Kişilere veya şirketlere ait araçların yaşamış oldukları bir kazada uğramış oldukları maddi zararları karşılayan sigorta olan kasko, günümüzde oldukça önemli ve yapılması gerekli olan bir sigorta türüdür.

Araçlarınızın sizden veya karşı taraf kaynaklı hasarlarında büyük bir maddi yükten kurtulmanızı sağlayan ve sigortaladığınız aracınızın tüm maddi bakım masraflarını karşılayan kaskolar, kasko şirketleri tarafından kişilere belli bir ücret karşılığı sunulmakta ancak kişilerin büyük bir dertten kurtulmalarını sağlamaktadır.

En İyi Kasko Şirketleri

Özellikle araçlarına kasko yaptırmak isteyen kişiler, bu konuda en kaliteli ve en güvenilir kasko şirketini araştırmakta ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacağından emin olduğu kaliteli kasko şirketlerinden bu hizmeti talep etmek istemektedir.

Bu bağlamda kişilerin araçlarında kaza sebebiyle oluşmuş olan maddi hasarı, çeşitli durumlara göre inceleyerek değerlendiren ve bu bağlamda aracın zararının belli bir kısmını veya tamamını karşılayan şirketler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra yalnızca kazalarda değil, kişilerin araçları ile yolda kalmaları gibi durumlarda da destek olan en güvenilir, en kaliteli ve en iyi kasko şirketleri arasında şu şirketleri söylemek mümkündür;

5- Allianz Sigorta

4- Ak Sigorta

3- Axa Sigorta

2- Anadolu Sigorta

1- Türkiye Sigorta

5- Allianz Sigorta

Allianz Sigorta, kişilerin araçları ile ilgili yaşamış oldukları kaza, yolda kalma gibi çeşitli durumlarda onlara en uygun fiyatlar ve hizmetler ile kasko sigorta hizmeti sunan ve kasko konusunda kişilerin ilk tercihlerinden biri olan bir sigorta şirketidir. Özellikle güvenilirliği ve aynı zamanda kişilere sunduğu kasko fırsatlarından dolayı tercih edilmektedir.

Kişilere yüzde 20’ye varan sürücü, yüzde 25’e varan meslek grubu ve yüzde 67’ye varan hasarsızlık indirimleri sunduğu Kasko Teklifi Al hizmeti ile kişilerin hem araçlarını güvence altına alacağı hem de bunu en uygun fiyatlarla yapabileceği bir kasko şirketi olan Allianz, müşterilerine oldukça önemli fırsatlar sunmaktadır.

kasko-sirketleri

Allianz Sigorta – Kasko Şirketleri

4- AkSigorta

AkSigorta, araçlarının güvenliğinin sağlanması adına kasko yaptırmak isteyen araç sahiplerinin en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Özellikle kişilerin konforlu ve güvenli bir şekilde araçlarını kullanabilecekleri ve gerekli durumlarda en hızlı sürede destek alabilecekleri Ak Sigorta, kişilere ücretsiz olarak pek çok hizmet sunarken aynı zamanda oldukça geniş ve kapsamlı servis ağı sayesinde kişilerin sorunlarından en kısa sürede kurtulabilmesini sağlamakta, bu nedenle de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Ak Sigorta’nın ücretsiz olarak sunduğu hizmetler arasında;

  • Sıfır araç koruma
  • Yedek araç
  • Acil yardım

Gibi daha birçok önemli hizmet bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asıl hizmeti olan maddi zarar karşılama hususunda da müşterilerini oldukça memnun eden bu sigorta şirketi, doğal afet, şoför çözümü, çarpma, çarpışma gibi kişilerin araçları ile ilgili yaşamış olduğu pek çok durum için teminat hizmeti sunmaktadır.

En iyi kasko şirketleri arasında bu ve bunun gibi hizmetleri ve özellikleri ile yer alan AkSigorta, kişilerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam ediyor.

kasko-sirketleri

AkSigorta – Kasko Şirketleri

3- Axa Sigorta

Axa Sigorta, ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren bir sigorta şirketi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinde kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun hizmeti en doğru ve en kaliteli şekilde vererek günümüzde en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olmuş ve bunu devam ettirmektedir.

Axa Sigorta’nın müşterilerine kasko sigorta için sunmuş olduğu dört farklı yol, kişilerin ihtiyaçlarını kapsayan hizmeti alabilmesi adına büyük bir önem taşımakta ve kişiler ihtiyacına ve bütçesine uygun olan bu hizmetlerden birini tercih ederek güvenilir ve etkili bir hizmet almaktadır. Bu farklı kasko avantajı ve içerisinde yer alan hizmetler ise kısaca şöyledir;

  • Maksimum kasko: İkame araç, transfer, konaklama, asistans gibi hizmetler
  • Lacivert kasko: Terör, hayvan saldırısı, grev, doğal afet gibi durumlarda oluşan hasarların telafisi hizmeti
  • Tutumlu kasko: En uygun fiyatlı ve ekonomik hizmetler
kasko-sirketleri

Axa Sigorta – Kasko Şirketleri

2- Anadolu Sigorta

Poliçe anlamında ülkemizde yer alan en geniş kapsamlı poliçelere sahip olan sigortalardan biri olan Anadolu Sigorta, müşterilerinin memnuniyeti için tüm kasko işlemlerinde en uygun fiyatlarla hizmet verirken aynı zamanda kişilerin 7/24 her koşulda kasko kapsamları dahilinde yer alan konularda en hızlı şekilde destek alabilmesini sağlamaktadır.

Özellikle servis ve çekici konusunda oldukça önemli ve etkili bir hizmet sunarak diğer şirketlerden bu konuda daha da öne çıkan Anadolu Sigorta, 6 farklı poliçe seçeneği ile müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları dahilinde kendilerine en uygun hizmeti seçebilmesini sağlarken, aynı zamanda ekonomik poliçeler ile durumu yeterince iyi olmayan müşterilerini de ihmal etmemektedir.

kasko-sirketleri

Anadolu Sigorta – Kasko Şirketleri

1- Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta, Ziraat Bankası ve Halkbank işbirliği ile  birlikte Güneş Sigorta’nın da birleşmesiyle kurulmuş yeni bir sigorta şirketidir. Özellikle sahip olduğu farklı kasko ürünleri ve hizmetleri sayesinde kişilere geniş yelpazeden kasko hizmeti sunabilen bu şirket, geniş kapsamlı hizmetlerinin yanı sıra özellikle en ucuz kasko fiyatlarına sahip olan sigorta şirketlerinden biri olması sebebiyle kişilerin öncelikli tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Türkiye Sigorta, genişletilmiş ve dost olmak üzere iki farklı kasko hizmeti sunarken, dost kasko hizmetlerinde müşterilerine her bütçeye uygun teminatlar sunarken, genişletilmiş kasko hizmetinde ise kiralık araç, mini onarım, iyi tazminatlar gibi birbirinden önemli hizmetlerden kişilerin yararlanabilmesini sağlamaktadır.

Oldukça yeni olmasına rağmen kişilere sunmuş olduğu hizmetler ve uygun fiyatlar ile müşteri kazanan ve beğenilen sigorta şirketlerinden biri olmayı başaran Türkiye Sigorta, özellikle müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini sunduğu için önemli derecede tercih edilen bir sigorta şirketi haline kısa sürede gelmiştir.

kasko-sirketleri

Türkiye Sigorta – Kasko Şirketleri

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Cildinizi Besleyen ve Nemlendiren En iyi 11 BB Krem