Akıllı cep telefonları artık hayatımızın her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Günlük işlemlerinizin market alışverişlerimizden bankacılık işlemlerine kadar çoğunu artık akıllı cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Akıllı cihazımızın bozulduğu ya da şarjı bittiği anlarda ise günlük işlerimizin çoğunun sekteye uğraması ise işten bile değildir. Dolayısıyla birçoğumuz akıllı cihazlarımızın daima şarjı olmasını istiyordur. Biz de sizin için iyi verim alabileceğiniz en iyi powerbank modellerinden 10 tanesini inceledik.

Samsung EB-U1200CSEGWW 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Lityum Polimer batarya tipine sahip olan bu ürünü USB ile şarj olabilen bütün telefonlarda ve tabletlerde kullanabilirsiniz. 10.000 mAh güç kapasitesi bulunan ürün ile cihazınızı iki ya da üç kez bütünüyle şarj etmeniz mümkündür. 4 saatlik bir şarj süresi vardır. Type-C ile şarj edilen bataryaya sahiptir. Genişliği 7 santimetre, yüksekliği 14 santimetre ve derinliği ise 1.5 santimetredir. Gümüş rengi seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Ürünün ayrıca 2 yıllık garantisi bulunmaktadır.

En iyi ütü markası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Sony CP-V10B 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Sony güvenli şarj sisteminin bulunduğu bu cihazda akıllı güç kontrol işlevi ve ısıya dayanıklı olma özelliği bulunmaktadır. Sade bir tasarıma bulunan ürünün taşınabilirliği ise oldukça kolaydır. 10.000 mAh güç kapasitesi bulunan bu taşınabilir şarj cihazının bir akıllı telefonu 3 kez üst üste şarj etmesi mümkündür. Ayrıca üründe hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Üründeki 1,5 A çıkışı sayesinde ürününüzü 3 kat daha hızlı şarj etmeniz mümkündür. USB kablosu ile şarj edilebilen bütün akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Akıllı telefonların dışında tabletler ve hatta fotoğraf makineleri de Sony tarafından piyasaya sürülen bu taşınabilir şarj cihazı ile şarj edilebilir.

Philips DLP1710C 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Bu taşınabilir şarj cihazı ürününü bütün Android cihazlarda ve iOS cihazlarda kullanabilirsiniz. 10.000 mAh güç kapasitesine sahip olan bu ürün Android cihazınızı birden fazla kez şarj etmek de yeterli olacaktır. Ürünün batarya teknolojisi ise Lityum Polimer’dir. Ürünün şarj süresi ise 3 saat kadardır. Ürünü Type-C ilaç arz etmek mümkün olmaktadır. 250 gram ağırlığında olan bu ürünün genişliği 6,5 santimetre, yüksekliği 13,5 santimetredir. Derinliği ise 1,5 santimetre olan bu cihaz kolaylıkla taşınabilir. Cihazın 2 yıllık garantisi de bulunmaktadır. Ayrıca ürünün 2 kat daha hızlı şarj etme özelliği de vardır. Üründe çift USB girişi bulunur. Dolayısıyla aynı anda iki cihazı birden şarj edebilirsiniz.

ANKER PowerCore Select 1000 mAh 2port PowerIQ 12 W + 10 W Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Bütün akıllı cihazlarla ve akıllı telefon markaları ile uyumlu lan bu taşınabilir şarj cihazı Lityum Polimer batarya tipine ve teknolojisine sahiptir. 1000 mAh güç kapasitesi bulunan ANKER marka taşınabilir şarj cihazını yaklaşık olarak 1,5 saatte şarj edersiniz. En iyi powerbank listemizde kendine yer bulan bu ürün özellikle güvenlik seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Üründe aşırı yük koruması ve aşırı yüklenme koruması gibi özellikler mevcuttur. Ayrıca cihazda yeniden şarj etme kontrol ekranında bulunmaktadır. Kutunun içeriğinde ise söz konusu olan taşınabilir şarj cihazını dışında şarj kablosu ve bir adet de taşıma çantası verilmektedir. Ürün 6 santimetre genişliğinde, 9,2 santimetre yüksekliğinde ve 2,2 santimetre derinliğindedir. Ürünün ağırlığı ise 180 gramdır. Üründe 2 adet USB çıkışı bulunmaktadır. Bu çıkışlardan biri 12 W, diğeri ise 10W’dir.

TECC 2BB157S 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Lityum polimer batarya tipi bulunan ürünün batarya teknolojisi ise li-polmyer olmaktadır. Ürün USB ile şarj olan bütün cihazlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu ürünün en iyi powerbank listesine dahil edilmesinin en temel sebeplerinden biri ise ürünün güç kapasitesidir. Üründe 20.000 mAh güç kapasitesi vardır. Dolayısıyla şarj süresi de diğer taşınabilir şarj cihazı ürünlerine göre biraz daha fazladır. Yani ürün 20 kadar saatte şarj olabilmektedir. Fakat bu ürünle USB girişi ile şarj olabilen bir akıllı cihazınızı yaklaşık olarak 6 ila 8 kez şarj edebilirsiniz. Ayrıca ürünün üzerinde şarj durumunu gösteren LED aydınlatmalar da bulunmaktadır. 2 adet girişi bulunan üründe 2 adet cihazınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. Çin’de üretilen bu ürünün 2 yıllık resmi garantisi bulunmaktadır. Genişliği 12 santimetre, yüksekliği 17 santimetre ve derinliği ise 5 santimetredir.

MAXOAK 50000 mAh

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Bu cihazın en iyi özelliklerinden başında gelen özellik cihazdaki güç kapasitesidir. Cihazın 50.000 mAh güç kapasitesi bulunmaktadır. Bundan dolayı bu taşınabilir şarj cihazını full moddayken oldukça uzun bir süre kullanmanız olasıdır. Üründeki giriş sayısı ise 6’dır. Yani bu taşınabilir şarj cihazında 6 farklı cihazınızı aynı anda şarj etmeniz mümkündür. Ürün iPhone 5 haricindeki bütün iPhone modelleri yine uyumludur. Samsung tarafından üretilen cihazlar arasında ise Samsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy S7 arasındaki bütün cihazlarla kullanılabilir. Ürün ayrıca Samsung Galaxy Note 2, 3, 4 ve 7 modelleri ile de kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün çoğu dizüstü bilgisayar modelini de şarj edebilmektedir. MAC cihazınızı da MAXOAK 50000 mAh taşınabilir şarj cihazınız ile şarj edebilirsiniz. Fakat MAC cihazınızı bu ürünler şarj etmek için ufak bir dönüştürücü ihtiyacınız bulunmaktadır.

Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Taşınabilir şarj cihazları arasında satış rekoru kıran bu ürün 20.000 mAh güç kapasitesine sahiptir. 2 adet girişi bulunan Xiaomi 20.000 mAh taşınabilir şarj cihazınızda aynı anda iki cihazınızı şarj edebilirsiniz. Bu hususta Xiaomi markasının sunduğu kaliteli ürünlerin farkını anlamanız da uzun sürmeyecektir. Bu ürün üzerinde yapılan inceleme akabinde iPhone 6 cihazını günde 7 kez şarj edebildiği saptanmıştır. Ayrıca bu cihaz günde 2 kez MAC cihazını da şarj etmiştir. Xiaomi tarafından üretilen bu taşınabilir şarj cihazının sağladığı güç verimliliği ise %10 oranındadır. En iyi powerbank listesinde olmayı hak eden bir ürün.

RAVPower Lustre 6700 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Üründe bir adet giriş bulunmaktadır. Bu özellik her ne kadar diğer taşınabilir şarj cihazları nazaran daha geri görmüş olsa bile tek bir port ile cihazınızı tam verimlilikte ve en güvenli şekilde şarj etmeniz sağlanmaktadır. Bu taşınabilir şarj cihazının 6.700 mAh güç kapasitesi bulunur. iPhone 7 üzerindeki bütün iPhone cihazlar ile uyumludur. Ürünü iPad Mini 1 ve iPad Mini 2 cihazlarını şarj etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca Samsung Galaxy S5 ve üzeri cihazları ve buna benzeyen çoğu cihazı bu taşınabilir şarj cihazı ile rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

En iyi ses yükseltme programları hakkında detaylar yazımızdadır.

iMuto 30000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

iMuto tarafından üretilen bu taşınabilir şarj cihazının 30.000 mAh güç kapasitesi vardır. Bu ürünle birlikte akıllı cihazınızı art arda 6 – 8 şarj etmeniz mümkündür. iMuto 30.000 mAh taşınabilir şarj cihazı modelinin diğer taşınabilir şarj cihazı modellerinin çoğundan ayrıldığı en temel nokta ise bu şarj cihazının MAC ile uyumlu olmasıdır. Ürünün 1 adet girişi bulunmaktadır. Böylece şarj etmek istediğiniz cihaz tam verimlilik şeklinde şarj edilir. Bu ürünün tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri de herhangi bir dönüştürücü kablo ihtiyacı bulunmadan MAC cihazlarını şarj etmesidir.

Trust Omni 21858 Ultra Hızlı 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarjı Hiç Bitmesin İsteyenlere En İyi 10 Powerbank Önerisi

Ürünün 10.000 mAh güç kapasitesi bulunur. Üründe kullanılan batarya teknolojisi ise Lityum İyon olmaktadır. En iyi powerbank listelerinde daima adından söz ettiren bu ürünün en iyi özelliklerinden biri bu ürünün şarj edilmesi için takılan cihazları otomatik olarak algılaması ve tanımasıdır. Yani hızlı şarj özelliği olan telefonunuz otomatik olarak cihaz tarafından algılanır ve hızlı şarj özelliği devreye girer. iPhone ve iPad gibi ürünleri de bu taşınabilir şarj cihazı ile şarj edebilirsiniz.

Marvel filmleri izleme sırasını yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En iyi powerbank içeriği ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.

Kategori: