Kamp Çadırları  – Kamp, oldukça keyifli bir aktivite olarak, kişilerin doğa ile iç içe bir şekilde sevdikleri yerlerde vakit geçirdiği ve gerek yalnız başına gerek sevdikleri veya ailesi ile planladıkları seyahatlerdir. Bir kamp için en olmazsa olmaz unsur ise kamp çadırıdır. Kamp çadırları, kişilerin bu kamp seyahatlerinde barınmalarını ve dış etmenlerden korunmalarını sağlamaktadır.

Keyifli ve sorunsuz bir kamp için kamp boyutunun ve özellikle kalitesinin iyi belirlenmesi, alınacak olan kamp çadırının dış etmenlerden kişileri rahatça koruyabilmesi ve kolay bir kuruluma sahip olması oldukça önemlidir. Günümüzde pek çok farklı boyutta, özellikte ve yapıda oldukça çeşitli kamp çadırı modelleri bulunmakta ve markalar, kişilere çeşitli fonksiyonlar ve özellikler sunarak konforlu bir kamp geçirmelerini sağlamaktadır. Özellikle kampçılar tarafından en çok tercih edilen marka ve modeller arasında şunlar yer almaktadır;

4. Quechua 2 Kişilik Kamp Çadırı

3. Pratikko Otomatik Havada Açılan Su Geçirmez Çadır 4 Kişilik

2. BST BRANDSHOPPİNGTR Tam Otomatik Tenteli 6 Kişilik Kamp Çadırı

1. Zenph Zaofeng 3-4 Kişilik Su Geçirmez Otomatik Çadır

4. Quechua 2 Kişilik Kamp Çadırı

Quechua 2 Kişilik Kamp Çadırı, oldukça kolay ve basit bir şekilde kurulabilen ve bu sayede kişilerin uzun ve zorlu çadır kurma işlemine maruz kalmadan kullanabileceği bir üründür. Bu kamp çadırı 2 kişilik kamplar için tasarlanmıştır ve sahip olduğu yapı sayesinde kişilerin çadırın içerisinde geniş bir alana sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Kendi başına ayakta durabilen bir yapıya sahip olan bu ürün, direkler ile kolayca kurulabilmektedir. Kubbeli bir yapıya sahip olan Quechua 2 Kişilik Kamp Çadırı, 130 x 210 santimlik bir boyuta sahiptir ve 65 santimlik iki tulum, bu kamp çadırının içerisinde kullanılabilmektedir. Bu ürünün yüksekliği ise 107 santimdir.

Çevre dostu bir tasarıma sahip olması nedeniyle çevreye zararlı oldukça azdır. Bu ürünün arkasında ve dış tentesinde iki adet havalandırma bulunmakta ve bu sayede içerideki ısı kolayca azaltılabilmektedir. Rüzgar direnci olarak 40 km/s ye kadar dayanıklıdır. Özellikle kılıf boyutu ve ağırlığı oldukça az olduğu için kolayca taşınabilen bir üründür. Koyu turkuaz yeşili, gri ve koyu petrol mavisi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Kamp Çadırları - En Ekonomik 4 Çadır Modeli

Kamp Çadırları – En Ekonomik 4 Çadır Modeli

3. Pratikko Otomatik Havada Açılan Su Geçirmez Çadır 4 Kişilik

Pratikko Otomatik Havada Açılan Su Geçirmez Çadır 4 Kişilik, özellikle ailecek veya arkadaş çevresi ile planlanan bir kamp seyahati için kişilerin en çok ihtiyacı olan geniş ve büyük bir çadır ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan ürünlerden biridir. Özellikle sahip olduğu özellikler ile dış etmenlerden iyi bir koruma sağlayan bu ürün, aynı zamanda geniş yapısı sayesinde 4 kişinin rahatça sığabileceği bir boyuta sahiptir.

Bu kamp çadırı 4 kişilik olarak 150 santimlik bir yüksekliğe ve 200 santimlik bir genişliğe sahiptir. Derinliği 180 santim olan bu kamp çadırının taşınacak olduğu çanta boyutu ise 60 x 60 santimdir. Otomatik katlanabilir bir ürün olarak özellikle su geçirmez bir yapıya sahiptir. Üretiminde kaliteli ve dayanıklı anti uv kumaş malzeme kullanılmış olan bu ürün hem havalandırma hem de güneş korumasına sahiptir. Prattiko marka bu kamp çadırı, 4 sabitleme aparatı ile kolayca kurulabilmekte ve aynı zamanda hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Pratikko Otomatik Havada Acilan Su Gecirmez Cadir 4 Kisilik

Pratikko Otomatik Havada Açılan Su Geçirmez Çadır 4 Kişilik

2. BST BRANDSHOPPİNGTR Tam Otomatik Tenteli 6 Kişilik Kamp Çadırı

Büyük çadır arayan ve hem geniş bir kapasite hem de oldukça kaliteli bir kamp çadırı isteyen kişiler için sahip olduğu özellikler sebebiyle en çok tercih edilen kamp çadırı modellerinden biri olan BST BRANDSHOPPİNGTR Tam Otomatik Tenteli 6 Kişilik Kamp Çadırı kişilerin isteklerini tam anlamıyla karşılayabilmektedir.

Tam otomatik bir kamp çadırı olması sebebiyle oldukça kolay bir şekilde kurulabilirken, aynı zamanda kullanış açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Tenteli bir model olması sebebiyle hem kişilerin kamp çadırının önünde de güneş almadan rahatça oturabilmesi hem de açılı bir şekilde çadırın içerisine güneşin girmemesini sağlamaktadır.

Portatif bir yapıya sahip olan bu kamp çadırı, Anti-uv özelliğinin yanı sıra yağmur geçirmeme özelliğine de sahiptir. 6 kişinin rahatça sığabilmesi adına oldukça geniş bir alana sahiptir. 220 santim boy , 220 santim en ve 160 santimlik yüksekliğe sahiptir.

Otomatik kurulumunun yanı sıra ortadan fermuarla açılabilir pencereye ve sinekliğe sahip olması sebebiyle oldukça işlevsel ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Aşırı yağmurlar haricinde su geçirmemektedir.

Kamp Çadırları - En Ekonomik 4 Çadır Modeli

Kamp Çadırları – En Ekonomik 4 Çadır Modeli

1. Zenph Zaofeng 3-4 Kişilik Su Geçirmez Otomatik Çadır

Zenph Zaofeng markası, özellikle kamp çadırları konusunda başarılı modellere sahip olarak, kişiler tarafından kampları için en gerekli ve en önemli malzeme olan kamp çadırı konusunda sıkça tercih edilmektedir. Zenph Zaofeng 3-4 Kişilik Su Geçirmez Otomatik Çadır da özellikle 3 kişinin rahatça sığabileceği, kişilerin vücut yapısına göre 4 kişinin de sığabileceği basit yapılı ancak oldukça etkili bir üründür.

Sahip olduğu hidrolik yay sistemi sayesinde otomatik kurulum ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilen bu çadır, tutma kapasitesi bakımından da oldukça etkilidir. Kumaş yapısı, özellikle yağmur ve uv ışınları gibi önemli dış etkilerden kişileri koruma bakımından oldukça güçlüdür.

Bu ürünün içerisinde 1 adet kamp çadırı, 1 adet taşıma çantası, 4 adet rüzgar geçirmez halat ve 8 adet de zemine çadırın tutturulması için çivi bulunmaktadır.

Zenph Zaofeng 3 4 Kisilik Su Gecirmez Otomatik Cadir

enph Zaofeng 3-4 Kişilik Su Geçirmez Otomatik Çadır

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Canlı Müzik Mekanları
Kategori: