Çalışma Masaları

Özellikle ofislerde fazlasıyla ihtiyaç duyulan çalışma masaları aynı zamanda eğitim öğretim dönemi sürecinde öğrencilerin de oldukça ihtiyacı olan ürünler olmaktadır. Genellikle çalışma sırasında ihtiyaç duyulan birçok malzemeyi depolama özelliği gösteren bu ürünler ergonomik olmaları ile de oldukça işlevseldirler.

Ancak çalışma masası seçimi yapmak oldukça önemli bir konu olmaktadır. Çalışma masası seçimi yaparken ilk olarak çalışma masasını kullanacağınız noktanın alanını iyi bir şekilde ölçmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda sizin için ihtiyacınız olan çalışma masası modeli nasıl bunu belirlemeniz gerekmektedir. Bu durumda çalışma masası tercihi yaparken mutlaka incelemeniz gereken çalışma masaları örnekleri şöyledir;

11- Kelebek Cara Çalışma Masası

10- Nurus Otto Ayarlanabilir Çalışma Masası

9- Çilek Dark Metal Çalışma Masası

8- Bürotime Puzzle Çalışma Masası

7- Ikea Micke Çalışma Masası

6- Adore Milano Kapaklı Üniteli Çekmeceli Çalışma Masası

5- Doğtaş Clara Çalışma Masası

4- Divanev Visera Çalışma Masası

3- Enza Home Piedra Çalışma Masası

2- Alfemo Kids&Teens Vintage Mode Çalışma Masası

1- Tepe Home Lavoro Metal Raflı Çalışma Masası

11- Kelebek Cara Çalışma Masası

Mobilya üretiminde oldukça işlevsel ve ergonomik çalışma masası modeli Kelebek Cara Çalışma Masası olmaktadır. Cara genç odası koleksiyonuna ait bu parça fazla alan kaplamaması ve ahşap görünümü sayesinde genç odalarının en çok tercih edilen çalışma masası modeli olmaktadır.

calisma-masalari

Kelebek Cara Çalışma Masaları

Tüm mobilyalar ile uyum sağlayabilecek olan bu masa şık ve sade görünümüyle hem genç odalarında hem de ofislerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bronz kulpları ve çekmeceli modeli ile yer kaplamadan rahat bir çalışma alanı oluşturmaktadır.

10- Nurus Otto Ayarlanabilir Çalışma Masası

Nurus Otto Ayarlanabilir çalışma masası modelleri ile bu masada çalışma gerçekleştirecek olan kişinin boyuna göre masa yüksekliği ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda sürekli olarak masa başında çalışmakta olan kişilerin ara sıra ayakta da çalışabilmeleri için özel olarak yükseltilebilen bu ürünler genellikle ofislerde daha çok tercih edilmektedirler.

Üzerinde bulunan tuş sayesinde yüksekliğini belli bir mesafe boyunca ayarlayabilirsiniz bu masalar çalışma anında vücut sağlığınızı korurken aynı zamanda rahat bir çalışma alanına sahip olmanızı da sağlamaktadır.

calisma-masalari

Nurus Otto Ayarlanabilir Çalışma Masaları

9- Çilek Dark Metal Çalışma Masası

Mobilya üretiminde uzun yıllardan beri oldukça popüler markalar arasında yer alan Çilek markası öğrencileri düşünen çalışma masası tasarımı ile oldukça şık bir görünüm ve rahat bir çalışma alanı sağlamaktadır.

Çilek Dark Metal Çalışma Masası, içerisinde usb girişi bulunması bu masaları oldukça işlevsel hale getirmektedir. Aynı zamanda 134 cm genişliğindeki bu masa gönder çok yer kaplamaması sayesinde birçok alanda kullanılabilmektedir.

calisma-masalari

Çilek Dark Metal Çalışma Masaları

Diğer çalışma masalarına göre en önemli farkı masanın ünitesi üzerine yazı yazabilmek mümkündür aynı zamanda karatahta ve notları asmak için de özel bir bölümü bulunmaktadır.

8- Bürotime Puzzle Çalışma Masası

Şık tasarımı ile ofislerin ve çalışma odalarının vazgeçilmezi olan Bürotime Puzzle Çalışma Masası modeli geniş ve L şeklindeki modeliyle oldukça konforlu bir çalışma masasıdır. Farklı ebatlarda üretilmekte olan bu çalışma masaları hem şık hem de ergonomik ürünlerdir

calisma-masalari

Bürotime Puzzle Çalışma Masaları

7- Ikea Micke Çalışma Masası

Beyaz ve antrasit renklerde üretilmekte olan Ikea Micke Çalışma Masası sade tasarımı ile birçok alanda kullanılabilmektedir. IKEA çalışma masası olarak üretilmiş bu ürünler IKEA’nın kendi üretimidir.

Bu ürünler her renk ve her mobilya ile uyum sağlayabildiği için istediğiniz kitaplık veya çekmece üniteleri ile kombin edilebilmektedir.

calisma-masalari

Ikea Micke Çalışma Masaları

6- Adore Milano Kapaklı Üniteli Çekmeceli Çalışma Masası

Doğal ahşaptan üretilmekte olan Adore Milano Kapaklı Üniteli Çekmeceli Çalışma Masası özellikle öğrenciler için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Fazla yer kaplamayan bu ürün aynı zamanda geniş rafları sayesinde birçok kitabı veya çalışma ürünü depolamayı kolaylaştırmaktadır.

calisma-masalari

Adore Milano Kapaklı Üniteli Çekmeceli Çalışma Masaları

5- Doğtaş Clara Çalışma Masası

Şık tasarımı ve ahşap görünümü ile oldukça mükemmel bir görüntüye sahip olan Doğtaş Clara Çalışma Masası modern tasarımı ile çalışma odalarında veya ofislerde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

calisma-masalari

Doğtaş Clara Çalışma Masaları

4- Divanev Visera Çalışma Masası

Genç odası tasarımları içerisinde yer alan Divanev Visera Çalışma Masası kitaplığı ve üst modülü ile birlikte satılmaktadır.

Sade ancak oldukça fonksiyonel bu model aynı zamanda deri kulplarıyla dikkat çekici ve şık bir görünüme sahip olmaktadırlar.

calisma-masalari

Divanev Visera Çalışma Masaları

3- Enza Home Piedra Çalışma Masası

Mermer görünümü verilmiş olan Enza Home Piedra Çalışma Masası çift çekmecesi ve yan korumalıklarını ile genellikle kütüphanelerde veya dershanelerde sınav merkezleri bölümünde sıklıkla kullanılmaktadır.

calisma-masalari

Enza Home Piedra Çalışma Masaları

Ancak evlerde de çalışma masası olarak veya kitaplık olarak da bu masa kullanılabilmektedir. Bu ürünün üst dolabı ise geniş rafları sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür.

2- Alfemo Kids&Teens Vintage Mode Çalışma Masası

Alfemo Kids&Teens Vintage Mode Çalışma Masası bu koleksiyonun tamamlayıcı ürünü olmaktadır. vintage modasında üretilmekte olan bu çalışma masası oldukça şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Açık ve kapalı rafları bulunan kitaplığı bu setin tamamlayıcısı olmaktadır.

Özellikle gençlerin neredeyse tüm zamanını odasında geçirdiği göz önüne alındığında bu masa ve bu masanın dahil olduğu tüm Alfemo Kids&Teens Vintage Mode koleksiyonu oldukça zarif ve ilgi çekici bir görünüme sahiptirler.

calisma-masalari

Alfemo Kids&Teens Vintage Mode Çalışma Masaları

1- Tepe Home Lavoro Metal Raflı Çalışma Masası

Metal ayakları ile oldukça dayanıklı ve sade bir görünüme sahip olan Tepe Home Lavoro Metal Raflı Çalışma Masası yan tarafında bulunan 4 raflı kitapları ile birlikte tasarlanmış oldukça modern bir üründür.

calisma-masalari

Tepe Home Lavoro Metal Raflı Çalışma Masaları

Genellikle ofislerde sıklıkla kullanılan açık planlı çalışma masaları arasında bu ürün oldukça fazla tercih edilmektedir.