en temel özelliklerden biri de bu sitede yer alan profillerin güvenilir ve gerçek profiller olmasıdır.

Tinder

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

100 milyondan daha fazla kullanıcıya sahip olan Tinder uygulaması eşleşme sistemi üzerine kuruludur. Oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Öncelikle Tinder uygulamasını mobil cihazınızı indirmeniz gerekmektedir. Ardından kendi profilinizi oluşturmanıza fotoğraf yüklemeniz lazım. Sonrasında diğer Tinder kullanıcıların profilleri ekranınızda birer birer gösterilir. Bu hususta sizin bir seçim yapmanız gerekir. Eğer profilini gördüğünüz kişiyle ilgileniyorsanız yapmanız gereken kişinin fotoğrafını sağa doğru kaydırmaktır. Eğer profilini gördüğünüz kişi ile ilgileniyorsanız sola kaydırırsınız. Eğer fotoğrafını sağa kaydırdığınız Tinder kullanıcısı da sizin fotoğrafınızı sağa doğru kaydırdıysa aramızda bir eşleşme sağlanır.

Yani iki kişi biri birinin profilini sağ kaydırmışa bu iki kişi eşleşir ve konuşmaya başlayabilir. Sizde Tinder uygulamasını cep telefonunuza indirip uygulamaya kayıt olduktan sonra yeni arkadaşlıklar edinme ve yeni ilişkiler kurmaya başlayabilirsiniz. Sahip olduğu kullanıcısı sayısı da Tinder uygulamasının en iyi arkadaşlık siteleri arasında ilk sıralarda yer aldığını ispatlar niteliktedir.

Satın alabileceğiniz en iyi Android TV Box ürünleri hakkında detaylar yazımızdadır.

OKcupid

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Bu uygulamada mobil cihazınıza indirdikten sonra kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır. Uygulamayı mobil cihazınıza indirdikten sonra kolayca üye olabilirsiniz. Üye olmak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi, adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi ve konumunuzu girmektir. Ayrıca Facebook üzerinden daha pratik bir şekilde üye olmanız da mümkündür. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra uygulama tarafından kişisel ilgi alanlarımızın belirlenmesi için sorulan birtakım sorulara yanıt vermeniz gerekir. Akabinde bu sorulara verdiğiniz cevaplar dahilinde OKcupid uygulaması içerisinde kendi ilgi alanlarınıza yakın olan insanlarla iletişime geçmeniz de mümkün olacaktır.

Happn

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Happn uygulamasıyla şu an bulunduğunuz konumla 250 metre arasında bulunan Happn kullanıcılarına görüntülemenizi mümkündür. Tıpkı Tinder uygulamasında olduğu gibi Hapnn uygulamasında da size en fazla 250 metre uzaklıkta olan bu kullanıcıların profillerini sağa ve sola doğru kaydırarak etkileşim kurarsınız. Eğer kullanıcı sizin ilginizi çektiyse profilini sağa doğru kaydırmanız gerekir. Fakat karşılaştığınız kullanıcı ile ilgilenmiyorsanız okulumuzun profilin sola doğru kaydırmalısınız. Profilini sağa doğru kaydırdığınız kullanıcı da sizinle ilgileniyorsa aranızda eşleşme sağlanır ve bu eşleşme zaman tünelinizde görüntülenir.

Bumble

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Bumble uygulamasını da mobil cihazınıza indirerek kullanmanız gerekir. Bu uygulamayı diğer arkadaşlık uygulamalarından ayıran en belirgin özellik bu uygulamada kurulan iletişim tamamıyla kadınların kararına bırakılarak sürdürülmektedir. Dolayısıyla bu uygulamanın kadın kullanıcılar için daha güvenli olduğunu söylemek mümkündür.

Uygulamanın işleyişi ise tıpkı Tinder ve Happn uygulamalarında olduğu gibi kaydırma üzerine eşleşme sistemindedir. İlgilendiğiniz kullanıcının profilini sağa kaydırarak bu kişiyle bir eşleşme fırsatı yaratırsınız. Bu kişi de sizinle ilgileniyorsa profilinizi sağa kaydırır. Fakat asıl önemli olan kısım bundan sonra başlar. İki kişi eşleştiğinde mesajı atan taraf daima kadın olmak zorundadır. İlk mesajı erkeklerin atması uygulamada olanaksızdır. Ayrıca kadın mesaj attıktan sonra geçen 24 saat içinde erkek kullanıcı kadının kullanıcının mesajına cevap vermemişse eşleşme de iptal olur.

MeetMe

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Bu uygulamayı kullanarak ortak alanlar paylaştığınız ve ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle etkileşim sağlayabilir, bu kişilerle arkadaş olabilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz. MeetMe uygulamasına kayıt olurken herhangi bir şekilde dil, din, ırk ve cinsiyet gibi ayrımlar söz konusu olmamaktadır. Bu uygulamaya kolayca üye olabilir ve ortak ilgi alanlarını paylaştığımız insanlarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca MeetMe uygulamasına kayıt olmak ve ilgi alanlarınızı belirledikten sonra ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz insanlara ulaşmak.

Muslima – Müslüman Evlilik Uygulaması

Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenler İçin En İyi Arkadaşlık Siteleri Önerisi

Muslima uygulaması ile birlikte Dünya’nın öbür ucundaki Müslüman erkeklerle ya da kadınlarla iletişime geçmeniz mümkündür. Bu uygulamanın asıl amacı da Dünya’nın her yerindeki Müslüman insanların birbiriyle tanışabilmesi ve kısmetse evliliğe dair adımlar atabilmesidir. Kendisine Müslüman bir eş arayan ve niyeti ciddi olan bütün kişilerin uygulamaya üye olup ruh eşine rastlaması mümkündür. Kendisine Müslüman bir eş arayan kişiler için Muslima’nın en iyi arkadaşlık sitesi olacağı muhtemeldir.

Bisiklet almak isteyenlere en iyi 12 marka seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.