En iyi ücretsiz mobil oyunlar mı arıyorsunuz? Bedava Oyun İndir listemiz, bir kuruş ödemeden cep telefonunuza indirebileceğiniz geniş bir ücretsiz oyun indirme arşividir aynı zamanda. Dahası, her hafta yeni bir ücretsiz oyun ekliyoruz. Bu nedenle, sunulan tüm en yeni ve en iyi mobil oyunları takip edip bedava indirmek için bu sayfayı yer imlerinize ekleyin! Listemizi takip et, telefona Bedava oyun indir yükle!

BEDAVA OYUN İNDİRME – ANDROID OYUNLARI

 

Ücretsiz Mobil Oyun İndir – Asphalt 8: Airborne

Asphalt-8-Airborne-ucretsiz-oyun-indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Gameloft’un,  Asphalt 8: Airborne oyunu, çok çeşitli parçalar sunan, çevrimiçi çok oyunculu ve birçok kilidi açarak ilerleyebileceğiniz çeşitli araçlar içeren offroad tarzı bir yarış oyunudur. Asphalt 8: Airbone biraz eski bir oyundur, ancak oynamak için tonlarca içeriği vardır. Ayrıca çevrimiçi çok oyunculu veya single oynamak için birçok modu da vardır. Ücretsiz olduğu düşünüldüğünde çok iyi bir oyun diyebiliriz, ancak uygulama içi satın alma stratejileri biraz agresif. Onu dert etmezseniz harika deneyim sizi bekliyor. Ücretsiz mobil oyun arayanlar mutlaka denemeli.

Asphalt 8 : Airbone Oyununu İndir

 

 

Critical Ops

Critical-Ops-bedava-oyun-indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Critical Ops, First Person Shoot oyunlarının yeni kuşağı arasındadır ve en iyilerden biridir. Bu oyundateröristlerle çeşitli kentsel odaklı seviyelerde savaşacaksınız ya da isterseniz terörist olarak oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz güçlü çevrimiçi multiplayer topluluğa sahiptir. Hâlâ devam eden bir oyun ve sıklıkla güncelleniyor. Tamamen ücretsiz FPS oyunu isterseniz, NOVA 3: Freedom Edition da oldukça iyidir.

Critical Ops Oyununu İndir

 

 

Clash Royale

Ücretsiz oyun indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Clash Royale, Supercell’in en son oyunu. Ayrıca, bu listey daha önce katılan Clash of Clans’ı da yapmışlardı. Clash Royale’de, kart toplayacaksın, güverteleri inşa edeceksin ve sonra çevrimiçi rakiplerle bire bir düelloya başlayacaksın. Clash of Clans gibi, herkes çevrimiçi savaşla kazanılan veya kaybedilen kupalara sahiptir. Ayrıca kartları paylaşmak için klanlar oluşturacak, mücadelede klan arkadaşlarına meydan okuyacak ve yeni kartların kilidini açmak için çeşitli şansınız olacak. Sağlam bir kartve strateji oyunu. Mutlaka deneyin deriz.

Clash Royale Oyununu İndir(ANDROID)

Clash Royale Oyununu İndir (IOS / IPHONE)

https://youtu.be/skHbLHkS5LE

 

 

Fallout Shelter

Fallout-Shelter-ucretsiz-indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Fallout Shelter, 2015 yılından beri, piyasada olan en iyi oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Fallout Shelter’ta ,  ilk başta sığınak inşa edip, yaşayan kişileri toplama (Dwellers denir), ve gelişen bir ekosistem oluşturmak gerekiyor. Yangınlar,  kötü adamlar tarafından baskınlar vb. engeller olacak. Oldukça başarılı bir simülasyon oyunu olduğunu söylemek gerek.

Fallout Shelter Oyununu İndir

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft

bedava oyun indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Hearthstone: Hercules of Warcraft, kartları açıp, kartları açtığınız güverte oyunları oluşturup, sonra inşa ettiğiniz güverteyi kullanan diğer oyuncular ile düello yaptığınız bir kart düello oyunudur. Birden fazla deste oluşturabilir ve Blizzard, daha fazla kart ve içerik eklemek için düzenli güncellemeleri yapmakta oldukça başarılı. Ayrıca, mobil cihazınızda veya PC’de hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Gerçek zamanlı PvP muharebesinde gerçek oyuncularla yüzleşmek istemiyorsanız,  botlarla da pratik yapmak için dövüşebilirsiniz. Herkesin denemesi için erişimi kolay ve oynaması ücretsiz olan bir oyun.

Hearthstone: Hercules of Warcraft Oyununu İndir

 

 

Plague, Inc

Plague-Inc-ucretsiz-mobil-oyun-indir[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Plague, Inc, hastalıkları değiştirmeniz ve onları dünyayı yok etmek için kullanmanız gereken bir strateji oyunudur. Temel fikir, yaptığınız bu patojeni birine bulaştırmak ve bunu harekete geçirip yaymak. Oyunda, her biri kendi patlama stratejisine sahip 12 hastalık var ve oyun geliştiricilerinin bir zamanlar CDC’de konuşmaya davet edildiği kadar gerçekçidir. Yayınlanmasından bu yana oynayabileceğiniz içeriğe genişletmeler eklendi ve bir seferde birçok kez oynatabilmeniz için oyun birden fazla dosya için kaydedip yükle oyun işlevselliği ile birlikte geliyor. Zorlu bir oyun, ancak kontrol etmeye de değer bir oyun.

Plague, Inc Oyununu İndir

 

 

Vainglory

Vainglory-ucretsiz-oyun-indirme[Fiyat: ÜCRETSİZ – Uygulama içi satın alma ] Vainglory belki de şu anda Android’de bulunan en iyi MOBA (Mobil Online Savaş Arenası Oyunu). Yüksek kare hızlarına, sınırsız serbest oynamaya ve sağlam bağlantılara sahiptir. Tüm MOBA’larda gördüğünüz gibi, insanlarla takım kurabilir ve diğer takımlara karşı baş başa gidebilirsiniz. Ayrıca iyi grafikler, kilit açma ve oynayacak 25’den fazla kahraman var; isterseniz botlarla (veya karşı) oynayabilirsiniz. Kontrol etmek isterseniz Vulkan API’sini kullanabilen bir beta sürümü de var.

Vainglory Oyununu İndir

 

 

Bedava Oyun İndir –  Hopeless: The Dark Cave

Bu oyunun türü: Korku, komedi ve sevimlilik 🙂 Küçük akkor ka birliğinizle karanlık kötü huylu kan hücrelerine karşı savaşın! Mutlaka denemelisiniz.

Hopeless: The Dark Cave Oyununu İndir

hopeless-dark-cave-ucretsiz-android-oyun-indir

 

 

 

BEDAVA OYUN İNDİRME – IOS / IPHONE OYUNLARI

 

Bedava Oyun İndir Yükle – Afterpulse

Şimdiye kadar iPad’in grafik işleme yeteneklerinin bir demosunu hala görmediyseniz, Afterpulse’u indirin. Bazı eski iPhone’ları ve iPad’leri artık desteklemiyor! Bu, tek başına bir şey yapmanızı sağlayan muhteşem bir üçüncü kişi shooter oyunu: düşmanlara ateş et. Hayır, gerçekten bu kadar.

Ardından, birkaç atış yapmanızdan sonra hızla atılır ve çok oyunculu bir çevrimiçi oyun olur. Her ikisi için de bir ölüm maçı ya da takım ölüm maçı oynuyorsunuz. Ekran üstü joystick ile hareket ettirin, sağdaki ekran kumanda çubuğuyla hedefleyin ve ateşe devam edin. Çok basit, çok yoğun, muhteşem.

Afterpulse Oyununu İndir

 

CARRAGE

Madmax filmini bilenlerin ve sevenlerin beğeneceği Carnage oyunu, sizi eski hurda ve hırpalanmış araçlarla çılgın maceralara sürükleyecek. Denemenizi öneririz.

Carnage Oyununu İndir

 

 

ROYAL REVOLT

Büyüyü öğrenmek için Bogsmarts’a genç bir prens gönderilir. O yokken, karışık akrabalar onun krallığının sonunu getirmeye çalışıyorlar.

Bu olmayacak.  Prens ve ordusu, bu büyüleyici ve cömert gerçek zamanlı strateji oyununda 58 tane kaleyi sizin yönetimizde ele geçirecek!

Royal Revolt Oyununu İndir

Kategori: