Bitcoin son 24 saatte rekor kırmadı ama oldukça iyi bir kazanç elde etti. Bitcoin yeniden rekor kırmaya doğru ilerlediği son zamanlarda kazanç konusunda yatırımcılara istenenden çok daha fazlasını kazandırıyor.

İçeriğe geçmeden önce BTC satın almak isterseniz, En Güvenilir Bitcoin Siteleri içeriğimize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bitcoin yakın zamana kadar düşüş eğilimleri geçirdi ve yatırımcılara zor birkaç gün yaşattı. Tüm bunlar yaşanırken kripto para birimi sahibi kimseler kazançlarının daha fazla düşebilecek olduğunu düşünerek kripto para birimi sahibi olup olmamak konusunda bazı kendilerince haklı oldukları soru işaretlerine yanıt aradılar. ABD merkezli kripto para birimi yatırımcıları ve Çin merkezli kripto para birimi sahibi olan yatırımcıların hareketlerinin ne olacağını takip etmeye başladılar. Beklenmedik bir anda 2 gün önce Bitcoin fiyatında artış gündeme geldi ve kripto para yatırımcılarının kazançlarında git gide daha fazla artışlar söz konusu olmaya başladı.

Bitcoin Kazançlı Bir Yatırım Aracı Mı?

Beklenmedik bir yükseliş sonrasında yatırımcılar ”Bitcoin kazançlı bir yatırım aracı mı?” diye sormaya başladılar ve haklı olarak kripto para birimi yatırımcıları kazançlarının artıp artmayacak olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt aramakla beraber yatırım yapıp yapmamak konusunda da soru işaretlerinin kendileri için yanıtlanmasını istediler.

Bakıldığı zaman kripto para Bitcoin yatırımcılarına 10 yıl içerisinde envai çeşit farklı dönemde kazanç getirdi ve zaman zaman zararlara ve onarımı mümkün olmayan kayıplara neden oldu. Tüm bunlar aslında kripto para yatırımcılarının büyük bir kazanç sahibi olma umudu ile girdiği kripto para birimi piyasasında beklediklerini bulup bulamayacakları ile yakından ilişkiliydi.

Bitcoin Kazançlı Bir Yatırım Aracı Mı?

Bitcoin yatırımı ne kadar kazandırabilir? Diye soran yatırımcılar beklemelerinin bir hatası sonucu kaybettiler. Geçtiğimiz 2 gün önce 200 bin liralık Bitcoin yatırımı yapan bir yatırımcı an itibariyle ortalama olarak 225 bin lira kazancın sahibi olabilecekti ve 25 bin lira 2 gün içerisinde çok çok iyi bir kazanç olurdu. Ancak yatırımcıların sadece belirli bir bölümünde bu söz konusu yatırımların yapıldığı gözlemlendi. Kripto para sahibi olan kripto para yatırımcıları kazançlarının düşecek mi yoksa yükselecek mi olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt ararken fiyatlar beklenmedik seviyeleri gördü.

10.000 dolara çıkmasa bile yakın zamanda Bitcoin fiyatında 10 bin dolar seviyesine de yükselişler gözlemlenebilir. Yatırımcı olacak her kimsenin dikkatli olarak bu dönemde bile yatırım yapmasının kendilerine kazanç olarak geri dönebilecek olduğu, fiyatları arttıracak olan gelişmelerden bir tanesinin Çin merkezli olan Bitcoin sahibi yatırımcılar olduğu unutulmamalı. Türkiye’de yatırım yapan Bitcoin yatırımcısı tüm dünyada kabul görebilecek bir kripto paraya sahip oluyor ve bu da kripto para birimi sahibi olan kimselerin her an daha fazla kazanç elde edebileceği, sadece Türk yatırımcıların hareketleriyle sınırlı olmayan bir piyasada yatırım yaptıklarını gösteren çok önemli bir detay.

*Bitcoin sahibi olacak yatırımcılar dikkatli olmalı

*Bitcoin her an değer kaybedebilir veya kazanç elde edebilir

*Bitcoin kesin kazanç yöntemi değildir ve kesin kazanç garantisi verenlere inanılmamalıdır, aksi durumda kayıplar ve onarılması mümkün olamayabilecek zararlar söz konusu meydana gelebilir!..
Kategori: