Dershane Fiyatları

Dershaneler, öğrencilerin daha başarılı olabilmelerini sağlamak amacı ile tüm dersler ya da belirli derslerde kişilerin bilgi seviyelerinin yükseltilmesini sağlamaktadır. Dershaneler, öğrencilerin bir üst seviyedeki eğitim kurumuna geçebilmesi için kendilerini geliştirmesini, daha planlı ve disiplinli çalışmasını, güncel sorulara ve müfredata daha hakim olmasını sağlamaktadır. Liseye hazırlık ve üniversiteye hazırlık için tercih edilecek dershaneler olduğu gibi kişilerin üniversite sonrasında da farklı sınavlara hazırlanabilmesi için eğitim veren dershaneler bulunmaktadır. Kamu personeli seçme sınavına hazırlık, TUS ve DUS sınavlarına hazırlık ve DGS eğitimi veren dershaneler, kişilerin eğitim hayatı boyunca destek alabileceği kurum ve kuruluşlardır. Kişilerin tercih edebileceği dershaneler ve dershane fiyatları şu şekilde sıralanabilir;

8. Kültür Dershanesi

dershane-fiyatlari

Kültür Eğitim Kurumları – Dershane Fiyatları

Kültür Dershanesi, oldukça eski bir kurumdur. Öğrencilerin hem liseye hem de üniversiteye hazırlık süreçlerinde eğitim veren Kültür Dershanesi, ülkemizin birçok ilinde şubelere sahiptir. Yaklaşık olarak yüz beş adet şubeye sahip olan Kültür Dershanesi, kırk üç yıllık bir eğitim tecrübesine sahiptir. Kaliteli eğitim anlayışı ve alanlarında uzman olan öğretmenleri ile dershaneyi tercih eden öğrencilerin iyi bir eğitim alabilmesini sağlamaktadır. Kültür Dershanesinin hazırlık eğitimleri 5 bin TL ile 18 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

7. Final Dershanesi

dershane-fiyatlari

Final Eğitim Kurumları – Dershane Fiyatları

Final Dershanesi, 1979 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan’da da şubelere sahip olan firma, ülkemizde de birçok şehirde öğrencilere hizmet vermektedir. Final Dershanesi, lise ve üniversiteye hazırlığın yanı sıra, KPSS ve yabancı dil alanlarında da dershane eğitimleri vermektedir. Final Dershanesinin ortalama fiyatları 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar, tercih edilecek kursa ve ders saatlerine göre de değişiklik gösterebilmektedir.

6. Sınav Dershanesi

dershane-fiyatlari

Sınav Eğitim Kurumları – Dershane Fiyatları

Sınav Dershanesi, lise ve üniversite hazırlık eğitimlerinin yanı sıra, yabancı dil ve uluslararası geçerliliği olan eğitimleri ile de dikkat çekmektedir. Yaklaşık olarak üç yüz adet şubeye sahip olan Sınav Dershanesi, okul öncesi eğitim ve lise eğitimi gibi kurumları ile de hizmet vermektedir. Ülkemizin hemen her ilinde şubesi bulunan Sınav Dershanesinin fiyat aralığı, 8 bin TL ile 19 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

5. Uğur Dershanesi

dershane-fiyatlari

Uğur Eğitim Kurumları – Dershane Fiyatları

Uğur Dershanesi, vermiş olduğu kaliteli eğitim ve yenilenen müfredatın derslerde uygulanması ile öğrencilerinin bilgi gelişimlerini olumlu yönde etkilemektedir. Hem liseye hazırlık hem de üniversiteye hazırlık eğitimlerini veren Uğur Dershanesi, BAU Global eğitim ağının bir parçasıdır. Dershanede eğitim veren tüm öğretmenler, kendi alanlarında oldukça yetenekli olup öğrencilerin, dersler konusunda gelişim sağlamasının yanı sıra, farklı bakış açılarına sahip olmasını da sağlamaktadır. Uğur Dershanesinin fiyat aralığı ise, 6 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

4. Birey Dershanesi

dershane-fiyatlari

Birey Okulları – Dershane Fiyatları

Birey Dershanesi, yirmi beş yıllık tecrübeye sahip bir eğitim kurumudur. Dershanelerin yanı sıra, öğrenciler için kurmuş oldukları liseler ve ilk okullar ile de eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Az sayıya sahip sınıflarda eğitim veren Birey Dershaneleri, öğrenciler ile birebir ilgilenerek derslerin daha net ve kolay bir şekilde anlaşılabilmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin hem liseye hem de üniversiteye hazırlanması için eğitim veren Birey Dershanesi, dershane fiyatları ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Birey Dershanesinin fiyat aralığı, 4,500 TL ile 13 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

3. Fen Bilimleri Dershanesi

dershane-fiyatlari

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları – Dershane Fiyatları

Fen Bilimleri Dershanesi, oldukça uzun yıllardan beri eğitim vermekte olan bir kurumdur. Ülkemizin pek çok ilçesinde şubesi bulunan Fen Bilimleri Dershanesi, yaklaşık olarak seksen adet şubeye sahiptir. Fen Bilimleri Dershanesi, öğrencilerin liseye hazırlık ve üniversiteye hazırlık süreçlerinde, daha başarılı sonuçlar elde edebilmeleri için eğitimler vermektedir. Fen Bilimleri Dershanesi’nin fiyat aralığı, tercih edilen eğitim seviyesine ve ders saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Dershaneye ait fiyat aralığı ise, 6 bin TL ile 10 bin TL arasındadır.

2. Çözüm Eğitim Kurumları

dershane-fiyatlari

Çözüm Kurs Merkezi – Dershane Fiyatları

Çözüm Kurs Merkezi, Türkiye geneli şubeleri ile öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmalarını ve sınavlarda iyi derecelere sahip olmalarını sağlamak için eğitimler vermektedir. Lise ve üniversite hazırlık eğitimleri ile öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim sunan Çözüm Kurs Merkezi, tecrübeli personelleri ile öğrencilerin kişisel gelişimlerini de katkı sağlamaktadır. Birçok ailenin ve öğrencinin tercih ettiği Çözüm Eğitim Kurumları’nın fiyatları, 5 bin TL ile 16 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

1. Limit Dershanesi

dershane-fiyatlari

Limit Eğitim Kurumları Limit Dershanesi – Dershane Fiyatları

Limit Dershanesi, lise ve üniversite sınavlarında öğrencilerin yüksek puanlar alabilmesi adına eğitim veren bir kuruluştur. Sınıflarında son teknolojik ürünlerin kullanımı ile daha etkili ve anlaşılır bir şekilde eğitim vermeyi benimseyen bu kuruluş, öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatına sahip olması için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Dershane fiyatları ile Limit Dershanesi, sıklıkla tercih edilmektedir. Limit Dershanesi’nin fiyatları, 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.